aplikace

příčiny a řešení pro aplikaci whatsapp nelze otevřít

Chtěli jste někdy odpovědět na příchozí chat, ve vaší aplikaci WhatsApp došlo k chybě a nebylo možné ji otevřít? Nemusíte se ale bát, protože tentokrát bude ApkVenue diskutovat o příčinách WhatsApp, které nelze otevřít.

Zažili jste někdy případy, kdy se WhatsApp neotevřel? Nebo jiná sociální média, jako je Instagram, nelze otevřít? Musíš být hodně naštvaný.

Zdá se, že existuje mnoho faktorů, které způsobují, že aplikace WhatsApp nefunguje optimálně. Nemusíte se však obávat, protože tentokrát bude ApkVenue diskutovat o příčině této chyby WhatsApp.

Kromě toho nabízí Jaka také řešení, aby aplikace WhatsApp, kterou dříve nešlo otevřít, mohla být znovu normálně používána.

Příčina aplikace WhatsApp nemůže být otevřena

Jak jsme již diskutovali dříve, řekneme vám, co způsobuje, že se aplikace WhatsApp neotevře, dobře se podívejte na tento článek.

1. Váš smartphone již není podporován

Prvním důvodem, proč nelze WhatsApp otevřít, je to, že smartphone, který používáte, nepodporuje aplikaci WhatsApp. Jak víte, každý smartphone bude vždy aktualizován.

V současné době jsou specifikace pro používání aplikace WhatsApp alespoň Android s OS 4.0 a iPhone s IOS 8. Pokud tedy nelze WhatsApp otevřít, ujistěte se, že váš smartphone podporuje aplikaci WhatsApp. A okamžitě aktualizovat, pokud je nová aktualizace.

2. Platnost aplikace WhatsApp vypršela

Druhým důvodem je, že aplikace WhatsApp, kterou používáte, vypršela nebo je stále stará. Pokaždé bude WhatsApp vždy poskytovat aktualizace k překonání chyb v aplikaci.

Důvodem, proč nelze WhatsApp otevřít, může být to, že stále používáte starou verzi. Kvůli zaostávající verzi konečně váš WhatsApp nemůže uskutečňovat videohovory a další.

3. Špatné připojení k internetu

Příčina, že WhatsApp nelze otevřít, může být také způsobena nestabilním problémem s připojením k internetu. V důsledku toho WhatsApp nemůže ani odesílat zprávy, nebo dokonce nelze vůbec otevřít. To se často stává na iPhone.

4. Whatsapp Cache Piling

Posledním důvodem, proč nelze WhatsApp otevřít, může být to, že je jich tolik mezipaměti že se hromadí. V aplikacích pro chytré telefony se hromadí stále více mezipaměti, takže některé aplikace jsou těžké a nelze je otevřít.

Řešení aplikace WhatsApp, které nelze otevřít

Poté, co zná důvod, proč nelze aplikaci WhatsApp otevřít, tentokrát Jaka poskytne řešení, pokud vaši aplikaci WhatsApp nelze otevřít. Zde je návod, jak vyřešit WhatsApp, který nelze otevřít:

1. Aktualizujte WhatsApp OS a aplikace

Prvním řešením je aktualizace operačního systému smartphonu a také aktualizace aplikace WhatsApp. Zvykněte si vždy používat nejnovější verze operačního systému a aplikací, protože obvykle mají méně chyb.

2. Vymažte mezipaměť aplikace Whatsapp

Dalším způsobem, jak vyřešit WhatsApp, který nelze otevřít, je vymazání mezipaměti WhatsApp. Chcete-li to provést, otevřete na svém smartphonu nabídku „Nastavení“ a poté vyberte „Aplikace“. Vyberte „WhatsApp“ a vyberte „Vymazat mezipaměť“. Tuto metodu provádějte pravidelně, aby se mezipaměť nehromadila.

3. Vymažte data aplikace WhatsApp

Kromě vymazání mezipaměti můžete také neotevření WhatsApp vyřešit smazáním dat. Metoda je téměř stejná jako vymazání předchozí mezipaměti, ale zvolíte možnost „Vymazat data.

Mějte na paměti, že smazáním dat odstraníte všechna data, jako jsou ztracené chaty WhatsApp, média a kontakty. Proto se doporučuje nejprve zálohovat, abyste ochránili důležité chaty.

4. Restartujte smartphone

Důvod, proč nelze WhatsApp otevřít, může být způsoben také velkým množstvím systémové paměti. Chcete-li to vyřešit, zkuste restartovat smartphone. Při opětovném zapnutí voila Váš WhatsApp lze znovu otevřít.

5. Znovu nainstalujte aplikaci Whatsapp

Pokud jste spustili všechna řešení, která ApkVenue poskytuje, ale WhatsApp nelze otevřít, můžete aplikaci WhatsApp smazat ze svého mobilního telefonu a poté ji znovu nainstalovat.

No a to byl důvod, proč nešlo otevřít aplikaci WhatsApp a řešení. Co na to, bando, není snadné překonat tuto aplikaci WhatsApp, kterou nelze otevřít? Pokud máte kritiku a návrhy, můžete je uvést ve sloupci komentářů, ano!