Software

5 nejlepších aplikací pro fotoaparáty iPhone, které musíte použít!

Používání fotoaparátu na chytrém telefonu vyžaduje jednu podporu, jednou z nich je aplikace fotoaparátu pro iPhone. To se doporučuje, abyste mohli maximalizovat fotoaparát na zařízeních Apple.

Vytváření skvělých fotografií není snadné. Chcete-li vytvořit kreativitu, musíte nainstalovat aplikace fotoaparátu na chytrých telefonech, zejména na iPhone. Protože s aplikací, kterou si nainstalujete, můžete prozkoumat všechny druhy fotografií, aby vypadaly zajímavě.

Je pravda, že existuje mnoho aplikací pro fotoaparáty na chytrých telefonech, jak pro Android, tak pro iPhone. Prostřednictvím tohoto článku ApkVenue poskytuje doporučení pro aplikace pro fotoaparáty, které můžete použít pro smartphony Apple, abyste vytvořili kvalitní fotografie.

  • 25 aplikací pro fotoaparát, které mohou změnit váš Android na DSLR
  • 4 nejlepší aplikace pro fotoaparáty Android pro úpravu fotografií

5 nejlepších aplikací pro fotoaparáty iPhone, které musíte použít!

1. 645 Pro Mk III

Jako mladý člověk musí být vaše zvědavost velmi vysoká. Všechny věci, které určitě chcete vyzkoušet, abyste věděli, jaké to je používat to. Jeden z nich jste určitě zkusili použít DSLR fotoaparát fotografovat. Zpočátku vás to může zmást, ale jakmile si na to zvyknete, budete moci vytvářet kvalitní fotografie.

K tomu aplikace 645 Pro Mk III současnost, dárek. Při použití této aplikace budete mít pocit, že používáte DSLR fotoaparát, nikoli iPhone. Protože rozhraní, které je přenášeno, je velmi podobné použití DSLR. Můžete nastavit ISO, rychlost závěrkya tak dále ručně.

Kromě toho tato aplikace také poskytuje přístup k použití filtrů, které jsou poměrně hojné. Vlastně hodně efekt čočky které můžete použít k bezchybnému fotografování s úžasnými výsledky. Jaké jsou tedy výhody? Samozřejmě že ne!

S touto aplikací můžeteZvyk použijte aplikaci podle vašich fotografických potřeb. Můžete například nastavit autofokus, vyvážení bílé, a vystavení takže nuance v jednom obrázku, který vytvoříte, budou více umělecké. Fotografie s vysokou uměleckou hodnotou tedy můžete vytvořit pomocí tak sofistikované aplikace fotoaparátu, jako je tato digitální zrcadlovka.

2. ProCam 4

Použití aplikace, která je schopna zobrazit rozhraní podobné DSLR, je skutečně vzrušující. Jak je to však s osudem uživatelů, kteří nemají rádi složitou aplikaci? Uklidni se, jestli ještě chceš udělat fotku krásná věc, můžete použít jiné aplikace pro fotoaparát.

Ano, aplikace fotoaparátu pro další iPhone k použití je ProCam 4. Pomocí této aplikace můžete detailně nastavit fotoaparát iPhone, aniž byste se museli obtěžovat s uspořádáním ikon na obrazovce. Ve skutečnosti jste také schopni spravovat vystavení, rychlost závěrky, ISO a vyvážení bílé před střelbou.

Jedna věc, která je zajímavá, je, když vyzkoušíte funkce autofokus s ikonou AF, můžete cítit jeho velikost. Loh, není to už běžná funkce? Je pravda, ruční nastavení ostření je běžné, ale pomocí této jedné aplikace půjde ostření fotoaparátu velmi hladce hladký když přejedete doleva a doprava.

Tato aplikace také poskytuje funkci pro ukládání fotografií Formát RAW, který vám umožní přístup k úpravám raw obrázků. Ach ano, můžete také vyrobit časosběrná videa lol tady. Takže díky jedné aplikaci můžete vytvořit cokoli dobře navrženého.

3. PureShot

V prvním bodě ApkVenue diskutovalo o aplikaci 645 Pro Mk III. No, tentokrát je tu aplikace vyvinutá jedním vývojář to samé, jméno PureShot. Už používání 645 Pro Mk III je perfektní, co takhle PureShot, co?

Ano, tato aplikace také nabízí uživatelské rozhraní který je podobný 645 Pro Mk III, který má rozhraní podobné DSLR. Pokud opravdu miluješ selfie a chcete dosáhnout nejlepších výsledků, když selfie, Můžeš použít režim selfie prostřednictvím této aplikace. kromě selfie, manuální režim, auto a tak dále jsou také plně k dispozici.

I tak pro ty z vás, fotografy, kteří jsou fanatici do systémů zrcadlovek, můžete operovat manuální režim aby vaše fotografie vypadaly umělecky. Bohužel je tu jedna věc, která se vám na špatných zprávách nemusí líbit. Důvodem je, že tato aplikace fotoaparátu pro iPhone neobsahuje filtry.

I tak ale stále cítíte ten pocit, když hrajete s DSLR s iPhonem, že? Tak, Na co čekáš? Okamžitě udělejte skvělé, zajímavé a úžasné dílo, i když se fotografie nedotkne Photoshop jako leštička.

4. Adobe Lightroom

Kdo se nevyzná v umělých výrobcích Adobe? Většina mladých lidí zná produkt od Adobe. Samotná společnost Adobe je známá svými aplikacemi pro úpravu fotografií, a to jak pro Android, iOS, tak pro Windows.

Kdo by si však pomyslel, že aplikace Adobe Lightroom pro iPhone má funkci fotoaparátu, která má řadu nejlepších a jedinečných funkcí. Ukázalo se, že tato aplikace poskytuje funkci ukládání fotografií ve formátu RAW, kterou mohou používat zařízení Apple. Zajímavé že?

Kromě těchto funkcí poskytuje Adobe Lightroom pro smartphone společnosti Cupertino (Kalifornie) také nastavení ISO, vystavenía další, které můžete nastavit ručně. I když selhal v regulaci osvětlení, s přítomností Formát RAW, stále můžete fotku upravit a udělat ji dokonalejší.

Jak již bylo zmíněno, Adobe Lightroom je aplikace pro úpravu fotografií který má skvělý výkon a funkce. Pomocí této jediné aplikace můžete upravovat fotografie, které mají být použity jako obrázky Černá bílá, vypadá krásně, dělá obličej děsivý, dokonce i s tón barva diletantský ačkoli.

5. Fotoaparát+

Neexistuje žádná dobrá aplikace pro fotoaparát iPhone, ale s jednoduché rozhraní přesně takhle? Pocity, to, co bylo probráno dříve, je trochu obtížné použít, ne? Ve skutečnosti to není tak těžké bratři a sestry, ale stačí si na to zvyknout, dokud se konečně nebudete cítit pohodlně. Pokud se vám to však stále nelíbí, co naděláte, Jaka má jiné řešení.

Aplikace, které může používat fotoaparát na iPhonu, které mají jednoduchý displej, jsou Fotoaparát+. Tato aplikace vám poskytne pohled, který vám nebude komplikovat život, ale přesto představuje nespočet skvělých funkcí, které musíte vyzkoušet.

Nelze však nastavit ISO a vystavení Ručně. Ale tak se vám bude také snadněji ovládat, že? Protože bez takového nastavení můžete stále vytvořit a místrovské dílo zajímavé, podle síly kreativity, kterou máte.

Nejzajímavější funkcí je, že vám bude nabídnuto Stabilizátor. Takže když chcete vyfotit, ale v nepřipravené pozici, automaticky se vám roztřesou ruce a výsledkem bude rovnoměrný snímek rozmazat. Proto je zde tato funkce, aby se zabránilo podobným incidentům.

To je 5 aplikace pro fotoaparát iPhone to nejlepší, co musíte použít, pokud jste skutečnými uživateli produktů Apple z Cupertina. Která je vaše oblíbená? Uveďte svůj názor a připomínky v níže uvedeném sloupci.