Out Of Tech

7 komiků, kteří dostali superhrdinské role, jejich herectví selhalo na plné čáře?

Některé z následujících komediálních hvězd, které nejsou vždy synonymem skvělých a autoritativních postav, skutečně uspěly v hraní superhrdinských postav, víte!

Možná se najdou někteří z vás, kteří si myslí, kdyby superhrdinská postava synonymem pro herce, kteří jsou pohlední a krásní, cool a také autoritativní, co?

Není to také špatně, vezmeme-li v úvahu, že některé ikonické postavy superhrdinů, jako je Tony Stark, Captain America a mnoho dalších, skutečně hrají autoritativní a charismatičtí herci.

Ale ne méně než tito herci, ukazuje se, že existuje také mnoho komiků alias komiků, kteří se svou humornou povahou dokázali získat superhrdinské role, gangy.

Nevěří? Stačí si poslechnout diskusi o komik nebo komediální hvězda, která získá roli superhrdiny následující!

Komik, který dostal roli superhrdiny

Kdo řekl, že komici si nezaslouží hrát superhrdinské postavy? Důkazem je, že následujícím komikům se superhrdinské role podařilo získat a dokázali je zpestřit, víte!

Chcete někoho poznat? Zde je úplný seznam. Koukni na to!

1. Paul Rudd - Scott Lang (Ant-Man)

I když si o sobě nechci myslet, že jsem komik, ale ve skutečnosti Paul Rudd je známý svými vtipnými rolemi ve filmech.

I díky své duchaplné povaze se Paul Rudd dokázal zařadit mezi komediální hvězdy, které dostaly superhrdinskou roli v Marvel filmech, víte, gang!

Paul Rudd hraje postavu superhrdiny Ant-Mant aka Scott Lang v několika filmech od Marvelu, kterým se podařilo rozesmát diváky jejich vtipnými akcemi.

2. Chris Pratt - Peter Quill

Dále jsou herci Chris Pratt který úspěšně přinesl smích prostřednictvím své role superhrdiny jako Petr Quill v několika filmech Marvel.

Ačkoli to není ve skutečnosti komik, ale sám Chris Pratt je skutečně známý jako komediální hvězda od svého vystoupení v jednom z televizních seriálů s názvem Parky a rekreace před rokem 2009.

Ve skutečnosti byl Chris Pratt díky své roli v televizním seriálu úspěšně nominován jako nejlepší herec ve vedlejší roli v komediálním seriálu, víte, gang.

3. Kumail Nanjiani - The Eternals (Kingo)

Pokud dvě komediální hvězdy, které předtím hrály superhrdinské postavy, nikdy nepřiznaly, že jsou komici, pak je to jiné Kumail Nanjiani, gang.

Samotný Kumail je skutečně herec a komik, který je známý svou rolí v televizním seriálu s názvem Silicon Valley který se vysílal na HBO.

O tomto komediálním herci bylo později známo, že se účastní produkčního filmu Marvel s názvem Věčnía hraje superhrdinu jménem Kingo.

4. Taika Waititi - Korg

Komik, který dostane další superhrdinskou roli, je herec Taika Waititi který je členem komediální skupiny tzv Takže jsi muž.

Taika se objevil ve filmu Marvel s názvem Thor: Ragnarok v roce 2017 a hrál postavu superhrdiny Korg.

Kromě toho, že má Dějiny Jako komik a herec se zdá, že Taika Waititi je také filmový režisér a scénárista, víte, gang.

Taika se dokonce stal režisérem ve filmu Marvel, ve kterém hrál.

5. Benedict Wong - Wong

Veřejnosti začal být známý od svého vystoupení ve filmu Doktore Strange hrát superhrdinu Wong, kdo by to byl řekl, že herec Benedict Wong také se zdá mít Dějiny jako komik, víš!

Benedict se zjevně poprvé objevil v roce 1993 hraním v sitcomu s názvem 15 podlaží vysoká, hrající postavu Errola Spearse.

Kromě filmu Doctor Strange si nyní sám Benedict Wong několikrát zahrál ve filmech Marvel, jako jsou Avengers: Infinity War (2018) a Avengers: Endgame (2019).

6. Ryan Reynolds - Wade Wilson (Deadpool)

Dále je tu Ryan Reynolds, herec, který kdysi litoval své role ve filmu natočeném DC. Stejně jako Chris Pratt, Ryan Reynolds také není ve skutečnosti komik, gang.

I tak se Ryanu Reynoldsovi podařilo prostřednictvím role superhrdiny předvést poměrně hustý komediální prvek Wade Wilson ve filmu Deadpool v roce 2016.

Ve skutečnosti se Ryanovi Reynoldsovi díky jeho roli podařilo přivézt domů cenu jako Nejlepší herec v komedii, víš!

7. Zachary Levi - Shazam

Poslední Zachary Levi který hraje postavu superhrdiny Shazam ve filmu režiséra Davida F. Sandberga, Shazam!.

I když ve skutečnosti není komik, debutoval zřejmě sám Zachary Levi broadwayv inscenaci hudební komedie s názvem První rande (2013).

Nemluvě o jeho roli Shazama ve filmu je také docela úspěšný v podání prvků komedie, které jsou tak tlusté. Proto je Zachary často mnoha lidmi mylně považován za komika, gang.

No, to jsou někteří komici nebo komediální hvězdy, kterým se podařilo získat superhrdinské role ve filmech, gangech.

Ačkoli je postava superhrdiny sama o sobě synonymem pro skvělou a autoritativní postavu, výše uvedené komediální hvězdy nejsou o nic méně skvělé, když hrají superhrdinské postavy. Souhlasíš?

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.