Software

jak pořídit jedinečné fotografie s nejlepší aplikací pro 3D fotoaparát

Prostřednictvím této aplikace můžete pořizovat fotografie ve 3-rozměrné podobě, které jasně vypadají realističtěji a přirozeněji. Každopádně je zábavné používat aplikaci pro 3D fotoaparát s názvem Phogy 3D Camera.

Někteří uživatelé Androidu museli pořídit fotografie a následně je upravit pomocí aplikace pro úpravu fotografií. A co aplikace na úpravu fotek, jako je Camera 360? Ty ho taky moc dobře znáš, že?

Nyní se chci podělit o aplikaci, která není o nic méně cool než aplikace pro úpravu fotografií, která existovala dříve. Prostřednictvím této aplikace můžete pořizovat fotografie ve 3-rozměrné podobě, které jasně vypadají realističtěji a přirozeněji. Každopádně je zábavné používat aplikaci 3D fotoaparátu tzv Falešná 3D kamera. Tato aplikace umí fotit a pak jsou výsledky vidět jako realistické 3D fotky a samozřejmě velmi cool.

 • Snadné způsoby, jak vytvořit 3D fotografie bez Photoshopu
 • Udělejte si 3D fotografie jednodušší a ZDARMA s touto aplikací pro Android
 • Chladný! Zde je návod, jak vytvořit 360° fotografii a zveřejnit ji na Facebooku

Jak pořizovat jedinečné fotografie s nejlepšími aplikacemi pro 3D fotoaparáty

Výhody funkcí aplikace Phogy 3D kamery

 • Není vyžadována žádná specifikace Hardware výhradně na Androidu
 • Dokáže pořizovat jedinečné snímky s 3D záběry
 • Výsledky fotografie mohou být přímopodíl prostřednictvím e-mailu a služeb sociálních sítí
 • Fotografie lze sdílet s kvalitou vysoká kvalita Formáty MP4 a GIF
 • Výsledky fotografií, které byly 3D, lze použít jako živé tapety na Androidu

Jak používat Phogy 3D kameru

 1. Nejprve si stáhněte a nainstalujte nejlepší aplikaci pro 3D fotoaparát s názvem Falešná 3D kamera na Androidu.
 2. Nyní otevřete aplikaci 3D kamery, která je nainstalována ve vašem smartphonu.
 3. Vybrat Vezměte si Phogy a poté se zobrazí průvodce pro fotografování doporučeným způsobem. Poslední výběr Start při přípravě na pořízení požadovaného snímku.
 4. Nyní je čas pořídit požadovaný 3D snímek stisknutím tlačítka, které se zobrazí na obrazovce fotoaparátu Android. Fotografujte podle výše uvedeného návodu.
 5. Poté aplikace zpracuje pořízený snímek. Počkejte několik sekund a poté se objeví 3D fotografie, které uvidíte zatřesením smartphonu doleva a doprava.

Nejlepší 3D aplikace pro Android podobné Phogy 3D fotoaparátu

Fyuse 3D Fotografie

Pojistka je nejlepší 3D aplikace pro Android, která také svým uživatelům poskytuje funkci pořizování 3D snímků, podobně jako aplikace Phogy. Rozdíl je v tom, že v této aplikaci pro 3D fotoaparát můžeme pořízené fotografie sdílet s ostatními uživateli po celém světě.

3D kamera

S touto nejlepší aplikací pro 3D fotoaparát můžete pořídit až 99 fotografií v jedné soubor 3D obrázky. Maximální počet obrázků závisí na velikosti dostupné paměti v zařízení Android. S aplikací 3D kamera, můžete vytvářet 3D obrazy až do úhlu 360 stupňů.

Jakou aplikaci pro 3D fotoaparát byste si tedy vybrali? Napište to do kolonky komentářů ano.