Tech Hack

jak na whatsapp zdarma, jak chcete, bez kvót a aplikací

Chcete WA se svou láskou tolik, kolik chcete, aniž byste se museli bát, že vám dojde kredit? Podívejme se, jak WA zdarma bez kvóty a následující aplikace!

WhatsApp (WA) být jedním nejnovější a nejlepší chatovací aplikace aktuálně používané. Svědčí o tom počet uživatelů, kteří přesáhli 100 milionů lidí.

Počínaje úředníky, studenty, rodiči až po milence, kteří jej běžně používají. Vlastnosti, které praktický a jednoduchý Takže hlavní důvod, proč je WhatsApp tak populární.

Prozkoumejte, ukázalo se, že WA můžete používat zdarma, víte! Jak to? Buďte trpěliví, Jaka vysvětlí jeden po druhém bezplatný způsob WA bez kvóty a dokonce bez jakékoli aplikace. Stačí nastavit jednou, můžete se svou láskou WA, jak chcete!

Jak na WhatsApp/WA zdarma

Zdroj fotografií: Techweez

Jak je technický hack tento, nemusíte být zmateni nebo panikařit, pokud váš WA chat najednou nemá zaškrtnutí, protože mu dochází kvóta. Můžeš WA tolik, kolik chcete, aniž by vám bránily náklady.

Můžete také použít Série WhatsApp MOD APK s nejlepšími funkcemi To je cítit zážitek z WA naplno, který nemůžete najít v běžných aplikacích WA, gang!

Tady je 2 bezplatné způsoby WA bez kvóty, kterou můžete použít, a to bez použití jakékoli aplikace a používání aplikací třetích stran. Který si vyberete, je jen na vás. Podívejme se na průvodce níže!

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI


Tady Jaka poskytuje pouze informace, ano! Za různé druhy nebezpečí a rizik, které vzniknou, nese 100% odpovědnost uživatel.

Jak WhatsApp/WA zdarma bez aplikace

První, řekne Jaka jak WA zdarma bez aplikace. Pro tento jeden návod plně využijeme Názvy přístupových bodů (APN) které můžete konfigurovat prostřednictvím nastavení na vašem vlastním smartphonu.

Bezplatná metoda WhatsApp/WA bez kvóty a tato aplikace platí pouze pro určité poskytovatele, jako jsou Telkomsel, 3, Axis a XL. Místo zdržování je tu návod!

Krok 1: Přejděte prosím do nastavení APN na vašem smartphonu. Jak, klepněte Nastavení > Připojení > Mobilní sítě > Názvy přístupových bodů.

Krok 2: Poté pro přidání nového APN klepněte na Přidat. Pro další krok, prosím napsat a zadejte informace níže odpovídá poskytovatel které používáte.

1. Poskytovatel Telkomsel

Pro ty z vás, kteří poskytovatele využívají Telkomsel, můžete použít níže uvedený návod.

InformaceTelkomsel
názevvolný, uvolnit
APNpacientbrn8
Proxy52.74.83.214
Přístav80

2. Poskytovatel XL

Pro ty z vás, kteří poskytovatele využívají XL, můžete použít průvodce níže.

InformaceXL
názevvolný, uvolnit
APNxlunlimited
Proxy202.152.240.50
Přístav8080
Uživatelské jméno(prázdný)
Heslo(prázdný)
serverychat.whatsapp.net

3. Osa poskytovatele

Pro ty z vás, kteří poskytovatele využívají Osa, můžete použít průvodce níže.

InformaceOsa
názevvolný, uvolnit
APNosa
Proxy37.228.111.171
Přístav80
Uživatelské jméno(prázdný)
Heslo(prázdný)
serverychat.whatsapp.net

4. Poskytovatel 3 (Tri)

Pro ty z vás, kteří poskytovatele využívají 3/Tri, můžete použít níže uvedený návod.

Informace3
názevvolný, uvolnit
APNGPRS 3
Proxy141.0.11.253
Přístav8080/80
Uživatelské jméno(prázdný)
Heslo(prázdný)
serverychat.whatsapp.net

Krok - 3: Poté je dalším krokem nastavení APN jako výchozího APN na vašem smartphonu. Hotovo! WA si můžete vyzkoušet zdarma.

Pro vaši informaci, metoda výše nemusí nutně fungovat platí pro všechny smartphony, ano, gang. Kromě toho ApkVenue také nedoporučuje, abyste ji používali, protože tato metoda bude velmi škodlivé dotyčného poskytovatele.

Jak WhatsApp/WA zdarma s aplikacemi

Pokud výše uvedená metoda nefunguje, ať se vám to líbí nebo ne, musíte použít aplikaci třetí strany, gang. Tuto bezplatnou metodu WA lze použít u všech poskytovatelů, jako jsou Indosat, Telkomsel, XL, Axis, až do 3.

Zde ApkVenue použije aplikaci s názvem AnonyTun. Tuto aplikaci můžete také použít pro surfovat po internetu zdarmalol! Místo toho, abyste se zdržovali, zde jsou kroky!

Krok 1: Stáhněte si aplikaci AnonyTun na Google Play. Místo toho, aby to bylo komplikované, Jaka poskytl níže uvedenou aplikaci. Prosím stahujte ihned!

Apps Utility Art Of Tunnel KE STAŽENÍ

Krok 2: Po vstupu do aplikace klepněte na nabídku Stealth nastavení vpravo nahoře. Dále upravte nastavení v následujícím pořadí!

1. Zapnout/klepnout NA na tlačítko Zapnutí/vypnutí stealth tunelu.

2. Poté v Protokol připojení, prosím vyber si TCP.

3. Později v části Port připojení bude napsáno číslo 8080 automaticky. Prostě zmlkni.

4. Zapněte/klepněte na tlačítko Vlastní záhlaví TCP/HTTP. To je nejdůležitější, takže byste to měli udělat.

Krok - 3: Později poté, co zapnete/klepnete na tlačítko Custom TCP/HTTP Header, tlačítko Upravit vlastní záhlaví TCP/HTTP se automaticky aktivuje.

Funkcí tohoto tlačítka je zrychlit připojení k internetu na vašem smartphonu. Klepněte na tlačítko a upravte nastavení v následujícím pořadí!

1. Pro URL/Host je již zapsaná adresa m.facebook.com. Nech to být.

2. V sekci Metoda požadavku, můžeš si vybrat Dostat nebo Pošta.

3. Na Způsob vstřikování, Vybrat Normální.

4. Drž hubu Metoda dotazu, nic nekontrolujte.

5. V části Extra záhlaví zkontrolujte Udržet naživu.

Krok - 4: Až budou nastavení správná, jak Jaka napsal výše, klepněte na generovat. Později se výsledky zobrazí, jak je uvedeno níže!

Pokud ano, klepněte Uložita potom klepněte na Uložit znovu.

Krok - 5: Nyní lze váš smartphone použít k odesílání zpráv WhatsApp zdarma. Trik je vrátit se na úplný začátek stránky AnonyTun a poté klepnout na tlačítko Připojit.

Hotovo! To je bezplatná metoda WA, kterou lze použít na vašem mobilním telefonu. Ale znovu vám Jaka připomíná, že tuto metodu můžete použít pouze v případě nouze, gangu!

To byla bezplatná metoda WhatsApp / WA, kterou můžete použít na svém smartphonu. Co na to, je to tak snadné, že? Pokud máte jiný způsob, můžete jej napsat do sloupce komentářů níže. Držte krok s ostatními příspěvky Jaka, dobře!

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Diptya.