Out Of Tech

7 filmů o nejlepší drogové závislosti, zarmoutí vás!

Co když je někdo závislý na drogách? Výsledek bude jako postava z následujícího filmu o drogách, na který je dobré se dívat. Podívejme se, jaký je film!

Co se vám vybaví, když se řekne droga?

Jednou z nejnebezpečnějších a často zneužívaných látek jsou drogy. Tyto druhy drog jsou schopny vyvolat u uživatele halucinace.

Drogy jsou také návykové, což je zdraví škodlivé. Někteří producenti však používají drogy jako příběhy nebo scény ve filmech.

Samozřejmě s cílem ukázat nebezpečí jejího použití u lidí, ano.

Pojďte, podívejte se na seznam filmů s drogovými scénami, které jsou pro vás vhodné ke zhlédnutí!

Nejlepší filmy o užívání drog!

Drogy nebo narkotika jsou léky, které jsou nebezpečné, pokud se užívají v nadměrných dávkách. Povaha tohoto materiálu je velmi návyková a může způsobit, že uživatelé budou mít „halucinace“.

V samotné Indonésii Ministerstvo zdravotnictví Indonéské republiky nazývá drogy pojmem Napza. Tento materiál se legálně používá k anestezii pacientů po chirurgických zákrocích nebo některých léků na onemocnění.

Mnozí však jeho užívání zneužívají a způsobují různé negativní účinky na lidský organismus. Z tohoto případu se stal příběh a scéna ve filmu.

Mnoho filmů vypráví o životě uživatele drog nebo jako mezihra k příběhům souvisejícím s drogami, čímž v publiku vyvolává pocit smutku.

Jako film o drogách, který vám Jaka doporučuje ke shlédnutí:

1. 21 Jump Street

První je nejveselejší komediální film s názvem 21 Jump Street. Film režíruje dvojice Phil Lord a Christopher Miller, který měl premiéru v roce 2012.

Vypráví příběh dvojice amatérských policistů, kteří jsou pověřeni infiltrací do školy, aby vyšetřili šíření nebezpečných drog.

Jejich vtipný a napínavý příběh podbarvují také skvělé herecké výkony Channinga Tatuma a Jonaha Hilla. Jako výsledek, 21 Jump Street získal různá ocenění.

Mezi jinými jsou Filmové hudební ceny, Nejlepší televizní komedie, Výběr filmu: Komedie, a mnohem víc. Zajímá vás film, gangu?

Informace21 Jump Street
Hodnocení (Rotten Tomatoes)84%
Doba trvání1 hodina 49 minut
Datum vydání16. března 2012
ŘeditelPhil Lord, Christopher Miller
HráčJonah Hill, Channing Tatum, Ice Cube

2. Basketbalové deníky

Další je Basketbalové deníky který byl v 90. letech velmi populární. Tento kriminální film režíroval Scott Kalvert a byl uveden 21. dubna 1995.

Tento film je o školních teenagerech, kteří užívají drogy, ao nebezpečích jejich užívání. Kdykoli byl problém, šli na basketbalové hřiště.

Tam jsou všechny ty vzrušující a emotivní příběhy, které tito uživatelé drog vyprávějí.

Ve filmu hrají vysoce postavení herci Leonardo DiCaprio, Bruno Kirby, Lorraine Bracco a mnoho dalších.

InformaceBasketbalové deníky
Hodnocení (Rotten Tomatoes)46%
Doba trvání1 hodina 42 min
Datum vydání21. dubna 1995
ŘeditelScott Kalvert
HráčLeonardo DiCaprio, Lorraine Bracco, Marilyn Sokol

3. Okres 13

Máte rádi běžecký styl kaskadérské kousky parkour styl?

No, skvělý akční film Okres 13 Tohle musíte sledovat, bando. District 13 režíroval Pierre Morel a vyšlo 10. listopadu 2004.

Tento film pojednává o bitvě muže jménem Leito s nebezpečným gangem ve čtvrti B13 za zničení řady drog patřících tomuto gangu.

District 13 má řadu podobností s thajským filmem Ong-Bak. Ve filmu hraje odborník na parkour David Belle a také řada dalších herců jako Cyril Raffaelli a Tony D'Amario.

InformaceOkres 13
Hodnocení (Rotten Tomatoes)80%
Doba trvání1 hodina 24 minut
Datum vydání2. června 2006
ŘeditelPierre Morel
HráčCyril Raffaelli, David Belle, Tony D'Amario

4. Dobří

Přátelé je jeden ze slavných filmů ze staré školy své doby, který vypráví o světě zločinu a narkotik. Film režíroval Martin Scorsese a byl uveden v roce 1990.

Vypráví příběh řady mužů a středoškolského teenagera, kteří se ponořili do kriminálního světa, vedou život plný vražd a drog.

Tito Goodfellas byli publikem velmi milovaní a získali řadu nominací na Oscara, včetně Nejlepší filmy, Nejlepší režisér, Nejlepší střih, a další. Skvělý!

InformacePřátelé
Hodnocení (Rotten Tomatoes)96%
Doba trvání2 hodiny 26 min
Datum vydání21. září 1990
ŘeditelMartin Scorsese
HráčRobert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci

5. Vlk z Wall Street

Kromě toho, že Leonardo DiCaprio hrál ve skvělém filmu The Basketball Diaries, je také zpět v Vlk z Wall Streetu který vypráví příběh o životě muže plném půvabu.

Tato tragická komedie je převzata ze skutečného příběhu úspěšného muže v ekonomice jménem Jordan Belfort. Říká se mu, že má žít život plný žen a drog.

Vlk z Wall Street režíruje Martin Scorsese, který je známý především svými filmy, včetně Goodfellas. Film byl nominován na pět Oscarů a čtyři ceny BAFTA.

Prostřednictvím tohoto filmu získal Leonardo DiCaprio také cenu Zlatý glóbus pro nejlepšího herce. Opravdu dobrý!

InformaceVlk z Wall Streetu
Hodnocení (Rotten Tomatoes)79%
Doba trvání3 hodiny
Datum vydání25. prosince 2013
ŘeditelMartin Scorsese
HráčLeonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie

6. Cukroví

Bonbón je slavný romantický film plný slavných příběhů a herců. Film režíroval Neil Armfield a byl uveden 25. května 2006.

Tento film je adaptován podle románu s názvem Candy: Román o lásce a závislosti, vypráví příběh muže jménem Dan, který se zamiluje do studentky umění jménem Candy.

Ti dva jsou si velmi blízcí kvůli drogové závislosti, takže příběh je vyprávěn prostřednictvím tří samostatných částí nazvaných Nebe, Země a Peklo.

V tomto filmu hrají legendární herci jako Heath Ledger, Abbie Cornish, Geoffrey Rush a další. Candy získala řadu cen a byla nominována za řadu filmů.

InformaceBonbón
Hodnocení (Rotten Tomatoes)47%
Doba trvání1 hodina 42 min
Datum vydání25. května 2006
ŘeditelNeil Armfield
HráčHeath Ledger, Abbie Cornish, Geoffrey Rush

7. Requiem za sen

Poslední je Requiem za sen podle stejnojmenného románu Huberta Selbyho Jr. Toto psychologické drama režíroval Darren Aronofsky.

Tento film vypráví příběh čtyř narkomanů, kteří je uvězní v jejich příslušných halucinačních říších.

Toto Requiem za sen poskytuje přehled o tom, jak mohou drogy ovlivnit život člověka z fyzického i psychického hlediska. Tento film je pro vás jako stvořený, gangu.

Zejména s řadou známých herců, jako je Ellen Burstyn, Jared Leto a Jennifer Connelly. Více roztomilý!

InformaceRequiem za sen
Hodnocení (Rotten Tomatoes)79%
Doba trvání1 hodina 42 min
Datum vydání15. prosince 2000
ŘeditelDarren Aronofsky
HráčEllen Burstyn, Jared Leto, Jennifer Connelly

To je film s příběhem a drogovou scénou, který je pro vás vhodný ke shlédnutí. Navíc tento film může poskytnout i přehled o špatných dopadech drogové závislosti.

Napište svůj názor do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o Nejlepší filmy nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi