Out Of Tech

60+ sbírka výročních slov pro přítele, odolnější!

Romantická výročí slova zaručeně rozzáří páry. Podívejte se na sbírku nejdojemnějších přání k výročí pro přítele zde! ️

výročí slova nebo přání k výročí pro přítele možná se z toho stala tradice, kterou s partnerem často děláte.

Zvláště pokud má váš partner rád romantické věci, připadá vám, že dát náplast smrti nestačí, aby byla atmosféra ještě květnatější.

Bohužel pro ty z vás, kteří nejsou dobří v navlékání romantických vět, bude určitě velmi těžké udělat tento dlouhý romantický pozdrav k výročí, bando?

No, proto vám tady Jaka chce dát inspiraci sbírka srdce dojemných výročních slov následující. Koukni na to!

Sbírka slov k výročí pro přítele

Kromě dárků jsou jistě jednou z důležitých věcí, které musíte připravit, ty nejromantičtější a nejdojemnější blahopřání k výročí pro přítelkyně.

Ale pokud si nevíte rady s výrobou sami, Jaka má sbírku výročních slov pro přítelkyně, od dojemných, dlouhých, romantických až po ty z vás, kteří jsou LDR. Zvědavý?

1. Slova 1 měsíčního výročí

Chcete oslavit 1 měsíc výročí se svou přítelkyní? Páni, musíte být opravdu zaneprázdněni, že? Proto také blahopřání k výročí pro přítelkyně musí být připraveny co nejromantičtěji, gang.

Neposílejte jen hloupá slova! No, pokud si nevíte rady s výrobou sami nebo potřebujete inspiraci, tady je Jakova kolekce jednoduchá slova k výročí 1 měsíce.

Všechno nejlepší k výročí našeho vztahu, drahá. Ať náš milostný vztah vydrží navždy, aniž by datum vypršení platnosti bylo konečným bodem.

Každou vteřinu, minutu, hodinu a den tě budu vždy milovat. Šťastné výročí.

Jsi jediná odpověď na každou obtížnou otázku o mém životě. Všechno nejlepší k výročí drahá.

Všechno nejlepší k 1. měsíčnímu výročí, drahá... Doufejme, že láska tu bude vždy a budou spolu.

Všechno nejlepší k narozeninám, má drahá přítelkyně. Setkat se s tebou byl osud, být tvým přítelem byla volba, ale zamilovat se do tebe, nemůžu to ovládat.

Vždy jsi v mém srdci, můj nejkrásnější anděli. Všechno nejlepší k výročí, má drahá.

Ty a já jsme jedno, bez ohledu na vzdálenost a čas. Všechno nejlepší k 1 měsíčnímu výročí, má drahá.

Všechno nejlepší k výročí, drahá, dovolte mi, abych mohl i nadále říkat tuto větu každý měsíc nebo dokonce rok.

Uplynul měsíc a já cítím, že jsi stále důležitější. Všechno nejlepší k výročí, má drahá.

Ať jsou naše duše vyrobeny z čehokoli, vaše a moje jsou stejné. Všechno nejlepší k výročí manželovi.

2. Slova 1 měsíce dlouhého výročí

Nestačí vyjádřit svou lásku, když použijete jednoduchá slova, jako je ta výše? Trvá to dlouho, než dokážete prolít všechny city v srdci?

Pokud ano, můžete zkusit použít 1 měsíc dlouhé romantické blahopřání k výročí udělat si následující přítelkyni. Zaručeně úžasné!

Udělal jsi ze mě lepšího člověka za to, že tě miluji. Děkuji, že tu pro mě vždy jsi. Všechno nejlepší k výročí drahá.

Pokud se čas nevrátí, ať má minulost smysl. Snad to tak vydrží, vydrží navždy a budeme se i nadále milovat. Šťastné výročí.

Ohlédnutí zpět a ohlédnutí za krásnými vzpomínkami na náš manželský život mě inspiruje k urychlení věcí a snění o krásné budoucnosti, která nás čeká. Všechno nejlepší k výročí 1 měsíce!

Dnes máme výročí, nevím, kdy se tento svět přestane točit. Ale jedno vím, že každou vteřinu, kterou s tebou strávím, si budu pamatovat a vždy se budu snažit pro tebe dát to nejlepší.

Dnes je velmi zvláštní den, den, kdy mi hlavou naplňuje pouze jedna věta. Věty, které adresuji někomu, kdo je vždy v mém srdci a výjimečný na celé mé životní cestě. Všechno nejlepší k výročí, příteli.

Mezi miliony nevyřešených otázek o důvodu, proč jsou lidé stále naživu. Našel jsem vlastní verzi odpovědi, ty jsi ten důvod. Šťastné výročí.

Existují pouze slova štěstí, lásky a romantiky, která zdobila náš vztah od začátku až doteď. Doufejme, že v budoucnu nám bude stále věnována stejná láska, jako když jsme se poprvé setkali, abychom se dostali přes všechny překážky v prožívání tohoto milostného vztahu. Všechno nejlepší k výročí, má drahá.

Jste cennější než i to nejdražší zlato a diamanty. Děkuji, že jste mým věrným životním partnerem, nejlepším přítelem a nejlepším milencem. Šťastné výročí.

Od prvního setkání s tebou jsem se stal jako zahrada, můj život se zdál být plný květin. Díky za všechno. Děkuji, že děláte můj život krásnějším a šťastnějším. Vítejte v dalším roce s krásnějšími chvílemi.

Nejsi jen moje nejlepší polovina. Jsi polovina mého štěstí, díky kterému je můj život lepší než ten nejlepší. Všechno nejlepší k 1 měsíčnímu výročí, drahá.

3. Jednoduchá slova k 2 měsíčnímu výročí

Dva měsíce nemusí být na vztah dlouhý život, ale většinou se v tomto věku začnete poznávat a semínko lásky bude čím dál víc růst.

Aby to bylo "lepkavější", můžete použít následující jednoduchá slova k výročí 2 měsíců, gang.

Každý den, kdy jsem vaším partnerem, si uvědomuji, jaké mám štěstí, že mohu žít tento úžasný život. Všechno nejlepší k 2měsíčnímu výročí!

Celý můj sen je splnit všechny tvé sny. Šťastné výročí!

Nejsem dobrý ve spojování slov, ale chci ti jen popřát šťastné 2 měsíce výročí, drahá.

Jsi můj dar a celý můj zítřek. Všechno nejlepší k výročí, miláčku.

Naše výročí není jen datum. To je známka toho, jak krásná je unie. To je náš osud.

Čas se neustále mění a my se dostáváme k tomuto dni. Všechno nejlepší k výročí, má drahá.

Bez ohledu na to, kde jsem, vždy budeš v mém srdci. Šťastné výročí.

Žádný fotorámeček na tomto světě není dostatečně velký, aby pojal tolik našich vzpomínek. Všechno nejlepší k 2měsíčnímu výročí.

Miluju tě, stále tě miluji a bude to tak i nadále. Všechno nejlepší ke 2 měsíčnímu výročí, má lásko.

Všechno nejlepší k výročí druhého měsíce, má drahá. Miluji tě..

4. Slova k výročí 5 měsíců

Pro ty z vás, kteří slaví 5 měsíců výročí, možná už vám docházejí slova, co říct svému příteli, co? Už romantická slova, dokonce už i vtipná slova.

Ale nebojte se! Můžete si vybrat jedno z následující kolekce blahopřání k 5 měsíčnímu výročí.

Všechno nejlepší k 5měsíčnímu výročí, drahá! Doufám, že v tomto velmi zvláštním okamžiku můžeme zůstat spolu a budeme moci tento vztah přenést do světlejší budoucnosti.

Dny, které jsme spolu strávili radostí i smutkem, se doplňují a doplňují jako pár. V tento šťastný den vám chci popřát šťastné 5měsíční výročí, má lásko. Miluji tě.

Dnes je velmi krásný den, den, kdy mi hlavou vyplňuje jediná věta. Pro někoho, kdo je vždy v mém srdci a ten nejzvláštnější na mé životní cestě. Všechno nejlepší k 5měsíčnímu výročí naší lásky.

Všechno nejlepší k 5měsíčnímu výročí, má drahá. Odpusť své přítelkyni, pokud tě bez dovolení postrádá. Je to vaše vlastní vina, kdo bez povolení ukradl také toto srdce. Miluji tě.

Žádná slova nemohou popsat, jak hluboký je tento pocit. Od té doby, co jsme se poprvé setkali, toto srdce začalo ztišit a věřit, že jsi můj osud. Všechno nejlepší k výročí moje spřízněná duše. Doufejme, že tento vztah přeneseme do manželství.

Den co den trávím tím, že jsem vaším partnerem, uvědomuji si, jaké mám štěstí, že mohu žít tento úžasný život. Všechno nejlepší k 5měsíčnímu výročí, má drahá!

Jsi jediná osoba, kterou chci vidět a držet po zbytek svého života. Děkuji, že jsi můj nejlepší přítel. Všechno nejlepší k výročí drahá!

Udělal jsi ze mě lepšího člověka díky své lásce. Děkuji, že tu pro mě vždy jsi. Všechno nejlepší k 5 měsíčnímu výročí má lásko..

Nikdo nikdy neví, jak krásné je naše soužití. A nikdo na tomto světě mi nemůže rozumět jako ty. Miluji tě. Všechno nejlepší k 5měsíčnímu výročí, moje spřízněná duše!

Všechno nejlepší k 5měsíčnímu výročí, drahá. Doufám, že v tento zvláštní den doufám, že my dva můžeme být vždy spolu a v budoucnu budeme moci náš vztah posunout na lepší úroveň.

5. Slova k výročí svatby

Pojď se přiznat! Kdo je jen sladký a romantický, když spolu stále chodí? Nebuď takový, bando!

I když vás možná unavuje dávat blahopřání k výročí lhostejnému příteli, může to udržet harmonii vašeho vztahu, víte.

Aby nedošlo k záměně, tady má Jaka inspiraci na nejromantičtější blahopřání k výročí svatby. Existují také přání k výročí pro páry LDR, víte!

Prožili jsme chvíle radosti i smutku, společně jako manželé, kteří se navzájem doplňují a naplňují. Všechno nejlepší k výročí svatby, můj princi v posmrtném životě.

I když nejsme na stejném místě, díváme se na stejné hvězdy. Dnešní večer se může cítit jinak, protože nejsi po mém boku na oslavu mého výročí, ale věř mi, že jsi vždy v mém srdci, má drahá.

Tvůj okouzlující úsměv mě nutí tě milovat ještě víc. Zdá se, že není nedostatek, jen vy jste sen. Všechno nejlepší k výročí má žena.

Nebudu tě žádat o hvězdy ani měsíc, protože vím, že je to příliš mnoho. Moje žádost je jednoduchá, provázej mě navždy pod světlem hvězd a měsíce. Šťastné výročí!

Můj manželi, dnešek je pro tebe i pro mě výjimečný. Všechno nejlepší k výročí svatby, můj drahý manžel. Děkuji, že jste vždy fanouškem tohoto srdce. Učte mě zdobit se morálkou a upřímností.

Můj manželi, dnes je pro tebe i pro mě zvláštní den. Nebuď unavená z toho, že mě pořád učíš být pro tebe tou nejlepší manželkou. Šťastné výročí svatby.

Den za dnem jsme prošli, prošli jsme mnoha problémy a zkouškami v manželství. Ale právě tyto překážky nás nutí růst a učit se být zralejšími. Všechno nejlepší k výročí svatby, můj manžel..

Děkuji, že jste tím nejtrpělivějším člověkem. Bez vás vší té paniky si nebudu moci ulevit. Vše nejlepší k narozeninám, zlato!

Za posvátný slib a lásku, která vždy kvete, všechno nejlepší k narozeninám, drahá. Doufejme, že nás v tomto vztahu nikdy neomrzí neustále se zlepšovat.

Díky své lásce jsi ze mě udělal lepšího člověka. Děkuji, že tu pro mě vždy jsi. Všechno nejlepší k výročí drahá.

6. Jubilejní slova, která se dotýkají srdce

Nejsou to jen ošuntělá slova, která mohou způsobit, že váš partner ochabne, ale dojemná slova k výročí mohou také způsobit, že váš přítel bude s vámi ještě více zaneprázdněn, gangu.

Pro ty z vás, kteří se chtějí pokusit vyjádřit dojemná slova výročí, je zde Jaka, která dává tu nejlepší sbírku.

Nemůžu uvěřit, že toto výročí konečně dorazilo. Tolik zkoušek plných slz a hněvu. Ale můžeme to překonat milionem vtipů a smíchu. Děkuji, že se nikdy nevzdáváš, a kéž zůstaneme spolu, šťastní navždy.

Dnes může být jiný den než den předtím, protože to nevíš, drahý? kdyby to bylo ve stejný den ve stejný den, řekl jsem, miluji tě poprvé, šťastné výročí, drahá, doufám, že v budoucnu můžeme být lepší a náš vztah může být ještě lepší.

Zírat na tebe je krása, která se nedá popsat jen malbou. Všechno nejlepší k výročí, drahá, děkuji, protože jsi v mých dnech vždy vyřezal škrábanec na kráse, a děkuji ti, protože jsi mě přiměl pochopit význam štěstí.

V tento den přesně před rokem, v ten den cítím, že můj život je stále barevnější, protože jsi ochoten být součástí mé spřízněné duše, děkuji ti, drahá, osvítil jsi mé srdce svou duhou lásky.

Vkládám tvé jméno do modlitby, vyjadřuji to konkrétně stvořiteli, jemně odhaluj význam poezie, jen pro tebe, moje milovaná, šťastné výročí!

Den za dnem, kterým jsme prošli, naše radosti a strasti jsou vždy spolu, někdy šťastné a někdy také smutné, tak tomu se říká milostný vztah, když se nám vždy líbí, musí to být špatné, vždy smutek také není dobrý , nezdá se mi, že je to všechno pryč Už je to rok, ano, náš vztah je stále mladý, ale všechny druhy okolností nás přiměly k tomu, že jsme dospělí, MILUJI TĚ zlato.

Nemusíte jet na Měsíc nebo Mars, abyste našli životního partnera, který je krásný, elegantní a vždy loajální. Protože už byl na dohled. Všechno nejlepší k výročí drahá.

Díky tobě cítím lásku, díky tobě je můj život šťastný, tvoje láska dává mým dnům smysl, šťastné výročí má drahá..

Přijměte prosím ode mne jednoduchý dárek, blahopřání k výročí zabalené s upřímností, pečlivě svázané a zpečetěné modlitbou, abyste byli celý den veselí a šťastní.

Nikdo nechápe, jak moc tě miluji a jak šťastné je být s tebou. Kromě tebe, který vždy dokážeš číst v mém srdci a pochopit, jak se cítím. Moc tě miluji, všechno nejlepší k výročí, má drahá.

7. Slova k výročí pro přítelkyni LDR

Jste vy a váš přítel LDR ve chvíli výročí? Můžete se setkat pouze na stránce videohovoru v chatovací aplikaci?

Uklidnit! Uprostřed vzdálenosti, která je pro vás oba překážkou, můžete ještě udělat radost svému partnerovi pomocí následujících blahopřání k výročí pro vaši přítelkyni z LDR.

Všechno nejlepší k výročí drahá. Pokud vám chybí, modlete se k Bohu, protože modlitba je nejlepší lék, který dokáže přiblížit vzdálenost a čas, který nás dělí.

Přinejmenším, když jsme od sebe daleko, pamatujte, že na vás čeká postava, která se brzy vrátí domů. Všechno nejlepší k výročí drahá! Nikdy se neomrzel milovat mě...

Jsme odděleni vzdáleností. Jsem jako ztratit pár tvých paží, kde odpočívám všechen studený vítr. Ale věřím ve svou srdeční lásku, brzy se znovu setkáme. Všechno nejlepší k dnešnímu výročí! Snad se brzy setkáme a ať nás štěstí i nadále provází na každém kroku.

Všechno nejlepší k výročí drahá. I když naši lásku dělí vzdálenost a čas, chci, abyste věděli, že toto srdce tu pro vás vždy bude. Miluji tě.

Je mi jedno, jak daleko od sebe jsme, protože věřím, že tahle láska je mnohem větší než naše vzdálenost. Objímat tě, laskat tě a dodávat ti teplo, to je to, co udělám, až tě potkám. Všechno nejlepší k výročí drahá!

Mám milion důvodů, proč tě opustit, když nás dělí vzdálenost, ale mám jeden důvod zůstat tady a čekat na tebe. Všechno nejlepší k výročí zlato!

Opravdu nemůžu vedle tebe zůstat, ale tohle srdce ti bude navždy blízké. Šťastné výročí!

Všechno nejlepší k výročí drahá. Možná nás vzdálenost oddělila, ale vzdálenost nás také naučila významu slova touha. Na to na mě stále čekej a nikdy se neomrzej milovat mě. Šťastné výročí!

Vím, že spolu nemůžeme mluvit nebo se vídat tak často, jak bychom chtěli. I když nás dělí vzdálenost, nezmění to mou lásku k tobě. Všechno nejlepší k výročí drahá...

Jednoho dne tuto vzdálenost ukončíme, ukončíme všechny chaty, hovory a SMS. Jednoho dne mezi námi nebudou žádné překážky. Musíme být trpěliví, všechno bude krásné ve svém čase. Všechno nejlepší k narozeninám, má drahá!

8. Dlouhá slova výročí

Slova dlouhého výročí pro drahou přítelkyni někdy dokážou zanechat hlubší význam, který není nižší než Dilanovo svádění.

Protože tak můžete vylít celé své srdce svému příteli, díky kterému se cítí velmi výjimeční.

Pro ty z vás, kteří hledají dlouhé blahopřání k výročí pro svou přítelkyni, je tady Jakova nejlepší kolekce.

Dnes se vracím do doby, kdy jsem se odvážil požádat tě, abys byl mým životním partnerem...

Kdyby se dala utrhnout hvězda, utrhl bych ji jen pro tebe. Kdybych mohl udržet svět, dal bych svět jen tobě. A pokud se stanu tvou ženou, moje tělo a duše jsou jen pro tebe. Všechno nejlepší k výročí drahá, doufám, že příští rok už nebudeme přátelé...

Všechno nejlepší k 1 měsíčnímu výročí drahá, doufám, že náš vztah bude trvat navždy. Není mnoho slov, která mohu sdělit, chci jen poděkovat za to, že mě tento měsíc milujete. Nicméně doufám, že mě nemiluješ jen tento měsíc, ale navždy, dokud nás nerozdělí čas. Miluji tě...

Hej, úplněk zapadá... Pamatuješ si, jaké je datum? Už je to měsíc, co jsme měli romantiku, rostoucí lásku... Chci, abys vždy věřil, že nechci zasévat rány a zklamat tě.

90 dní výsady...

Věděli jste, že milion jasmínu nebude moci konkurovat vaší vůni? Tisíc růží nebude moci konkurovat vaší kráse. Jsi můj jediný milenec, který vždy dělá mé dny smysluplnějšími. Všechno nejlepší k narozeninám moje zlatíčko!

Nevím, čím bych bez tebe byl, má drahá. Děkuji, že děláte můj život barevnějším a s vámi se vždy cítím dobře. Všechno nejlepší k dnešnímu výročí i dál.

Každý den přišlo naše výročí, takže se vždy ohlédnu za uplynulými 12 měsíci a uvědomím si, že jsem s vámi prožil těch nejlepších 12 měsíců. Všechno nejlepší k výročí, má drahá.

Všechno nejlepší k výročí, zlato. Při tomto výročí slibuji, že budu vždy milovat, chránit a věnovat veškerou svou pozornost jen vám. A děkuji vám, protože jste zachránili všechny tyto duše, aby byly s vámi

Ve slovníku není mnoho slov, která by mohla definovat můj život. Ale vím, že když jsem vedle tebe a můžu tě milovat, pak jsi jediný smysl života. Všechno nejlepší k výročí, miláčku, miluji tě.

9. Krátká slova k výročí

Pro ty z vás, kteří nejsou typ romantického člověka, to samozřejmě bude těžké, když budete muset své přítelkyni blahopřát k výročí.

Neboj se, bando! Zde je sbírka krátkých blahopřání k výročí pro přítelkyně, které mohou stále rozkvést její srdce.

Budu tě vždy milovat, i když začnu stárnout a zbělat si vlasy. Šťastné výročí.

Nejsi jen moje nejlepší polovina, jsi moje šťastná polovina, díky které je můj život lepší než ten nejlepší. Všechno nejlepší k výročí drahá!

Miluji tě, stále tě miluji. Modlitba bude vždy, navždy. Všechno nejlepší k 1 měsíčnímu výročí, drahá!

Kromě tvého úsměvu a vřelosti je další věcí, kvůli které jsem se do tebe znovu a znovu zamiloval, upřímnost. Všechno nejlepší k výročí zlato!

Šťastné výročí pro náš posvátný slib a lásku, která stále kvete. Dlouho poslední! Nikdy se neunavíte uklízet!

Všechno nejlepší k narozeninám, drahá, možná není mnoho modliteb, které mohu říci, ale moje jediná naděje je, že se nikdy nestaneme bývalými.

Jsi můj dar a celý můj zítřek. Všechno nejlepší k výročí drahá.

Co je to za výročí, když láska přestane kvést. Pro ty z vás, kteří jste vždy v mém srdci, zůstaňte věrní až do smrti. Všechno nejlepší k výročí můj milý...

Navždy je dlouhá doba, ale nezáleží na tom, jestli ji strávím s tebou. Všechno nejlepší k výročí a miluji tě!

Své přítelkyni, mému nejlepšímu příteli a mému ochránci. Všechno nejlepší k výročí a buď mým životním partnerem až do konce života.

10. Slova k romantickému výročí

Hledáte blahopřání k 2letému výročí pro přítelkyni, které je nejúčinnější v tom, jak vás rozmazlovat? Nemáte ale inspiraci na vlastní výrobu?

Tady je sbírka romantických dlouhých slov k výročí, která můžeš použít, bando. Pokud potřebujete upravit, použijte aplikaci pro tvorbu cenových nabídek, aby to bylo ještě chladnější.

Miluji tě nejen slovo, ale dokázal jsem to věkem tohoto vztahu, drahoušku. Všechno nejlepší k výročí, ať náš vztah trvá navždy...

Zkuste vidět východ slunce, který dokáže pozvednout ducha, ale jeho aura se nemůže rovnat vášni vašeho sladkého úsměvu. Zkuste se podívat na západ slunce, který je tak krásný, že je okouzlující, ale jeho krása nemůže porazit krásu vaší tváře. Všechno nejlepší k výročí drahá...

Díky vaší lásce se cítím šťastný a díky vaší upřímnosti jsem byl schopen učinit tento život smysluplnějším. Děkuji ti, drahá, že jsi tam byl ve smutných i šťastných časech, šťastné výročí nám oběma.

Nemohu ti slíbit snadný život. Také nemohu slíbit, že budu moci být dokonalým přítelem. Ale mohu vám slíbit, že se rozhodnu milovat vás na každém kroku vašeho života. Všechno nejlepší, zlato...

Každé výročí přichází, vždy se ohlédnu za uplynulými 12 měsíci a uvědomím si, že jsem s vámi prožil krásných 12 měsíců. Všechno nejlepší k výročí drahá!

V tento den přesně před rokem, v ten den cítím, že můj život je čím dál krásnější, protože chceš být součástí mého života. Všechno nejlepší k výročí, drahá... děkuji, že jsi rozzářil mé srdce tou duhou své lásky.

Žádná slova nemohou popsat, jak hluboký je tento pocit. Od té doby, co jsme se poprvé setkali, toto srdce začalo ztišit a věřit, že jsi můj osud. Všechno nejlepší k výročí moje spřízněná duše!

Všechno nejlepší k výročí, moje drahá přítelkyně! Setkat se s tebou byl osud. Být vaším přítelem je volba. Nicméně zamilovat se do tebe je něco, co nemůžu ovlivnit.

Dnes je velmi krásný den, den, kdy mi hlavou naplňuje jen jedna věta. Někomu, kdo je vždy v mém srdci a nejzvláštnější na mé cestě, Všechno nejlepší k výročí!

Vím, že je tam spousta lidí a já jsem poznal různé charaktery lidí. Víš však, že jsi jediný, kdo je v mém životě opravdu důležitý a nejzvláštnější. Všechno nejlepší k výročí má lásko...

11. Slova anglického výročí

Chcete vypadat cool před svou přítelkyní během důležitého výročí? Můžete to udělat!

Zamilujte si následující slova k výročí svého anglického přítele, díky nimž vás vaše přítelkyně bude ještě více obdivovat!

Společně jsme čelili všem problémům, slzám a radosti.

Překlad: Prožili jsme spolu všechny potíže, slzy i štěstí. A samozřejmě, moje láska k tobě je silnější než kdy jindy. Všechno nejlepší k narozeninám nám oběma drahá. Miluji tě víc než cokoli na tomto světě.

Jsi to nejlepší, co mě potkalo. Toto je zvláštní den k oslavě. Šťastné výročí!

Překlad: Jsi to nejlepší, co mě kdy potkalo. Toto je zvláštní den k oslavě. Šťastné výročí!

Děkuji, že jsi moje láska, všechno nejlepší k výročí, má drahá!

Překlad: Děkuji, že jsi můj milenec a všechno nejlepší k narozeninám!

Hádáme se, bojujeme, diskutujeme o čemkoli a o všem. Ale to nás nerozdělí.

Překlad: Hádáme se, hádáme se, hádáme se o čemkoli a o všem. Ale to nás nerozděluje.

Vždy najdeme způsob, jak se vrátit a znovu uzavřít mír.

Dnes je den, kdy ti říkám, že dám to nejlepší na tomto světě, a dnes slibuji tvému ​​otci, že se o tebe postará a budu tě milovat.

Všechno nejlepší k narozeninám má lásko, můj partner, můj nejlepší přítel. Jsi to nejlepší, co mi Bůh dal.

Když vidím tvé oči, nejen krásná věc, kterou vidím. Ale díky tomu si uvědomuji, že vy jste moje minulost, přítomnost a budoucnost. Všechno nejlepší k výročí miláčku!

Překlad: Když se ti podívám do očí, není vidět jen něco krásného. Ale ty oči mi umožnily uvědomit si, že jsi moje minulost, přítomnost a budoucnost. Všechno nejlepší k výročí, drahá!

Ten zvláštní den je tu znovu, den, kdy jsme složili slib. Dnes jsi pro mě stejně výjimečný, jako mě stále vzrušuješ. Všechno nejlepší k výročí lásko!

Překlad: Znovu přišel ten zvláštní den, den, kdy skládáme své sliby. Dnes jsi pro mě výjimečný, protože mě vždy vzrušuješ. Všechno nejlepší k výročí, drahá!

Doufám, že v tento den budeš vždy můj drahý. Jsi konec mého milostného příběhu a jsi odpovědí na mé otázky. Všechno nejlepší k výročí drahá.

Překlad: Doufám, že dnes budeš navždy můj drahý. Jsi konec mého milostného příběhu a jsi odpovědí na mé otázky. Všechno nejlepší k výročí, zlato.

Život nemůže být lepší Mám tendenci nadužívat tuto frázi, protože můj život se každým dnem zlepšuje a důvodem jste VY. Šťastné výročí.

Překlad: Život se nezlepší Zdá se, že s tou větou přeháním, protože můj život je každým dnem vždy krásnější. A důvodem toho všeho jste vy. Šťastné výročí.

Všechno nejlepší k prvnímu výročí, má lásko.

Překlad: Všechno nejlepší k prvnímu výročí, má lásko. Kéž máme více času cítit toto štěstí. Miluji tě.

Miluji tě 2 roky, 24 měsíců, 104 týdnů, 730 dní, 17 520 hodin, 1 051 200 minut a 63 072 000 sekund. A dnes chci říct velmi šťastné výročí, zlato!

Překlad: Miluji tě 2 roky, 24 měsíců, 104 týdnů, 730 dní, 17 520 hodin, 1 051 200 minut a 63 072 000 sekund. A dnes vám chci popřát všechno nejlepší k narozeninám, drahoušku!

No, to byla sbírka výročních slov pro toho nejlepšího a nejúčinnějšího přítele, který z tebe udělá blázna, gangu. Nechcete, aby vaše výročí bylo výjimečné?

Dejte tedy nejromantičtější blahopřání k výročí, které se dotkne srdce! Kdo ví, že váš vztah začíná být vážný.

Už víte, kterou z nich odhalíte své přítelkyni?

Přečtěte si také články o Slova nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.

Copyright kandynation.com 2022