Hry

Těchto 5 dota 2 hrdinů má dokonalé dovednosti, které zraňují jejich protivníky

Samotná DotA 2 poskytuje 113 hrdinům různé unikátní dovednosti, které můžete libovolně zkoušet. No, mezi 113 hrdiny je několik hrdinů se schopnostmi, které lze považovat za velmi otravné.

DotA 2 je hra spin-off ze hry Warcraft, která se před pár lety proslavila díky hratelnost zajímavé a vzrušující, které se nabízí během hry. Samotná DotA 2 je hra žánru MOBA, která nabízí herní systém 5 proti 5, kde si hráči mohou vybrat postavu nebo titul nazvaný Hero, který bude použit k poražení nepřátelské postavy v druhém týmu, než zničí hlavní velitelství nepřítele, aby si zajistili vítězství.

Samotná DotA 2 poskytuje 113 hrdinům různé unikátní dovednosti, které můžete libovolně zkoušet. No, mezi 113 hrdiny je několik hrdinů se schopnostmi, které lze považovat za velmi otravné. Zvědavý? Viz. níže.

  • Hráči to musí vědět! Toto je 5 determinantů vítězství v DotA 2
  • 5 nejlepších a nejsmrtelnějších hrdinů v DotA 2
  • 7 hrdinů DotA 2, které je nejobtížnější zabít, který je váš hrdina?

Těchto 5 hrdinů DotA 2 má dokonalé dovednosti, které zraňují jejich protivníky

1. Trpasličí sniper

Foto: 1zoom.com

Trpasličí sniper je hrdina typu Agility, který je známý tím, že je otravný kvůli svým dvěma dovednostem, jmenovitě Zamířit a Vrah. Dovednost Take Aim zvýší dostřel tohoto hrdiny na 850, což je dostatečná vzdálenost k útoku na věž nebo hrdinu z velké vzdálenosti.

Zatímco dovednost Assassin je dovednost s největší vzdáleností v DotA 2, která se často používá, když se umírající nepřítel snaží uniknout a cítí se v bezpečí, ale náhle vysokorychlostní kulka prorazí hrdinovu hlavu. Zasáhnout touto dovedností opravdu bolí, zvláště když jste si jisti, že jste bitvu přežili.

2. Pomstychtivý duch

Foto: 7wallpapers.net

Vengeful Spirit je hrdina Agility, který se často používá jako podpora a nošení. Tento jeden hrdina je známý svými dovednostmi Nether Swap jeho, který si může sám vyměnit pozici tohoto hrdiny s protivníkovým hrdinou nebo kamarádem. Tato dovednost samotná je často zneužívána k výměně samotného hrdiny Vengeful Spirit, když je v nebezpečí se svým partnerem tak, že jeho partner je zabit. Kromě toho se tato dovednost také někdy používá k tomu, aby zabránila nepříteli v útěku tím, že změní pozici nepřítele v dav hrdinů před tím, než bude spojen.

3. Lev

Foto: deviantart.net

Lion je zpravodajský hrdina, kterého se často bojí kvůli jeho dovednostem Prst smrti její. Tato dovednost sama o sobě je opravdu děsivá, protože poškození generovaný je velmi velký a dokáže zabít protivníkova hrdinu během okamžiku. Tato dovednost je velmi otravná, protože se k tomu někdy používá zabít rychlost na umírající hrdiny. Kromě toho, že protivník zraňuje, to také často rozčiluje kolegy, kteří se chtějí nechat zabít, protože jim je ukradena kořist.

4. Zeus

Foto: steamcommunity.com

Zeus je hrdina typu Inteligence, který je známý svými velmi bolestivými schopnostmi. Kombinace dovedností Blesk a Hněv boha hromu může dodat až 800 poškození na protivníky (425 z nich zasáhne všechny nepřátele, ať jsou kdekoli). Tato dovednost je samozřejmě velmi otravná, když přežijete válka ve stavu umírání, ale najednou se z nebe objeví blesk, který vás zabije.

5. Hledač krve

Foto: youtube.com

Krvežíznivý je hrdina typu Agility, který je známý jako lovec hrdinů. Dovednosti Žízeň což může zvýšit rychlost pohybu až o 40 % na hrdinu plus dovednosti Prasknutí kdo dá poškození k nepříteli, když se pohnou, učiní nepřítele zmateným, zda má utéct nebo se nechat zabít Bloodseekerem.

Někdy v situaci válka, mnoho hráč který si stěžuje, proč jejich hrdinové náhle zemřou bez důvodu, když ve skutečnosti jejich hrdinové zemřou, protože se pohnou, když jsou zasaženi dovedností Rupture.

To bylo ono 5 hrdinů DotA 2, kteří mají ty nejotravnější ultimátní dovednosti, doufejme, že zábavné a který z pěti hrdinů má podle vás nejotravnější schopnosti? Jaka sám opravdu nenávidí dovednost Dwarven Sniper's Assassinate a Bloodseeker's Rupture.

, uvidíme se a nezapomeňte zanechat stopu ve sloupci komentářů a sdílet tento článek se svými přáteli.