Nejlepší

snadný způsob, jak znovu zveřejňovat příspěvky na Instagramu bez aplikace

Abyste nyní mohli znovu zveřejňovat příspěvky jiných lidí na Instagram, nepotřebujete speciální aplikaci, můžete přímo použít funkci Instagram! Zde je návod!

Instagram je sociální médium pro sdílení fotografií a videí, které má nyní miliony uživatelů. Kromě zveřejňování vlastních fotografií můžete také repostovat popř repost patřit někomu jinému.

K tomu nyní můžete využívat funkce přímo z Instagramu, bez nutnosti instalace dalších aplikací. Zvědavý? tady jak znovu zveřejňovat příspěvky na Instagramu bez dalších aplikací.

  • Jak přeposílat příspěvky na IG pro Feed a InstaStory, můžete bez aplikace!
  • 10 nových funkcí Instagramu, které musíte používat, pokud se chcete stát celebritou!
  • 11 fotbalových hráčů s nejvíce sledujícími na Instagramu

Zde je návod, jak znovu publikovat příspěvky na Instagramu bez dalších aplikací

Nyní má Instagram také funkci repost pro příspěvky jiných lidí. Výsledky tohoto repostu však nepůjdou krmit nebo Časová osa my. Ale do příspěvku Instagram Story my.

Instagram Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

Aby bylo možné znovu zveřejňovat příspěvky na Instagramu bez této aplikace, trvá to jen několik kroků. Takto v plném znění:

  • Nejprve otevřete aplikaci Instagram a najděte příspěvek, který chcete znovu odeslat. Poté klepněte na ikonu pod příspěvkem, abyste mohli znovu odeslat.
  • Poté se objeví vyskakovat a vyberte možnost Přidejte příspěvek do svého příběhu. Tato možnost vám umožňuje znovu zveřejňovat příspěvky na Instagramu bez dalších aplikací.
  • Dále vstoupíte do nabídky úprav Instagram Story. Klepnutím na obrázek změňte režim, jak chcete. Klepněte na ikonu Tvůj příběh k opětovnému odeslání příspěvku do vašeho příběhu na IG.
  • Proces je dokončen, můžete zkontrolovat tento repost příspěvek na vaší stránce Instagram Story. Takhle to vypadá chlapi:

Jak, jak snadné to je? To bylo chlapijak znovu zveřejňovat příspěvky na Instagramu bez dalších aplikací od Jaka. Nyní můžete snadno přeposílat příspěvky jiných lidí, aniž byste museli instalovat různé aplikace. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.