Software

jak vyřešit 500 interních chyb serveru a jejich pochopení

No, tentokrát vám ApkVenue řekne tipy nebo jak překonat 500 Internal Server Error a nezapomeňte pochopit. Samozřejmě tak..

Pokud se pokusíte o přístup na stránku a poté se zobrazí zpráva '500 Internal Server Error', znamená to, že se stránkou není něco v pořádku. Problém není způsoben prohlížeč, počítač nebo dokonce vaše internetové připojení. Tento problém je způsoben webem, který právě navštěvujete.

No, tentokrát vám ApkVenue řekne tipy nebo jak překonat 500 Internal Server Error a nezapomeňte pochopit. Samozřejmě, že pokud se s tímto stavem setkáte, můžete okamžitě najít řešení. Podívejte se na to níže!

  • Toto je nejúčinnější způsob, jak překonat chybové aplikace pro Android
  • Seznamte se s kódem chyby, který se zobrazuje v prohlížeči
  • 25 Příčiny a řešení chyb v Obchodě Google Play pro Android

Jak překonat interní chybu serveru 500 a její pochopení!

Proč se zobrazí chybová zpráva?

Tyto chybové zprávy se mohou objevit v různých podobách v závislosti na navštívené stránce, ale v podstatě jsou stejné. Chybová zpráva se může objevit ve tvaru '500 Internal Server Error', '500 Error', 'HTTP Error 500', '500, That's an Error', 'Dočasná chyba (500)', nebo jen kód '500'.

Z mnoha zpráv, které se zobrazují, i když jsou různé, v podstatě stále připínají kód „500“ na každou chybu, která se objeví. Kód chyby zobrazující číslo '500' je zpráva, která se zobrazí, když se serveru stane něco neočekávaného a server pak není schopen poskytnout žádné konkrétní informace. Server proto nedoručí normální stránku webu a je pak nahrazen stránkou webu, která obsahuje chybovou zprávu.

Jak to opravit?

Protože je problém na serveru, nemůžeme ho sami opravit. Ale často se tyto problémy dají rychle vyřešit. Chybová hláška je většinou pouze dočasná a je jen otázkou času, kdy bude problematická stránka přístupná jako obvykle.

Obvykle může být chybová zpráva, která se objeví, způsobena také počtem uživatelů přistupujících k webu, takže se server stane dolů. Řešením tedy je, že možná budeme moci několik minut počkat, než se pokusíme o přístup na web.

Takže pokud narazíte na tento problém, zkuste to Znovu načíst stránka webu. Klikněte na 'znovu načíst' lišta prohlížeče nebo stisknutím klávesy F5 na klávesnice. Prohlížeč znovu kontaktuje server a znovu si vyžádá dříve požadovanou stránku. Tímto způsobem by měl být tento problém vyřešen co nejdříve.

Pokud výše uvedená metoda nefunguje, možná budete muset před opětovným přístupem k webu chvíli počkat. Na webu může být problém a budeme muset počkat, až to vlastník webu opraví. Dalším způsobem, který můžeme zkusit, je přístup ke kopii staré webové stránky.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak získat přístup ke staré kopii webových stránek

Pokud byste náhodou potřebovali, aby byla stránka zpřístupněna, například kvůli citačním referencím na výzkum nebo něčemu jinému, pak najednou na webu dojde k chybě HTTP 500 nebo jiným problémům, bude to jistě vážný problém. Existuje však způsob, jak zobrazit problematickou stránku, a to zobrazením úryvku stránky webu uloženého v archivu dat několika způsoby, které můžete vyzkoušet.

Tato metoda však nebude fungovat pro články, které byly právě publikovány. U starých článků je to jiné, tato metoda může stále dobře fungovat, i když byl článek dříve smazán.

  • První způsob, pokud má stránka problémy při přístupu, zkuste k ní přistupovat pomocí funkcí "Textová verze". Tato metoda zobrazí pouze text bez načítání obrázků nebo jiného mediálního obsahu.

Jediné, co musíte udělat, je zadat níže uvedenou adresu do pole URL prohlížeče, pak nahraďte text 'example.com/stranka.htm“ s problematickou stránkou webu.

//webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:**example.com/page.htm

Příklad je takový.

//webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:**www.jalantikus.com/tips/game-shooter-best-android/

Výše uvedená metoda zobrazí úryvek stránky, která je stále uložena v mezipamětiGoogle pouze v písemné formě, bez jakéhokoli mediálního obsahu.

  • Druhý způsob, nejen pro přístup k problematickým stránkám, lze použít i pro přístup na stránky, které byly smazány.

Druhý způsob využívá pomoc datového archivu s názvem Stránka Wayback Machine. Stránky lze uložit Dějiny webové stránky z roku na rok. Takže pokud byla webová stránka odstraněna, je to možné ještě vlevo stránky přístupné prostřednictvím tohoto webu.

Stránka Wayback Machine nám umožňuje prohlížet staré webové stránky. Tento web nám tedy poskytne podobu stránky webu stejnou jako v minulosti.

Chcete-li využít výhod tohoto webu, přejděte na stránku //archive.org/web/. Poté zadejte adresu stránky problematického webu a klikněte "Historie procházení". Poté, co se informace zobrazí jako výše, klikněte na rok a datum v kalendáři, abyste viděli, jak bude stránka webu vypadat ve vybrané datum.

Kliknutím na uvedený rok a datum zobrazíte stránky webu z roku na rok a uvidíte, jak se liší.

Můžeme kliknout na jiné odkazy v různých datech a časech, abychom viděli, jak se věci každý rok mění. Takže na závěr, tato stránka kromě toho, že je možné ji použít přístup na problematické stránky webu, lze také použít k prohlížení webových stránek dříve smazané.

To je diskuse z ApkVenue o tom, jak překonat interní chybu serveru 500 a její pochopení. Je to snadné, že? Tímto způsobem nemusíte být zmateni, když čelíte tomuto stavu. Jen následuj Jakovu cestu. Zkoušeli jste někdy tuto Jaka metodu? Podíl ano ve sloupci komentářů níže.