Software

triky ke sledování placených kanálů kabelové televize zdarma!

Televize je stále v poptávce mnoha lidí, protože je levná a snadno si ji užíváte. Tentokrát vám Jaka chce prozradit trik ke sledování prémiových televizních kanálů ZDARMA!

Jste typ člověka, který se rád dívá na televizi? Ano, myslím si, že televize je skutečně masmédiem a zábavou, kterou doba nenaruší. Televize je stále v poptávce mnoha lidí, protože je levná a snadno si ji užíváte. No, tentokrát vám to Jaka chce říct Triky ke sledování prémiových televizních kanálů ZDARMA!

  • 3 skvělé tipy, jak používat svůj mobil ke sledování televize přes Android
  • 6 nejlepších aplikací pro sledování televize na telefonech Android
  • Už vás nebaví sledovat pořady s arašídovou hudbou? Hodinky v lepší kvalitě streamu zde

V současné době existuje mnoho poskytovatelů předplacených televizních služeb, kteří jsou schopni prezentovat různé služby kanál televize. Počínaje místní, celostátní televizí až po prémiové kanály kabelové televize, které mohou využívat pouze předplatitelé těchto služeb. Služba je ale bohužel dost drahá. Náklady se pohybují od 100 do 500 tisíc rupií měsíčně. Tyto kanály si ale můžete užít zdarma. Tady je trik.

Sledujte prémiové TV kanály ZDARMA na Mivo TV

Služby Mivo TV můžete používat velmi jednoduchým způsobem. Stačí otevřít web Mivo TV a vybrat kanál, který chcete sledovat. Je jich 59 kanál jinak se můžete dívat! Sledováním televize na Mivo TV se nebudete nudit, protože existuje tolik možností. Následuje úplný seznam kanálů na Mivo TV

Kompletní seznam televizních kanálů na Mivo TV

Kompletní seznam televizních kanálů na Mivo TV
INDONÉSKÝ KANÁLDW LATINOTV LIGHTSÍŤ.
PHOENIX AMERICASDW ARÁBIECCTV NOVINKYTV MIVO
LBS IN-DRAMADW EUROPETV TIANJINSCTV
LBS K-DRAMABERITASONETRANS TVDW TV
LBS NÁKUPYBLOOMBERGTRANS 7FILM
TVRI SPORTSVZDĚLÁVACÍ TVMETRO TVTV JAK
NÁRODNÍ TVRIO-KANÁLSTISKNĚTE TVANTV
TVRI JAKARTATelevize PHOENIXFRANCIE 24DAAITV
KULTURA TVRIU CHANNELTV DENTV ONE
TV SHANDONGMEDIBIZ TVŽhavé hityDMC TV
TV ELSHINTANABAWI TVINDOSIARBBC
MEZERNÍKEURO NOVINKYtelevizeCNN
MEZERNÍK 2KOMPAS TVNEBE ZPRÁVYJTV
ČÍNSKÝ FILMAL JAZEERATV PEACERTV
SVĚT NHKMEZI TVNEJLEPŠÍ NÁKUP

Existuje však ještě jednodušší způsob, jak si užít pořady poskytované Mivo TV. To je pomocí telefonu Android. Je to velmi jednoduché. Stačí si stáhnout aplikaci televize Mivo níže a poté jej nainstalujte do telefonu Android.

Video & Audio Media & Video Apps STÁHNOUT

No, takhle lze prakticky sledovat prémiové TV kanály zdarma. Ve skutečnosti stále potřebujete hladké připojení k internetu. Ale pořád to může být zdarma, proč když používáte WiFi veřejnost k dostání v kavárnách. Pokud máte další informace o tom, jak sledovat prémiové televizní kanály zdarma, napište svůj názor do sloupce komentáře pod tímto.