Hry

10 nejlepších míčových her pro Android 2020 + odkaz ke stažení

Nejlepší fotbalová hra pro Android může hráče vždy pobavit. Stáhněte si zdarma 10 nejlepších fotbalových her pro Android 2020 v tomto článku!

Aktuálně dostupné míčové hry pro Android mají také grafickou kvalitu hratelnost což není o nic méně dobré než fotbalový zápas plošina jiný.

Fotbal byl vždy sportem, který má velmi velkou fanouškovskou základnu. Stejně jako fotbalové zápasy jsou fanoušci také velmi početní.

Agility soutěžení ve fotbalových hrách se stalo zvykem, který je úzce spjat s širší komunitou, a nyní lze tento agilní boj provádět přímo z telefonů Android.

Když si užijeme fotbalový zápas, budeme si představovat, že jsme hráčem nebo trenérem. Všechny tyto fantazie lze nasměrovat prostřednictvím následujících fotbalových her pro Android doporučených společností Jka.

Nejlepší doporučení pro Android fotbalové hry 2020

S rozvojem dnešního trhu s mobilními hrami mnoho vývojářů fotbalových her soutěží o to, kdo bude nabízet své produkty uživatelům mobilních zařízení Android.

V současné době je na trhu spousta fotbalových her, které si můžete stáhnout a hrát, ale ne všechny nabízejí příjemný herní zážitek.

Ne všichni vývojáři nabízejí zážitek z hraní fotbalových her jako na konzolích nebo počítačích, mnozí ano povrchní v jejich herním designu.

Z mnoha her, které jsou v oběhu, Jaka vybral 10 nejlepších fotbalových her, které si můžete stáhnout a hrát na svém telefonu Android.

1. eFootball PES 2020, Nejlepší fotbalová hra

Pro fanoušky fotbalových her rozhodně není cizí PES. K hraní této hry nepotřebujete počítač, protože nyní existuje eFotbal PES 2020.

Díky vysokému rozlišení se budete při hraní různých existujících režimů cítit jako doma po dlouhou dobu. K této hře je přidáno mnoho lig, jako je ruská, belgická, skotská a turecká liga.

Kromě toho můžete také hrát své legendární fotbalisty! Prostě to řekni Beckham, Zico, Romario, Cruyff, dokud Maldini. Vzbudit konečný tým-mu s těmi hráči!

InformaceeFotbal PES 2020
VývojářKONAMI
Recenze (počet recenzentů)4.3 (4.954.393)
Velikost94 MB
Nainstalujte50.000.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si eFootball PES 2020 zde

Sportovní hry KONAMI KE STAŽENÍ

2. Nejlepší míčová hra pro Android Football Strike - Multiplayer Soccer

Pokud jste posedlí tím, že se stanete vykonavatelem mrtvého míče jako David Beckham nebo Christiano Ronaldo, zdá se, že tato fotbalová hra pro Android je pro vás.

Na Fotbal Strike Multiplayer Fotbal, musíte provést volný kop, abyste zasáhli cíl. Můžete změnit vzhled použitého přehrávače.

V této Android hře jsou k dispozici různé režimy, jako např Střelecký závod módní dan Kariéra. Aby to bylo náročnější, můžete hrát se svými přáteli režim pro více hráčů.

InformaceFootball Strike - Fotbal pro více hráčů
VývojářMiniclip.com
Recenze (počet recenzentů)4.3 (1.532.500)
Velikost57 MB
Nainstalujte100.000.000+
Android minimum4.1

Football Strike - Multiplayer Soccer stahujte zde

Football Strike - Fotbal pro více hráčů

3. Nejlepší míčová hra FIFA Soccer

Pokud jste fanouškem her FIFA, musíte to vyzkoušet FIFA fotbal toto! Vyvinuto společností Elektronické umění, tato hra vám dá pocit, že hrajete hry FIFA pro PC.

V této míčové hře pro Android Můžete hrát režim PVP a vyzkoušet si své herní dovednosti proti hráčům z celého světa. Pokud si nejste jisti, můžete bojovat s počítačem tak jako tak!

Vlak dovednosti vaše hráče, abyste zlepšili své hráčské schopnosti. Navíc s velkým výběrem klubů a hráčů se při hraní této jediné hry nebudete snadno nudit!

InformaceFIFA fotbal
VývojářELEKTRONICKÉ UMĚNÍ
Recenze (počet recenzentů)3.8 (6.601.901)
Velikost80 MB
Nainstalujte100.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení

Stáhněte si FIFA Soccer zde

FIFA fotbal

4. Nejvyšší liga Soccer Star 2020

Pro fanoušky míčových her, kteří si chtějí představit formování Ultimátni vlastní tým, Fotbalová hvězda 2020 nejvyšší liga je hra pro Android, kterou je třeba zvážit.

Funkce této nejlepší míčové hry pro Android budou dává vám pocit, že jste trenér i hráč. S klubem budete vyjednávat smlouvy, abyste dosáhli co nejlepší dohody.

Po podepsání smlouvy začíná váš boj, aby se váš tým stal mistrem ligy. Pokud máte pocit, že potřebujete trénovat, existuje cvičný režim, který zdokonalí vaše herní dovednosti.

InformaceFotbalová hvězda 2020 nejvyšší liga
VývojářGenerace her
Recenze (počet recenzentů)4.1 (856.515)
Velikost77 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.1

Stáhněte si Soccer Star 2020 Top League zde

Fotbalová hvězda 2020

Ostatní nejlepší míčové hry pro Android

5. Zabodujte! Hrdina

Chcete zkusit něco jiného než většina ostatních nejlepších fotbalových her? Skóre! Hrdina je odpověď.

S jeho orientací obrazovky portrét, Ne krajina jako většina her, ty může cítit pocit z hraní jinak z jiných fotbalových zápasů.

Existují stovky úrovní, které musíte zdolat, abyste získali trofeje a další odměny. Hratelnostumožňuje vám kopnutím banánu proniknout do soupeřovy branky.

InformaceSkóre! Hrdina
VývojářFirst Touch Games Ltd.
Recenze (počet recenzentů)4.2 (6.481.311)
Velikost97 MB
Nainstalujte100.000.000+
Android minimum4.4

Stáhnout skóre! Hrdinové jsou tady

Skóre! Hrdina

6. Fotbalová liga snů 2020

Dream League Soccer 2020 je offline fotbalová hra s mimořádným počtem stažení, až 10 milionů lidí.

Vy mít svobodu tvořit, měnit a ovládat tým snů-ty sám. Vyzvěte své přátele, aby dokázali, kdo tuto hru hraje.

Tato hra pro Android má také oficiální licenci FIFPro, takže můžete hrát své oblíbené hráče. Dokonce si můžete postavit svůj vlastní vysněný stadion!

InformaceDream League Soccer 2020
VývojářFirst Touch Games Ltd.
Recenze (počet recenzentů)4.2 (1.115.593)
Velikost349 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si Dream League Soccer 2020 zde

Sportovní aplikace First Touch STÁHNOUT

7. Football Manager 2020 Mobile

Pro ty z vás, kteří se chtějí cítit jako být manažer světový fotbalový tým, tato míčová hra pro Android opravdu se musí zkusit.

Football Manager je a franšíza známá sportovní hraa posledních pár let si jejich produkty můžete užívat na telefonech Android.

I když placené, kvalitní hratelnost a dalo by se říct, že grafika Football Manager 2020 nejvyšší kvality, takže nebudete zklamáni, ani když utratíte hodně peněz.

InformaceFootball Manager 2020 Mobile
VývojářSEGA
Recenze (počet recenzentů)4.3 (22.554)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.4

Stáhněte si Football Manager 2020 Mobile zde

Hry KE STAŽENÍ

8. Nejlepší jedenáctka 2020

Jako nejlepší fotbalová hra pro Android Nejlepší jedenáctka se více zaměřuje na to, jak se hráči mohou stát nejlepšími fotbalovými manažery. Vytvořte si vlastní strategii a formaci a pak dobyjte soupeře!

Svůj klub můžete pojmenovat libovolně. Vy může ovládat všechny aspekty klubu, od tréninků, přestupů, výběru týmu, uspořádání formace, klubových financí až po design trikot tvůj tým.

Pokud jste spokojeni se sestavením týmu, je čas to otestovat! Můžete se utkat s ostatními manažery z celého světa a dokázat, kdo je nejlepší!

InformaceNejlepší jedenáctka 2020
VývojářNordeus
Recenze (počet recenzentů)4.3 (3.977.577)
Velikost97 MB
Nainstalujte50.000.000+
Android minimum4.1

Stáhněte si Dream Top Eleven 2020 zde

Sportovní hry Nordeus KE STAŽENÍ

9. Světová fotbalová liga

Další nejlepší fotbalová hra, kterou vám ApkVenue doporučí, je Světová fotbalová liga která byla stažena více než 100 milionůkrát.

V této hře je asi 60 národních týmů, 60 klubů, s 2000 hráči. Existují 4 režimy, které můžete hrát, a to: Výstava, Pohár, liga, a Výcvik.

Pokud chcete znát seznam nejlepších online her, které jsou pro mabar zábavné, přečtěte si článek níže!

InformaceSvětová fotbalová liga
Vývojářmobrix
Recenze (počet recenzentů)4.3 (1.634.097)
Velikost46 MB
Nainstalujte100.000.000+
Android minimum4.0

World Soccer League si stáhněte zde

Sportovní hry mobirix KE STAŽENÍ

10. Vítěz Soccer Evo Elite

Poslední doporučená míčová hra pro Android je Vítěz Soccer Evo Lite, offline fotbalovou hru nebo ji lze hrát bez internetu.

Hráč může komunikovat s ostatními hráči z celého světa. Navíc si v této hře mohou hráči ukládat epické momenty během zápasu.

Existuje několik herních režimů, jako je soutěž, liga, režim cvičení. Tato hra pro Android má díky svému potenciálu být pro fotbalové fanoušky návyková hratelnostje to snadné.

InformaceVítěz Soccer Evo Elite
VývojářTouchTao
Recenze (počet recenzentů)4.2 (511.177)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte100.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení

Winner Soccer Evo Elite si stáhněte zde

Vítěz Soccer Evo Elite

Recenze: Jak dobré jsou míčové hry pro Android v roce 2020?

Fotbalové hry obecně vyžaduje speciální konzoli nebo PC s vysokými specifikacemi hrát to. Grafika této hry je dobře známá náročný.

Spolu s rozvojem technologií a rostoucí poptávkou trhu po nejlepších fotbalových hrách pro Android začíná mnoho vývojářů vyvíjet své hry pro tuto platformu.

Tentokrát Kvalita fotbalových her na Androidu je po grafické i herní stránce velmi dobráhrát si. Navzdory prožívání downgrade z konzolové verze se tato série her stále vyplatí hrát.

Pro ty z vás, kteří mají rádi sportovní hry, jako je tato, je tentokrát naprosto povinné stáhnout si fotbalovou hru doporučenou Jakou. Zaručeně nebudete litovat.

Toto je 10 nejlepších doporučení pro Android fotbalové hry, které můžete hrát se svými přáteli. Kterou partu máš nejraději?

Tato série her, kterou ApkVenue doporučuje, má funkce, grafiku a hratelnost což je velmi dobré, opravdu vhodné na hraní o víkendech.

Doufejme, že informace, které ApkVenue tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a uvidíme se zase u dalších článků.

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah