Sociální sítě a zprávy

jak přesunout řádek historie chatu do nového zařízení

Uživatelé mohou zálohovat a obnovit historii chatu na LINE do svého nového zařízení pomocí následujících kroků.

Společnost LINE Corporation se sídlem v Japonsku má poslání 'Close the Distance' a propojovat informace, služby a uživatele. Od svého uvedení na trh v roce 2011 ČÁRA se stala jednou z nejpopulárnějších aplikací pro zasílání zpráv na světě a důležitou aplikací v každodenním životě, kde LINE poznamenává, že existují 22,4 miliardy zpráv odesláno v roce 2016.

Pokud je k 1 účtu LINE připojeno pouze jedno zařízení pomocí jednoho registrovaného telefonního čísla a e-mailové adresy, systém automaticky smaže účet na předchozím zařízení, pokud uživatel ověřil účet na druhém zařízení. To vedlo k tomu, že mnoho uživatelů tvrdilo, že ztratili cenné zprávy historie chatu.

Všimli jsme si, že 1 ze 3 uživatelů zaznamená tento druh problému, když přesune svůj účet na nové zařízení. „Mnoho uživatelů nechápe, jak musí zálohovat a obnovovat svou historii chatu, aby se neztratila,“ vysvětlil Bagus Satriya jako vedoucí péče o zákazníky společnosti LINE Indonesia.

Protože důležité a cenné konverzace a informace jsou uloženy v LINE chatu, mohou uživatelé LINE zálohovat a obnovit historii chatu pomocí jednoduchých kroků při přesunu účtu LINE na nové zařízení.

  • Get Millennial Children, LINE vytváří program LINE STARTING
  • Často se vaše nálepka LINE ztrácí? Zde je návod, jak se tomu vyhnout!
  • Společnost LINE, projevující svůj závazek vůči místnímu technologickému průmyslu, nyní získává společnost TemanJalan

Jak přesunout historii chatu LINE do nového zařízení

Zachránit historie chatu aby nedošlo ke smazání, LINE doporučuje uživatelům, aby provedli tyto kroky, konkrétně:

  • Příprava
  • Zálohování dat
  • Převod
  • Obnovení dat.

1. Příprava: Účelem tohoto kroku je zajistit aktualizaci identity uživatele

Vyberte stránku Nastavení na Aplikace LINEa poté vyberte nabídku Účet . Uživatelé budou požádáni, aby aktualizovali svou identitu, jako je telefonní číslo a e-mail. Pokud uživatel změní své identifikační údaje, obdrží od LINE zprávu a e-mail potvrzující akci.

Kromě toho musí uživatelé také znovu zkontrolovat svá hesla, pokud si heslo nepamatují, může si uživatel heslo změnit prostřednictvím e-mailu. Pokud má uživatel účet na Facebooku, doporučujeme uživateli propojit jejich účet LINE s účtem na Facebooku.

2. Zálohování dat: Účelem tohoto kroku je zajistit, že při přesunu účtu na nové zařízení nedojde ke ztrátě dat

Vyberte stránku Nastavení a vyberte nabídku Chaty . Poté si uživatel může vybrat Zálohujte a obnovte historii chatu na Androidu nebo Zálohování historie chatu na iOS a klikněte Zálohování na Disk Google nebo Zálohujte nyní . K tomu musí uživatelé propojit svůj účet LINE se svým účtem Google nebo Apple ID a používat je na novém zařízení.

3. Přenos: Přihlaste se pomocí LINE ID na novém zařízení

Uživatelé musí otevřít aplikaci LINE na svém novém zařízení. Klikněte Přihlásit se poté zadejte svůj e-mail a heslo. Poté musí uživatel vstoupit telefonní číslo a ověřovací kód která bude zaslána na telefonní číslo uživatele prostřednictvím SMS.

4. Obnovit data: Tento krok se provádí k obnovení dat, která byla zálohována

Vyberte stránku Nastavení a poté vyberte nabídku Chaty . Poté vyberte nabídku Obnovit obnovit všechna data, která byla zálohována. Pak celý historie chatu uživatel je opět dostupný na novém zařízení.

Pokud budete postupovat podle těchto kroků, uživatelé se již nemusejí starat o vymazání historie chatu při přesunu jejich účtu LINE na nové zařízení. "Vždy doporučujeme uživatelům, aby si ukládali své důležité konverzace a informace, aby mohli vždy zůstat ve spojení s rodinou a přáteli," řekl Bagus Satriya.

Jak to tedy je? Více se zajímáte o tuto aplikaci LINE, že?

Aplikace Social & Messaging Naver STÁHNOUT