hluboká síť

sadistický! tragický příběh za 'lolitou otrokářskou hračkou' hluboce webovým sexuálním videem

Ukazuje se, že deep web neobsahuje jen děsivá videa, ale také sex. Jedno ze slavných sexuálních videí, konkrétně Lolita Slave Toy. Ale nečekejte, že to bude sex video jako obecně, toto video je brutální a velmi děsivé!

Je to nepopiratelné, na deep webu je spousta videí, která jsou hrozná. Příklady jako Hamburger Lady nebo Červený pokoj a mnohem víc.

Ukazuje se, že deep web neobsahuje jen děsivá videa, ale také sex. Jedno ze slavných sexuálních videí, konkrétně Lolita Slave Toy. Ale nečekejte, že to bude sex video jako obecně, toto video je brutální a velmi děsivé!

  • Hrůza! Toto je tragický příběh za Deep Web Video 'Hamburger Lady'
  • Hrůza! Toto je tragický příběh za hlubokým webem Video 'Red Room'
  • Hrůza! Toto je tragický příběh za hlubokým webem Video 'Jeff The Killer'

Skuteční lidé, se kterými se zachází velmi násilně bez rozumu

Zdroj fotografií: Obrázek: Taringa

Lolita Slave Toy je přezdívka lidské bytosti proměněné v sexuální panenku. Oběti se obvykle získávají, když jsou malé, od zanedbaných dětí. Děti byly získány pod záminkou adopce.

Poté se uříznou ruce a nohy, nezapomínejte, že vám vyrazí každý zub. Poté je oběť slepá a němá, buďte Hračka Lolita Slave. Stav oběti zůstane naživu, bude muset dýchat a jíst.

Utrpení ještě není u konce. Oběti stále musí uspokojovat sexuální touhy mnoha mužů a také drsné zacházení, které se vymyká rozumu. Dokonce se říká, že oběť byla krmena výkaly. Za těchto podmínek se oběť po smrti obvykle stává nepříčetnou.

Praxe, která pokračuje dodnes

Zdroj fotografií: Obrázek: World News

Smutné je, že na jednom z fór na deep webu bylo řečeno, že existence Lolita Slave Toy existuje dodnes. Dokonce se obchoduje i s oběťmi!

Ceny nabízené za Lolita Slave Toys jsou velmi rozmanité, pohybují se od 1 bitcoinu do 1 000 bitcoinů. Kdo jsou prodávající a kupující? Opravdu to nedává smysl.

Video: Lolita Slave Toy

Abyste nebyli zvědaví, co je to za Lolita Slave Toy? Podívejte se na následující video...

Opravdu nechápu, kde je srdce pachatele, ano, je to smutné, jak to, že to nehraje. A kupodivu je na deep webu také spousta diváků podobných videí. Co si myslíte o tomto videu? Sdílet ano!

Ach ano, nezapomeňte si také přečíst články související s videi nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: Sádlo

ZOBRAZIT ČLÁNEK