Software

15 nejlepších kořenových aplikací pro Android 2017

Tentokrát vám Jaka řekne aplikaci, kterou můžete použít, pokud je vaše zařízení rootované. Zvědavý? Přečtěte si další informace!

To je pravda, dnešní doba ano vykořenit smartphone už je ne příliš důležité než dříve. Ale stále existuje mnoho důvodů, proč právě vy potřeba rootnout na vašem zařízení.

Rootováním smartphonu samozřejmě můžete přidat funkci to, co si nemůžete užít, může být na vašem zařízení vykořenit.

No, za to vám tentokrát řekne Jaka aplikace, které můžete použít pokud je vaše zařízení rootované. Zvědavý? Přečtěte si další informace!

  • Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu bez počítače
  • Proč musí být Android rootován? Tady je 8 důvodů!
  • Jak získat přístup root bez rootování vašeho Androidu

Nejlepší kořenové aplikace pro Android 2017

1. Adblock Plus

AdBlock Plus je bezplatná aplikace založená na open source. To je pravda, tato aplikace bude odebrat reklamy z vašeho Androidu. Odst blogger bude tuto aplikaci určitě nenávidět, ale někteří lidé považují tuto aplikaci za opravdu užitečnou.

Tato aplikace je nakonfigurována tak, aby se přes ni mohly dostat některé méně nápadné reklamy. Aplikace se také snadno konfiguruje. Tuto aplikaci nenajdete v Google Play obchod, ale existuje oficiální odkaz od ABP, který můžete použít. Tato aplikace je skutečně jednou z nejlepších aplikací pro rootovaná zařízení.

2. FlashFire

Musíte vyzkoušet tuto jednu aplikaci. Tato aplikace je obslužná aplikace, která můžeflash firmware. Počítaje v to firmware od výrobce, aktualizace OTA a další. Řetězový oheň nazývat tuto aplikaci nástupcem Mobilní Odin.

Mnoho podobností, ale účinnější. Kořenová aplikace FlashFire má také několik dalších funkcí. Některé funkce vyžadují profesionální verzi. Ale nebojte se, musíte se jen obejít 42 tisíc IDR abyste mohli získat profesionální verzi.

3. Flashify

Flashify je další zásadní aplikací pro odst blikač. Tato aplikace můžeblikat mnoho věcí. Počítaje v to evidence (TWRP a CWM), soubory zip, jádro, GAPP, dokonce i obnovení zásob (pouze pro funkce). Můžete také zálohovat obnovu a jádra na Disk Google nebo Dropbox.

Tato aplikace je skvělá pro lidi, kteří opravdu nemám rád ADB nebo Fastboot. Můžete si stáhnout bezplatnou verzi, ale s placenou verzí budete spokojenější. Je zřejmé, že tato aplikace je jedna z nejlepších aplikací pro root zařízení, Ano vpravo?

4. Link2SD

Link2SD je aplikace, která vám umožňuje přesouvat aplikace na SD kartu. Tato aplikace vytváří odkaz takže si vaše zařízení spletlo vaši aplikaci umístěný na zařízení. Je to skvělý způsob, jak využít prostor externí SD kartu vy. Tato aplikace není tak skvělá Android Adoptable Storage. Tato metoda však nepřevezme celou vaši SD kartu. Za zmínku také stojí, že přesunuté aplikace se načítají pomaleji.

5. Magisk

Magisk je jednou z nejpopulárnějších root aplikací. Tato aplikace je také relativně nová. Velmi efektivně můžete skrýt root. Takže můžete dělat věci, jako je sledovat Netflix nebo hrát Pokemon Go s podmínkou zakořeněné.

Aplikace má také další funkce, včetně modulů, které přidávají další funkce. Vy musí mít tuto aplikaci, ale Magisk již bohužel není k dispozici Google Play. APK tedy musíte vzít z XDA-Developers.

6. Rychlý restart

Rychlý restart je jednoduchá a užitečná aplikace. Ve většině verzí systému Android lze nabídku Napájení pouze vypnout a někdy ano restartovat. S rychlým restartem to zvládnete bota pro zotavení, a bota pro zavaděč.

Tato aplikace může také dělat speciální věci, jako je Režim stahování pro zařízení Samsung nebo rychlé spuštění na určitých zařízeních. Tato aplikace rychlé a jednoduché a je vhodný jako jedna z aplikací pro root zařízení, kterou si můžete vyzkoušet.

7. ROM Toolbox

Tato aplikace je jedním z mála řešení vše v jednom pro uživatele root zařízení. Tato aplikace má mnoho funkcí, které zahrnují prohlížeč souborů výchozí s rootem, správce aplikací (instalace systémových aplikací atd.), Správa ROM (vytváření záloha Android), scénárista, instalátor písmo, a mnohem víc. Na některých zařízeních dokonce můžete změnit animacibota, motivy a ikony stavového řádku. Bohužel tuto aplikaci lze spustit pouze na některých Androidech a také aktualizace je trochu dlouhá.

8. Servisně

Obslužně je aplikace, která pomáhá ovládat služby na pozadí. Tato aplikace vám umožňuje dělat věci, jako je prevence Facebook neběží na pozadí, když je obrazovka vašeho zařízení vypnutá.

Tato aplikace také může zastavit zlobivé aplikace aktivní na vašem zařízení. Obslužně může dokonce zlepšit výkon a výdrž baterie v závislosti na službě, kterou jste zastavili. Ve skutečnosti je nyní díky vylepšením o něco méně relevantní Režim Android Doze. Stále však může dobře fungovat.

9. Solid Explorer

Solid Explorer je velmi dobrý správce souborů. Tato aplikace funguje bez root pro většinu funkcí. Tato aplikace umí běžné věci jako kopírování a vkládání, rozbalte soubory atd. Tato aplikace má také podporu pro cloudové úložiště a síťová úložná zařízení.

Design je také dobrý. V aplikaci je možnost povolit root. Takže můžete dělat to, co jste dříve nemohli. Je jich mnoho správce souborů což je dobré s přístupem root. Tento je však čistý, výsledky jsou dobré a levná cena bez reklam.

10. SuperSU

SuperSU je jednou z velmi důležitých aplikací, které musíte mít. Většina uživatelů root zařízení ji již má. Je to solidní aplikace s mnoho funkcí. Budete mít seznam všech aplikací, které kdy požádaly o root, a vy můžete také úplně odkořenit zařízení, vést protokoly a další. Toto je jedna z těch aplikací, které si každý zaslouží nainstalovat.

11. Tasker

Další na tomto seznamu jsou aplikace vykořenit velmi užitečný tzv Tasker. Tato skvělá aplikace umožňuje vašemu Androidu dělat spoustu věcí, které chcete. Existuje také mnoho funkcí, které nevyžaduje oprávnění root. Tasker je skvělá aplikace, zejména pro pracovníky.

12. Titanová záloha

Titanová záloha je aplikace, která je na vrcholu seznamu aplikací pro rootovaná zařízení a je škoda, pokud tuto nainstalovanou nemáte. S touto aplikací můžeteodinstalovat bloatware, zmrazení aplikací (jejichž ponechání nainstalované, ale zabránění jejich spuštění) a zálohování aplikací a dat aplikací. Pokud máte zařízení zakořeněné, zkuste nainstalovat. Tato aplikace je pravděpodobně mezi třemi nejužitečnějšími aplikacemi vůbec.

13. Viper4Android

Viper4 pro Android je nástroj pro úpravu zvuku, který vám poskytuje velké množství kontroly nespočet o tom, jak zní zvuk vašeho smartphonu z reproduktorů, ze zařízení Bluetooth az sluchátka vy. S Řidiči vlastní audio, ekvalizér, spoustu efektů, které vám umožní ovládat zvuk vašeho zvuku a další. Bohužel proces složitá instalace. Musíte otevřít vlákno oficiální XDA ke stažení a návodům. Ale tato aplikace je stále velmi dobrá aplikace upravit zvuk z vašeho zařízení.

14. Detektor probuzení

Detektor probuzení ne to, co si myslíš. Tato aplikace vám pomůže najít aplikace, které se chovají nestandardně. Tímto způsobem můžete podniknout nezbytné kroky k jeho zastavení. Neposlušná aplikace lze pomocí této aplikace zastavit. A také tato aplikace je jednou z důležitých kořenových aplikací pro výdrž baterie.

15. Xposed Framework

Mnoho lidí si vybírá Xposed Framework jako instalace ROM pro výchozí kořen. Vestavěné moduly rámec od vývojářů, kteří dělají věci jako tématika, UI a vychytávky výkon, vizuální úpravy, přemapování tlačítek a další. Moduly může být někdy těžké najít, v závislosti na zařízení, které používáte, ale existuje také mnoho univerzálních modulů, které můžete používat a užívat si je.

No, to je on 15 nejlepších aplikací pro rootovaná zařízení které můžete použít k využití dalších funkcí. Máte nějaké další doporučení? Podělte se prosím ve sloupci komentářů níže ano. Hodně štěstí a doufám, že užitečné!