Tech Hack

4 způsoby, jak vysledovat číslo mobilního telefonu pomocí vyhledávače telkomsel

Chcete vědět, jak získat přístup ke službě Telkomsel Finder v roce 2020? Sledujte Jakovo vyhledávání pomocí této oficiální služby pro vyhledávání polohy Telkomsel.

Mnozí se často obávají o stav své rodiny, přátel nebo příbuzných, když je obtížné tyto nejbližší lidi kontaktovat, dokonce mají tendenci mizet.

Jako odpověď na tuto obavu Telkomsel představuje speciální službu s názvem Telkomsel Finder, která uživatelům usnadňuje zjištění místa pobytu jejich blízkých.

Mnoho lidí o existenci této jediné služby stále neví a je tato služba i dnes dostupná s ohledem na současné přísné předpisy na ochranu soukromí?

4 způsoby přístupu ke službě Telkomsel Finder

Existují 4 způsoby, které lze použít pro přístup ke službě vyhledávání místa pobytu této osoby, a to prostřednictvím: oficiální stránky, SMS, vytočit číslo, a také projít aplikace.

Tato služba vám usnadní zjištění místa pobytu ostatních uživatelů Telkomselu, ale samozřejmě pokud osoba, kterou sledujete souhlas s vaší žádostí.

Zajímá vás, jak používat službu sledování polohy od Telkomsel v roce 2020? Zde je více informací.

1. Jak používat Telkomsel Finder 2020 prostřednictvím webových stránek

První způsob, jak se můžete pokusit tuto službu použít, je přístup na oficiální web, který se používá.

Stránka lbs Telkomsel Finder je speciální stránka, která uživatelům usnadňuje přístup ke službám, které lidé příliš neznají.

Zde jsou kroky, které musíte dodržovat při přístupu k této službě sledování polohy Telkomsel prostřednictvím oficiálních webových stránek.

  • Krok 1 - Otevřete prohlížeč na mobilním telefonu nebo počítači, který používáte pro zahájení přístupu k této službě.

  • Krok 2 - Zapnuto adresní řádek zadejte stránku lbs.telkomsel.com/telkomselfinder.

  • Krok 3 - Chvíli počkejte, než začnete přistupovat k této sledovací službě.

Bohužel, když Jaka tuto službu vyzkoušel, už se nedala používat, bando. Zobrazení, které by mělo ukazovat funkce této služby vyhledávání polohy, se změní na zobrazení web nenalezen.

To ukazuje, že tato služba byla odstraněna z oficiálních stránek Telkomsel a pro přístup k ní je nutné použít jinou metodu.

2. Jak získat přístup k aplikaci Telkomsel Finder prostřednictvím SMS

Druhým způsobem přístupu k aplikaci Telkomsel Finder 2020 je použití služby SMS. Společnost Telkomsel je známá tím, že často používá SMS jako prostředníka pro své služby.

Můžete využít služeb od Telkomselu, jako jsou služby pro převod kreditu, nákup internetových balíčků nebo jiné služby prostřednictvím SMS.

Proto je přirozené, že k této nové službě lze přistupovat také prostřednictvím SMS služby od Telkomsel. Chcete-li využívat tuto službu prostřednictvím SMS, musíte postupovat podle níže uvedených kroků.

  • Krok 1 - Otevřete aplikaci zpráv na svém mobilním telefonu a začněte přistupovat k této jediné službě.

  • Krok 2 - Do sloupce SMS zadejte formát PŘÁTELÉ (Mezerník) JMÉNO (Mezerník) Mobilní číslo. Příklad je znázorněn na obrázku níže.

  • Krok 3 - Odešlete tuto SMS na číslo 2500 a obdržíte další pokyny.

Bohužel opět Jaka nemůže přistupovat k této službě vyhledávání polohy druhým způsobem, gang.

SMS, kterou Jaka odeslal, selhala, z oznámení, že Jaka SMS obdržel, nebyla odeslána. To ukazuje, že číslo 2500 již Telkomsel neaktivuje.

Tento druhý způsob přístupu nakonec také nemůže nic vyprodukovat.

3. Jak získat přístup k aplikaci Telkomsel Finder prostřednictvím vytáčení čísla

Třetím způsobem přístupu ke službě Telkomsel Finder je použití formátu vytočit číslo. Tento formát často používají mobilní operátoři ke kontrole kreditu a podobně.

Chcete-li používat funkce služby prostřednictvím vytočit číslo, musíte znát konkrétní kombinaci čísel služeb, stejně jako při kontrole kreditu a podobně.

Stejně tak u této služby existují určité číselné kombinace, které musíte stisknout. Zde jsou úplné kroky.

  • Krok 1 - Otevřete v telefonu aplikaci pro telefon a začněte zadávat kód, který potřebujete použít.

  • Krok 2 - Typ *250# pro zahájení přístupu k této službě.

  • Krok 3 - Chvíli počkejte na další pokyny.

Při použití této třetí metody Jaka opět našel slepou uličku. Kombinace čísel *250# lze znovu získat přístup.

Jinými slovy, tuto třetí metodu již nelze použít pro přístup ke službám speciálně navrženým k nalezení této osoby v roce 2020.

4. Jak používat Telkomsel Finder prostřednictvím aplikace

Telkomsel má 1 speciální aplikaci, která řeší různé potřeby svých věrných uživatelů, a to MyTelkomsel.

Tato aplikace umožňuje uživatelům provádět různé činnosti související se službami Telkomsel, jako jsou: zkontrolujte kvótu Telkomsel, zkontrolujte aktivní období, dokonce kreditní převod ačkoli.

Pro ty z vás, kteří hledají Telkomsel Finder APK, tato aplikace nemůže být nalezena a pokud je služba Telkomsel pro vyhledávání zvláštních míst stále aktivní, bude integrována do hlavní aplikace, MůjTelkomsel.

Z různých vyhledávání, která Jaka provedl v aplikaci MyTelkomsel, neexistuje žádná nabídka, která by nasměrovala tuto novou službu vyhledávání polohy, i když byla prohledávána ve všech nabídkách.

Po selhání čtvrté a poslední metody je závěr, že tato služba již není společností Telkomsel aktivována, alespoň prozatím.

To Jaka udělal se službou, která byla skutečně zajímavá od Telkomselu, která se letos ukázala jako nepřístupná.

Zásadním problémem, proč musela být tato služba nakonec ukončena, byly s největší pravděpodobností obavy o soukromí.

Pro nejaktuálnější informace o lbs Telkomsel Finder nezapomeňte Záložky tuto stránku, protože ApkVenue se bude i nadále aktualizovat podle nejnovějšího vývoje.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.