Intermezzo

jak změnit heslo pro Windows někoho jiného, ​​aniž byste museli znát staré heslo

Použití přihlašovacího hesla pro náš notebook nebo počítač je způsob, jak zabezpečit náš notebook/počítač před ztrátou dat nebo jiných věcí. Ukazuje se však, že používání přihlašovacího hesla ve Windows se v tuto chvíli zdá být méně efektivní pro

Pomocí hesla přihlásit se pro náš notebook nebo počítač je způsob, jak zabezpečit náš notebook / počítač před ztrátou dat nebo jiných věcí. Ukazuje se však, že pomocí hesla přihlásit se Systém Windows se v současné době zdá být méně účinný pro zabezpečení našich notebooků. Protože už existuje způsob, jak změnit heslo přihlásit se Windows bez zadání starého hesla nebo původního hesla notebooku.

  • Jak zobrazit hesla ve Firefoxu
  • 5 snadných způsobů, jak hacknout hesla
  • Tipy pro vytvoření bezpečného hesla

Metoda je velmi snadná, stačí ji otevřít CMD (příkazový řádek) udělat to. Zde jsou kroky:

Jak změnit heslo pro Windows někoho jiného, ​​aniž byste museli znát staré heslo

  • otevřeno CMD s Práva správce, jak kliknout Start > napište CMD do vyhledávacího pole > klikněte pravým tlačítkem na CMD > Spustit jako správce. Poté se objeví okno Kontrola uživatelského účtu, klikněte Ano.
  • Po otevření CMD zadejte příkaz: čistých uživatelů, vědět uživatelské jméno cílový počítač. Vzít Uživatelské jméno správce ano gane!
  • Až budeme vědět uživatelské jméno cílový počítač, zadejte příkaz: čistý uživatel [uživatelské jméno] [nové heslo] potom stiskněte vstoupit. Příklad: netuser acer 123456
  • Hotovo. Heslo cílového notebooku/počítače bylo úspěšně změněno. Aby se ujistil, restartovat počítači a poté zadejte heslo, které jste právě vytvořili.

Snadné, že? Ale výše uvedená metoda je méně účinná, pokud se provádí v uživatelHost, protože pro přístup k právům správce musíte nejprve zadat původní heslo uživatel Host. Trik je požádat vlastníka cílového počítače/notebooku o heslo. Existuje možnost, že majitel bude podezřelý z toho, co otevíráme správce cmd. To je ono a hodně štěstí!