Produktivita

jak přenést fotky z iphone do androidu a naopak?

Jste zmateni tím, jak přenést fotografie z iPhone do Androidu a naopak? Uklidněte se Jaka má 4 způsoby, jak snadno přenášet fotografie,

Jste zmateni tím, jak přenést fotografie z iPhone do Androidu a naopak? Calm Jaka má 4 způsoby, jak snadno přenášet fotografie, buď z iPhone na Android nebo z Androidu na iPhone.

Ano, iPhone je vybaven funkcí Bluetooth. Bluetooth na iPhone však nemůže přenášet fotografie do Androidu.

Už se ale nemusíte nechat zmást, výběrem následujících 4 způsobů snadno přenesete fotografie nebo obrázky z iPhonu do Androidu nebo naopak. Poslouchej, ano.

  • I když je to drahé, zde je 8 důvodů, proč lidé volí iPhone před Androidem!
  • 5 důvodů, proč je iPhone stále mnohem lepší než Android
  • Jste uživatelem systému Android? Připravte se na to, že vás uživatelé iPhone urazí!

Jak přenést fotografie z iPhone do Androidu a naopak?

1. Jak odesílat soubory z Androidu do iPhone pomocí SHAREit

Není třeba se zmást tím, jak přenést fotografie z iPhone do Androidu a naopak, protože aplikaci můžete použít Sdílej to.

Tato aplikace pro přenos souborů využívá technologii WiFi Direct, takže k odesílání fotografií nepotřebujete připojení k internetu a datový kabel.

Produktivita aplikací SHAREit Technologies Co.Ltd KE STAŽENÍ

2. Používejte pouze WhatsApp

V nejnovější verzi WhatsApp můžete odeslat téměř jakýkoli typ souboru včetně přenosu obrázků.

Moment, to WhatsApp nemohl poslat obrázky z prvního, že? To je pravda, ale snižuje to kvalitu obrazu.

Nyní můžete posílat obrázky ve vysokém rozlišení na WhatsApp bez snížení kvality obrazu. Musíte jej však odeslat prostřednictvím přílohy dokumentu, ano. Jak na to, si můžete přečíst v následujícím článku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Můžete také použít Fotky Google

Nedávno Google tuto funkci zdokonalil Zálohování a synchronizace. Což vám umožní automaticky zálohovat všechny fotografie na vašem Androidu nebo iPhonu do služby Fotky Google.

Velmi vhodné pro ty z vás, kteří používají dva smartphony, jak Android, tak iOS. Fotografie tedy můžete snadno přesunout na jedno místo, konkrétně ve Fotkách Google.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Samozřejmě používejte iTunes

Jak přenést fotografie z iPhone do Androidu nebo naopak pomocí iTunes není tak praktické jako výše uvedená metoda. Ale může to být alternativa, pokud výše uvedenou metodu nelze provést.

Ano, můžete přenášet fotografie přes iTunes přes váš počítač. Je to snadné, stačí zařízení připojit k počítači a kopírovat vložit.

Nyní už nemusíte být zmateni, jak přenášet fotografie z iPhone na Android nebo z Androidu do iPhone. Máte praktičtější způsob? Podíl váš názor v kolonce komentáře ano.

Přečtěte si také články o iPhone nebo psaní z Lukman Azis jiný.