Produktivita

6 výhod aplikace blue bird oproti go-jek a uber

Blue Bird jako konvenční taxislužba nechce zůstat pozadu se společnostmi UBER a GO-JEK. Ach jo, věděli jste, že aplikace Blue Bird je mnohem cool než UBER a GO-JEK?

Krok UBER která poskytuje službu Spolujízda v Indonésii se stal původcem přítomnosti dopravních služeb on-line jiný. Zahájil GO-JEK kdo předkládá slogan "Práce národa“, přepravní služba on-line nadále rychle roste. Dokonce se pomalu začala přesouvat role konvenčních taxíků.

Nechci zůstat pozadu, Modrý pták která je poskytovatelem taxislužeb již 44 let v Indonésii, začíná vylepšovat svou aplikaci. Dokonce sofistikovanější než GO-JEK a UBER.

  • Rychlé způsoby, jak získat Blue Bird Taxi přes Android
  • Taxies jsou kromě Grab, GO-CAR a Uber oficiálně také online taxislužba
  • Salip AHOK, Uber představuje řešení, jak překonat zácpy v Jakartě!

Výhody aplikace Blue Bird

Nutno přiznat, že i když máme aplikaci pro rezervaci taxi již delší dobu, stará aplikace Blue Bird prohrála ve srovnání s GO-JEK nebo UBER těžce. Ale, aplikace Můj Bluebird který byl aktualizován, je nyní mnohem chladnější než Uber a GO-JEK, jak víte. A novou aplikaci My Blue Bird lze nyní používat Jakarta, Bandung, Semarang, Surabaya, Bali a Medan.

Prohlížeč aplikací Blue Bird Group Oficiální informační systém Dep. STAŽENÍ

1. Ověření ve dvou krocích

Při první registraci do aplikace My Blue Bird budete požádáni o vyplnění jména, mobilního čísla, emailové adresy a hesla, které budete používat. Poté musíte ověřit své telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Telefonní čísla se jistě používají k usnadnění komunikace mezi spotřebiteli a zákazníky Řidiči. Zatímco e-mailová adresa bude použita k odeslání vašich cestovních údajů. V pohodě, že?

2. Maskované číslo

Maskované číslo je jednou z jedinečných funkcí aplikace My Blue Bird, díky které je chladnější než UBER nebo GO-JEK. Tato funkce zabraňuje zobrazení vašeho telefonního čísla Řidiči při volání a číslo Řidiči se vám také nezobrazí.

3. Snazší sledování umístění ovladače

Jednou z hlavních stížností ve staré aplikaci Blue Bird bylo umístění Řidiči které nelze sledovat reálný čas. V důsledku toho si musíte myslet, že existuje jen několik taxíků, i když ve skutečnosti je kolem vás mnoho flotil.

No a v nové aplikaci My Blue Bird budete moci v reálném čase vidět polohu a počet řidičů kolem vás reálný čas snadno. Zobrazí se i odhadovaný příjezd Taxi. Ach ano, při objednávce můžete zadat i zprávu pro řidiče.

4. Lze objednat taxi na zítra

Na rozdíl od služby Spolujízda UBER a GO-JEK, které lze zatím pouze objednávat, služba Blue Bird Taxi umožňuje rezervaci vozidla na další den. Nyní si s novou aplikací My Blue Bird můžete objednat Taxi pro zítřejší potřebu nebo v nejbližších hodinách. Už nemusíte chodit pozdě, protože nepřijdete pozdě, abyste si vzali taxi na letiště nebo kdy chcete Setkání.

5. Může si vybrat typ taxi

UBER poskytuje výběr služeb UBER X a UBER Černý, ale my jako uživatelé si nemůžeme vybrat, jaké auto chceme používat. Stejně tak u GO-JEK prostřednictvím služby GO-CAR není možnost výběru vozu. Nyní si v My Blue Bird můžeme vybrat, jaký typ Taxi je vhodný pro naše potřeby, zda je to Blue Bird, Blue Bird Van pro více potřeb nebo Silver Bird a Silver Bird Van.

6. Snadná jízda

Čekáte často dlouho při objednávání UBER nebo GO-CAR? Pokud používáte My Blue Bird, později můžete zastavit Taxi na kraji silnice, teprve poté aktivujte službu aplikace pomocí funkce Snadná jízda. Trik je ověřit mezi řídit a cestující prostřednictvím aplikace. Nejprve tedy můžete jít nahoru a poté se připojit k aplikaci. Je to velmi odlišné od UBER a GO-CAR, které se musí nejprve objednat přes aplikaci, že?

Služba Easy Ride bohužel zatím není v aktuální verzi dostupná. V nejbližší době bude tato služba aktivována společně s metodou bezhotovostně za platbu.

Jak skvělá je služba aplikace Taxi, kterou nabízí tento nejnovější My Blue Bird? Takže, kdo řekl, že konvenční taxíky nemohou? on-line?