Tech Hack

Whatsapp neumí videohovory? takhle se to řeší

Videohovory na WhatsApp často přerušují? Nebojte se, zde je návod, jak vyřešit WhatsApp, který neumí videohovory. Zaručená 100% práce

To jistě znáte WhatsApp nejen poskytovat chatové služby, ale také telefonovat a videohovor. Videohovory jsou tou nejvhodnější funkcí, která vám chybí.

Ale Jaka dostal spoustu podnětů, řekl, že při videohovorech pomocí WhatsApp často dochází k problémům. Proč nelze videohovor přes Whatsapp?

Hmm, místo toho, abychom se divili proč, pojďme se podívat jak vyřešit WhatsApp nemůže uskutečňovat videohovory tento!

Jak překonat WhatsApp nemůže videohovor

Jaka osobně také často použijte funkci videohovoru, ale nejen přítelkyním, ale i rodinám, které jsou daleko a vídají se zřídka.

Ale pokud má videohovor WhatsApp problém, je to v pořádku dráždit. A co vy sami, také se s tímto problémem rádi necháváte otravovat?

Příčiny tohoto problému jsou velmi různorodé. Ale obvykle, lze překonat tímto způsobem. Ale pokud to stále nefunguje, neváhejte se zeptat Jaka. Zde jsou kompletní kroky pro rychlé a snadné řešení tohoto problému bez dalších okolků.

Kroky k překonání WhatsApp Can't Video Call

Krok 1 – Nainstalujte aplikaci Xposed

Nejprve si stáhněte a nainstalujte aplikaci "Permission Master - Xposed", můžete si jej stáhnout a nainstalovat pomocí odkazu, který ApkVenue poskytl níže:

Apps Utility STÁHNOUT

Krok 2 - Otevřete aplikaci WhatsApp

Otevřete aplikaci WhatsApp a přejděte na „Nastavení“. Vybrat "Povídat si"a poté vyberte "Záloha chatu", poté ukončete výběrem "Záloha".

Krok 3 - Odinstalujte WhatsApp

Po provedení zálohy přejděte do nabídky "Nastavení" chytré telefony. Podnabídka Hledat "aplikace"a poté vyhledejte aplikace "WhatsApp". Vyberte si a dělejte "Odinstalovat".

Krok 4 – Nainstalujte nejnovější WhatsApp

Stáhněte a nainstalujte "WhatsApp nejnovější verze", přímo stáhněte a nainstalujte prostřednictvím odkazu, který ApkVenue poskytl níže:

Aplikace Sociální sítě a zprávy WhatsApp Inc. STAŽENÍ

Krok 5 – Otevřete aplikaci Xposed

Je čas, abyste aplikaci otevřeli "Permission Master - Xposed" který jste dříve nainstalovali. Klikněte na „Aplikace“ a poté vyhledejte aplikace "WhatsApp", pak hledejte "Pořídit obrázky a videa". Ujistěte se, že je text zelený. Hotovo, prosím Zkus to znovu videohovory přes WhatsApp.

To je jak vyřešit WhatsApp nemůže uskutečňovat videohovory od Jaka. Pokud problémy přetrvávají, můžete se zeptat Jaka nebo zkusit použít jinou aplikaci pro videohovory (Číst:Nejlepší aplikace pro videohovory). Hodně štěstí!