Nejlepší

jak nainstalovat aktualizaci Android nugat asus zenfone 3 ručně

Jaka aktualizoval Android 7.0 Nougat na Zenfone 3 ručně. Pokud také zažíváte totéž, zde je řešení.

Dobrá zpráva pro uživatele smartphonů ASUS, zejména majitele Zenfone 3. Protože tchajwanská společnost spustila aktualizace Nejočekávanější všemi uživateli smartphonů Android je Nougat.

Dvě varianty Zenfone 3 jsou ZE520KL (5,2palcová obrazovka) a ZE552KL (5,5palcová obrazovka), už můžete jíst lahodný Android 7.0 Nougat, který se začíná automaticky spouštět Over The Air (OTA) dnes.

 • Snadné způsoby, jak zakořenit ASUS Zenfone 3 ZE520KL a ZE552KL
 • Cena 3 miliony IDR, ASUS ZenFone 3 Laser RAM 4GB je oficiálně přítomen v Indonésii!
 • Než budete litovat, zde je 7 důvodů, proč byste si měli koupit ASUS Zenfone 3

Jak nainstalovat aktualizaci Android 7.0 Nougat pro ASUS Zenfone 3

Mimochodem, Jaka je uživatelem ASUS Zenfone 3 ZE520KL, jakmile se objeví upozornění na aktualizaci, ApkVenue se stáhne s velikostí 1,2 GB. Bohužel dva pokusy selhaly aktualizace.

Jaka to nakonec udělal aktualizace Android 7.0 Nougat na Zenfone 3 ručně. Pokud také zažíváte totéž, zde je řešení.

Stáhněte si Android Nougat By OTA

Nejprve použijte nejjednodušší způsob, konkrétně OTA. Ujistěte se, že jste to udělali záloha důležitá data.

Stejně jako zprávy WhatsApp na Disk Google a také záloha všechny soubory ve vnitřní paměti smartphonu (pro jistotu). Ujistěte se, že jste připojeni ke stabilnímu 4G LTE nebo WiFi internetu. Zde jsou kroky.

 • Otevřeno 'Nastavení' > 'O' > 'Aktualizace systému' > 'Zkontrolujte aktualizace'.
 • Takže se to objeví vyskakovat informace aktualizace Android Nougat. Klikněte na stažení (velikost 1,2 GB)
 • Počkejte na dokončení stahování.

Proveďte vymazání oddílu mezipaměti

Po stažení firmwaru jej neinstalujte hned. Ukazuje se, že někteří uživatelé mají problémy. Škoda, že vás nebaví dlouhé čekání a vyčerpání kvóty, ale neuspěli jste?

Jaka vám to doporučuje Vymazat oddíl mezipaměti přes režim obnovení. Vaše data nebudou ztracena, neudělejte chybu a klikněte na Vymazat data. Jak?

 • Vypněte „Vypnutí“ smartphonu.
 • lis Snížit hlasitost + Napájení (Když zavibruje, uvolněte napájení a držte stisknuté tlačítko pro snížení hlasitosti).
 • Pomocí tlačítek hlasitosti procházejte a vyberte Wipe Cache Partition, klikněte pomocí tlačítka napájení. Klikejte dál restartovat.

Nainstalujte aktualizaci Android Nougat

Po zapnutí smartphonu se stále zobrazuje varování aktualizace v oznamovací liště. Pokračujte klepnutím na tlačítko nainstalovat a další-další jen postupujte podle návodu. Soubor aktualizace bude extrahován, nemůžete s tím nic dělat.

Stačí počkat, vaše zařízení se restartuje a spustí se instalační proces. Počkejte, až to skončí, poměrně dlouho (15-20 minut).

Aktualizujte Android Nougat Manual Way

Firmware OS Android 7.0 Nougat si můžete stáhnout zde:

 • ASUS Zenfone 3 ZE520KL (5,2palcový displej)
 • ASUS Zenfone 3 ZE552KL (5,5palcový displej)

Jak kliknout na výše uvedený odkaz, vyberte Driver & Tools > Firmware > Select Firmware Android Nougat (14.2015.1701.8). Velikost je o něco větší 1,7 GB, musíte se obrnit trpělivostí. Doporučuje se stáhnout pomocí prohlížeče počítače a IDM.

Po dokončení stahování zkopírujte soubor firmwaru ve formátu .zip do vnitřní paměti (ne do složky). Poté se zobrazí upozornění aktualizace a vyberte nainstalovat.

Závěr

To je ta cesta aktualizace Android 7.0 Nougat pro ASUS Zenfone 3 bez problémů, OTA způsobem a manuálem. Po aktualizace, pokud smartphone nefunguje správně nebo se vybíjí baterie.

Musíte vymazat Cache Partition způsobem popsaným výše, ano, pokud se stále neobnoví, pak budete nuceni provést tovární reset. To je vše, užijte si to a děkuji vlákno v Zentalk Indonesia.

Přečtěte si také články o ASUS nebo psaní z Lukman Azis jiný.