Tech Hack

jak přesunout whatsapp do nového telefonu bez ztráty dat

Máte nový mobilní telefon a chcete používat starý účet WhatsApp? Snadno, opravdu! Postupujte podle níže uvedeného postupu, jak přesunout WhatsApp na nový mobilní telefon. Data jsou zaručena v bezpečí!

WhatsApp je na světě velmi populární online aplikace pro zasílání zpráv. Použití této aplikace je také velmi mnoho a užitečné, od odesílání zpráv, dat až po videohovory.

Prostřednictvím této aplikace se často odesílají různé důležité údaje, protože je to praktičtější než posílání e-mailem. Počínaje chatem, fotografie, videa a další soubory naleznete zde.

Svůj současný mobilní telefon však nemusíte vždy používat a nahradíte jej novým mobilním telefonem. Jaký je tedy osud WhatsApp a všech dat v něm?

Nenechte se zmást, protože můžete používat účet WhatsApp bez ztráty dat na vašem novém HP. Stačí sledovat, jak přesunout WhatsApp na následující nový mobil, gang.

Jak přesunout WhatsApp na nový mobil

Až budete mít nový mobilní telefon, určitě budete chtít nadále používat účet WA, který jste používali na svém starém mobilu. Přirozeně, protože účet má spoustu vzpomínek a důležitých dat.

Zkuste proto sledovat, jak přesunout WhatsApp na nový mobil se stejným číslem, které Jaka vysvětlí níže. Všechna data nebudou ztracena, gang.

1. Jak zálohovat data WhatsApp

Před začátkem jak přesunout účet WhatsApp na nový mobilní telefon, první věc, kterou musíte udělat, je zálohovat nebo zálohovat data WhatsApp přes Disk Google.

Díky tomu budou všechny chaty a důležitá data v bezpečí a neztratí se, když přesunete svůj účet na nový mobil. Chcete-li získat další podrobnosti, postupujte podle níže uvedené metody.

- Krok 1: Otevřete aplikaci WhatsApp, kterou používáte. Klepněte na tlačítko tři tečky v pravém horním rohu. Zvolte možnost Nastavení.

- Krok 2: Po otevření nabídky Nastavení klikněte na Možnosti Povídat si. Poté vyberte nabídku Záloha chatu.

- Krok 3: Vyberte účet Disku Google pro uložení výsledků zálohování. Poté klikněte na tlačítko záloha.

- Krok 4: Počkejte na dokončení procesu zálohování dat.

Provedením zálohy budou vaše data přístupná a vrácena na váš účet WA na vašem novém mobilním telefonu. Zálohování dat je také efektivní jako jak přesunout WA chat na nový mobil.

2. Jak přesunout účet WhatsApp do nového telefonu

Až budou všechna data zálohována na váš účet Disku Google, můžete to udělat i vy přesunout WhatsApp na nový mobil. Všechna data můžete vrátit. Takže se nemusíte bát, bando.

- Krok 1: Otevřete aplikaci WhatsApp na svém novém mobilním telefonu. Když je aplikace otevřená, klikněte na Souhlasit a pokračovat. Zadejte telefonní číslo, které používáte na svém účtu WA. Klikněte Pokračovat.

- Krok 2: Ujistěte se, že je telefonní číslo správné, a poté klikněte dobře.

- Krok 3: Počkejte na SMS ověřovací kód odesláno na vaše číslo dříve. Zadejte ověřovací kód, až jej obdržíte.

- Krok 4: WhatsApp požádá o povolení zkontrolovat zálohu na vašem účtu Google. Pokračujte kliknutím na tlačítko Udělit oprávnění. Budete požádáni o přihlášení ke svému účtu Google.

- Krok 5: Až budete hotovi, nezapomeňte si nastavit jméno a profilovou fotku, bando. Až budete hotovi, klikněte Pokračovat.

- Krok 6: Hotovo. Svůj účet WA můžete přímo používat na svém novém mobilním telefonu.

To bylo jak přesunout WhatsApp na nový mobil bez ztráty chatu stejně jako další údaje. Pokud však nejprve neprovedete zálohu, všechna data nelze obnovit.

3. Jak změnit číslo WhatsApp na novém HP

Po dokončení přesunu WhatsApp na nový mobilní telefon můžete také změnit číslo WhatsApp, které používáte, gang. Metoda je také snadná, stačí se řídit vysvětlením níže.

- Krok 1: Otevřete aplikaci WhatsApp a poté klikněte na tlačítko se třemi tečkami v pravém horním rohu. Pak klikněte Nastavení.

- Krok 2: Vyberte nabídku Účet a poté klikněte na možnosti Změnit číslo.

- Krok 3: Klikněte Pokračovat. Zadejte staré telefonní číslo a nové telefonní číslo

- Krok 4: Poté, co se ujistíte, že jsou obě telefonní čísla správná, klikněte Pokračovat. aktivovat Upozornit kontakt. Vyberte příslušnou možnost. Klikněte Hotovo.

Dobře, dobře. Číslo WhatsApp se také změní na vašem novém mobilním telefonu. Aktivní číslo se automaticky změní na nové číslo, které jste zadali dříve, gangu.

Jak se přihlásit do WhatsApp bez ověřovacího kódu

Mnoho lidí hledá způsob, jak se přihlásit do WhatsApp pomocí čísla, které již není aktivní. To znamená, že mnozí hledají jak se přihlásit bez ověřovacího kódu nebo použijte fiktivní číslo.

Ale opravdu tato metoda funguje i v roce 2020, gangu? Abyste nebyli zvědaví, na vysvětlení se můžete podívat v následujícím článku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To bylo jak přesunout WhatsApp na nový mobil bez ztráty chatu nebo jiných důležitých dat. Tímto způsobem můžete stále používat stejný účet na jiném mobilním telefonu.

Kromě přesunu WhatsApp na nový mobilní telefon můžete také nahradit číslo účtu novým číslem současně. Metoda je také velmi snadno sledovatelná, gangu.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Tia Reisha.