Smartphone se systémem Android

7 skvělých funkcí, které můžete dělat na svém smartphonu Android bez root

Jaka zde vysvětlí různé funkce, které můžete dělat na smartphonu Android, který nemá root nebo nemá root.

Mnozí si myslí, že smartphony Android nejsou opravdu skvělé, pokud nejsou nainstalovány.vykořenit. Problém je však v tom, že kořenový proces dělá Android ztratit oficiální záruční dobu. Ve výsledku se prostě musíte připravit na přijetí tvrdé reality, pokud se vám nepodaří rootnout a váš smartphone zcela zemře resp bootloop. Zatím žádný proces vykořenit která bývá pro obyčejné lidi složitá a obtížná.

Nemějte však obavy, protože pro ty z vás, kteří mají smartphone s Androidem bez root, můžete také provést některé funkce jako rootnutý Android. Stačí přidat několik aplikací a váš oblíbený smartphone se může změnit tak, aby byl sofistikovanější a cool než dříve.

Jaka zde vysvětlí různé funkce, které můžete dělat na smartphonu Android, který nemá root nebo nemá root. Jak shrnuto z Tech Viral, tady jsou různé skvělé funkce, které můžete dělat na svém smartphonu Android aniž byste museli nejprve rootovat.

  • 7 nejlepších a bezplatných kořenových aplikací pro Android, přímé stažení
  • 5 nejlepších aplikací pro Android pro zakořeněné telefony 2018
  • Jak se zbavit otravných reklam na telefonech Android | 100% záruka ztráty!

7 skvělých funkcí, které můžete dělat na chytrých telefonech Android bez rootu

1. Přístup k PC/notebooku ze systému Android

Zdroj fotografií: Zdroj: GooglePlay

Díky aplikaci Vzdálená plocha Chrome, Ze zařízení Android můžete snadno přistupovat k počítači nebo notebooku. Metoda je velmi snadná, stačí pouze nakonfigurovat zařízení, které připojíte ke svému smartphonu, abyste pak měli k počítači přístup odkudkoli pro různé věci. To evidentně usnadní sdílení pracovních aktivit, zejména těm z vás, kteří mají extra vysoké aktivity.

2. Zakřivená obrazovka (okrajový displej)

Zdroj fotografií: Zdroj: androidcentral.com

Chcete, aby byl váš Android jako Samsung Galaxy S9, který má okrajový displej bohatý na různé funkce? Můžeš to udělat aniž byste museli rootovat pouze instalací aplikace tzv Okrajová obrazovka. Tato aplikace může změnit obrazovku Android tak, aby byla rozmanitější s přídavkem gesta a různé zajímavé funkce, které jsou přístupné z okraje obrazovky.

3. Ovládejte různá chytrá zařízení

Zdroj fotografií: Zdroj: asmag.com

Jednou z nejúžasnějších funkcí, kterou smartphone Android dokáže bez rootu, je schopnost ovládat různé věci chytrých zařízení. Začínající od chytré domácnosti, televizory, klimatizace, dokonce i drony lze nyní ovládat prostřednictvím chytrých telefonů Android, Je to proto, že nyní je Android navržen tak, aby byl přátelštější k různým uživatelům přístroj jiné, aby to uživatelům usnadnily. Nyní se tedy nemusíte obtěžovat s rootováním, abyste získali různé pokročilé funkce na Androidu.

4. Odebrání výchozích aplikací

Zdroj fotografií: Zdroj: zdet.com

Jak víme, v každém smartphonu Android jich musí být mnoho bloatware nebo výchozí aplikace, které nelze odinstalovat. Chcete-li to obvykle odstranit, musítevykořenit Android nejprve, ale ve skutečnosti můžete také odstranit různé bloatware, i když Android není rootovaný. Trik je v aktivaci možností pro vývojáře, poté vyberte USB Debugging a připojte Android k PC, poté nainstalujte pojmenovanou aplikaci Debloatware na PC jej smazat.

5. Přidány virtuální klíče na obrazovce

Zdroj fotografií: Zdroj: GooglePlay

Bez root můžete také přidat virtuální tlačítka na obrazovku, která budou použita v různých příkazech, jako je tlačítko domů, tlačítko Zpět, nedávné aplikace a tak dále. Jeho použití je poměrně snadné a bez složitého, stačí si nainstalovat aplikaci tzv Jednoduché ovládání. Tato aplikace může nahradit soft tlačítko poškozené nebo je lze také jednoduše použít k tomu, aby byly chytré telefony pestřejší. Obsahuje také spoustu skvělých úprav a témat.

6. Přehrávání videí YouTube na pozadí

Zdroj fotografií: Zdroj: GooglePlay

Aby bylo možné streamovat videa Youtube a hrát na pozadí, stačí nainstalovat aplikaci Úžasná vyskakovací videa. S touto aplikací vy volně streamovat videa z YouTube při otevírání jiných aplikací, Metoda je také snadná, stačí klepnout na ikonu vyhledávání a poté zvolit možnost přehrávání videí na pozadí.

7. Ovládání jiného Androidu

Zdroj fotografií: Zdroj: GooglePlay

Pokud máte více než jeden chytrý telefon Android, můžete snadno ovládat a přistupovat k ostatním Androidům. Stačí nainstalovat aplikaci Team Viewer, Ostatní Androidy již můžete ovládat a sledovat kdykoli a kdekoli. To je velmi užitečné pro sledování smartphonů Android používaných dětmi, aby se zabránilo negativním věcem.

To je 7 skvělých funkcí, které lze provést na Androidu bez root. Stačí přidat několik aplikací, abyste si mohli užívat různé funkce, jako jsou funkce na chytrých telefonech Android, které mají rootovaný přístup.