Software

5 jednoduchých způsobů, jak zvýšit paměť Android

Je vaše vnitřní paměť plná? Pojďme se naučit, jak zvýšit paměť Android tímto snadným způsobem.

Jednou z výhod smartphonu Android je, že může stahovat aplikace, přidávat média, jako je hudba a filmy, a ukládat data do mezipaměti pro použití offline. Mnoho smartphonů nižší třídy však pouze má malá vnitřní paměť.

Plná paměť, kromě toho, že nemůžete stahovat aplikace a přidávat média, může být váš mobilní telefon také pomalý, víte. Pokud je vaše paměť HP plná, je jich několik jak zvýšit paměť androidu kterou potřebujete spustit.

  • Důvody, proč nekupovat falešné paměťové karty pro uživatele Android
  • 6 způsobů, jak uložit vnitřní paměť Androidu
  • 5 způsobů, jak zdarma zvýšit paměť smartphonu

Jak zvýšit paměť Android

Následující je jak zvýšit vnitřní paměť androidu který může uvolnit paměť vašeho smartphonu. Existuje 5 způsobů, které vám JalanTikus doporučuje následovat. Tyto metody jsou jistě nejjednodušším způsobem, jak uvolnit paměť Androidu.

1. Použijte funkce svého smartphonu Android

Pokud v dnešní době používáte operační systém Android, je tu jedna funkce, která vám ukáže přesné využití paměti. Způsob, jak se k němu dostat, je jít do Nastavenía potom klepněte na Úložný prostor.

Zde uvidíte, kolik paměti je na vašem smartphonu využito, například kolik je využito pro videa, fotografie, zvuk, stahování, data mezipaměti a další. Určitě vám to opravdu pomůže se správou paměti HP.

Android 8.0 Oreo

V systému Android Oreo, správa úložiště má nový vzhled, kde je vše seskupeno podle typu dat, jako jsou fotografie a videa, hudba a zvuk, hry a další. Pokud později otevřete fotografie a videa, zobrazí se, které aplikace mají data ve formě fotografií.

Tam najdete tlačítko, kterým si paměť snadno vyčistíte, a to tlačítko Uvolněte místo. Pokud toto tlačítko stisknete, dostanete se na stránku, kde můžete vybrat data, která chcete smazat, například obrázek.

Android 7.0 Nougat a nižší

Pokud používáte Android Nougat a nižší, můžete vybrat několik možností, jako jsou Aplikace, Obrázky, Videa a další, abyste viděli, co spotřebovává nejvíce vaší paměti. Když například klepnete na Aplikace, uvidíte, které aplikace využívají nejvíce vaší paměti.

Můžete si vybrat aplikace, u kterých si ceníte, že spotřebovávají nejvíce paměti, a vyčistit je. Obvykle herní aplikace s HD grafika a aplikace pro streamování hudby která nejvíce využívá data vašeho smartphonu.

Stačí klepnout aplikacia poté vyberte Vyčistit data k vyčištění dat na vašem smartphonu. Tím se smažou data stažená do vaší aplikace a aplikaci budete muset spustit od začátku.

2. Použijte aplikaci Files Go

Používáte vestavěné funkce systému Android, které vám pomohou ukázat, kolik paměti bylo využito pro některé typy dat, ale není jasně uvedeno, kolik to je? Potřebujete aplikaci tzv Files Go od Googlu, aby to ukázal.

V této aplikaci se vám zobrazí některé aplikace, které používáte zřídka, média s nízkým rozlišením, duplicitní soubory, dočasné soubory a mnoho dalšího. Některé z těchto věcí jsou rozhodně problémy, o kterých si Files Go myslí, že vám žerou paměť.

Můžete přímo klepnout na kategorii těchto věcí, pak můžete vyberte soubory, které chcete smazat. Určitě vám to pomůže zvýšit paměť Androidu.

Produktivita aplikací Google LLC KE STAŽENÍ

3. Přidejte kartu SD a přesunete data

Mnoho telefonů Android stále poskytuje microSD slot i když množství HP je stále menší a menší. Pokud má váš telefon slot microSD, použijte jej k rozšíření úložiště smartphonu.

Pokud má váš smartphone operační systém Android Marshmallow a vyšší, můžete přímo naformátovat SD kartu do interní paměti, víte. Do smartphonu můžete přidávat hudbu, videa, obrázky, aplikace a další.

Je to velmi jednoduché, vložte microSD do smartphonu a počkejte, dokud zobrazí se upozornění což znamená, že vaše SD karta byla přečtena. Vybrat Založita vyberte Používejte jako interní úložiště.

4. Přesuňte fotografie do cloudu

Vědomě či nevědomě mohou být fotografie jednou z příčin Paměť HP je plná víme. A co víc, pokud se připojíte k několika skupinovým chatům, samozřejmě se ve vašem smartphonu najednou uloží mnoho fotografií.

Chcete-li to přelstít, můžete přesunout fotografie, které považujete za důležité, pro několik cloudová služba, jako jsou Fotky Google, Dropbox, Microsoft OneDrive, Flickr a další. Ale jsou to Fotky Google mrak který se automaticky integruje s aplikací Fotky od Googlu.

Pokud používáte službu Fotky Google, můžete vyčistit fotografie, které jste zadali do mrak tím způsobem klepněte na tři řádky který je v pravém horním rohu, poté vyberte ** Uvolnit místo ** pro smazání fotografií, které byly vloženy mrak.

To je nějaký jak zvýšit paměť androidu což můžete snadno udělat. Mějte na paměti, že pokud na svém smartphonu používáte SD kartu, měli byste zvolit MicroSD s nejvyšší třídou, aby to neovlivnilo výkon vašeho mobilního telefonu.