Out Of Tech

7 nejsilnějších postav ve vesmíru DC, superman není nic!

Pokud si myslíte, že Superman, Wonderwoman a Aquaman jsou silní, musíte si přečíst tento článek. Zdá se, že postava není nic, gangu!

Vesmír DC je domovem mnoha nejoblíbenějších a nejmocnějších postav v historii komiksu. Existuje tolik postav s božskými schopnostmi, co si jen vzpomenete Superman & Zázračná žena.

To je jeden z velkých rozdílů mezi DC a Marvel. Mnozí si myslí, že DC preferuje božské postavy, zatímco Marvel je více do hloubky humanistickou stránku postava.

Stejně jako Marvel ani postavy v DC nepocházejí jen ze země. Jsou tam i ti z jiných planet, dokonce i z jiných galaxií.

7 nejsilnějších postav v DC Universe

Z mnoha postav v DC Universe si Jaka vybral 7 postav, jak padouchů, tak hrdinů, které jsou v DC Universe nejsilnější.

Pokud si myslíte, že Superman a Wonderwoman jsou velmi silní, budete překvapeni, když uvidíte tento seznam Jaka.

Protože oni nic nejsou, bando. Místo toho, abyste byli zvědavější, stačí se podívat na následující článek Jaka, bando!

1. Green Lantern Corps

Green Lantern Corps je mírová síla, která pokrývá všechny galaxie ve vesmíru. Existuje nejméně 7000 členů Green Lantern Corps.

I když má tisíce členů, pouze 1 člen pochází ze země, jmenovitě Hal Jordan. Sám Hal Jordan je členem Ligy spravedlnosti, která má za úkol chránit Zemi.

Bylo vzácné, aby člen Green Lantern Corps pracoval sám. Jeden člen už má super sílu, představte si, že existuje dalších 7000 lidí se stejnou velkou silou.

Bohužel, film Green Lantern v kinech naprosto propadl, gangu. Ve skutečnosti je to v komiksech opravdu zábavné, víte.

2. Orion

Orion je jedním ze super padouchů ve vesmíru DC. Tato postava je synem Darkseid, jedna z nejsilnějších postav DC Universe.

Jeho síla je nezpochybnitelná, bando. Orion je tak silný, že dokáže roztrhat Green Lantern Corps, který má více než 7000 členů.

Kromě toho, že je silný, se ukázalo, že Orion je jedním z bohů, víš. Má nadlidskou sílu a neumí zemřít alias nesmrtelný, gang. Páni!

3. Mr. Mxyzptlk

Je opravdu těžké vyslovit jeho jméno, že, gangu? Pan. Mxyzptlk je jednou z nejsilnějších postav ve vesmíru DC, navzdory svému trpasličímu vzhledu.

Pan. Mxyzptlk je postava, která ráda podvádí a hraje na ostatní lidi, zejména na Supermana. Je schopen vytvářet iluze, které mění realitu.

Navíc se umí teleportovat a také žít nesmrtelně, gang. Jediný způsob, jak ho porazit, je dokončit hádanku, kterou vytvořil.

4. Darkseid

Pokud jsme již mluvili o jeho synovi, nyní je čas, abychom diskutovali Darkseid, gang. Dalo by se říci, Darkseid je DC Universe verze Thanose.

Darkseid je důvodem, proč Superman a Batman shromažďují další superhrdiny a tvoří se liga spravedlnosti.

Jen si představte, Liga spravedlnosti, která se skládá z mnoha superhrdinů, nemůže porazit tuto postavu poloboha.

Další nejsilnější postavy DC Universe...

5. Anti-Monitor

Anti-Monitor je hlavním padouchem v komiksové sérii Krize na Nekonečné Zemi který byl publikován v roce 1985. Tenhle padouch dokonce téměř zničil vesmír, víte.

K poražení této jediné postavy je zapotřebí spolupráce mezi stovkami superhrdinů. I když nakonec prohráli, bylo tolik superhrdinů, kteří se stali oběťmi.

Někteří ze superhrdinů, kteří v komiksech zemřeli, byli Nighthawk, Robin, Dove, Green Arrow a mnoho dalších, gangy.

6. Strážci vesmíru

Strážci vesmíru je skupina mimozemšťanů, kteří založili Green Lantern Corps. Jsou ochotni udělat cokoliv, aby vytvořili mír ve vesmíru.

I když nemají tělo se superschopnostmi, Strážci vesmíru mají úroveň mozkové síly nad všemi ostatními tvory.

Ve skutečnosti jeden z nich jmenoval Guardian Ganthet schopný rozdělit planetu pouze silou své mysli.

7. Přítomnost

Přítomnost je nejmocnější postavou ve vesmírné verzi DC Universe. Tato postava je stvořitelem všeho alias Boha z DC Universe.

Ačkoli existuje mnoho bohů z vesmíru DC, většinu tvoří bohové ze starověké řecké mytologie, jako je Zeus. The Presence je křesťanská verze Boha z DC Universe.

Kromě toho, že má moc jako tvůrce všech věcí, The Presence je schopna přivést mrtvé k životu. Je to také nesmrtelná bytost, gang. Jeho jméno je také Bůh.

To je Jakův článek o 7 nejmocnějších postavách z DC Universe. Která strana podle vás vyhraje, pokud se postaví DC Universe a Marvel Universe proti sobě?

Napište svou odpověď spolu se svými důvody do kolonky komentářů, gangu!

Přečtěte si také články o Super hrdina nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba