android (software)

12 nejlepších aplikací pro alarm pro Android 2018, rozhodně se probuďte!

Máte často problémy s ranním vstáváním, protože nefunguje budík, který používáte? Zde Jaka dává doporučení pro 12 nejlepších aplikací pro alarm pro Android.

Alarmy jsou objekty, na které se spoléháme, že se dokážeme probudit včas nebo nezaspat.

Kdysi jsme nosili budík, teď chytrý telefon lze použít jako alarm. Ve skutečnosti jsou uživatelům k dispozici různé aplikace s různými funkcemi chytrý telefon Android.

Tentokrát ApkVenue dá 12 doporučení aplikace alarm pro uživatele systému Android. Samozřejmě s různými funkcemi, které lze upravit podle vkusu a potřeb každého z nich.

  • Těchto 7 aplikací Android Alarm s tématikou Anime si musíte stáhnout pro Wibu!
  • Kromě toho, že jde o budík, zde je návod, jak proměnit Spotify na automatický časovač na Androidu
  • 5 nejvýkonnějších anti-mainstreamových alarmových aplikací pro probuzení Sahura

12 nejlepších aplikací pro alarm pro Android 2018

Včasné vstávání nemusí být vždy nepříjemné, zvláště pokud jste stále velmi ospalí. Rozličný Aplikace budíku pro Android níže nejen, že vás probudí včas, ale také vám zpříjemní ranní vstávání.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

1. Alarm

Alarmy je jedním z nejlepší aplikace pro budík v Obchodě Play. Umělá aplikace Delight Room Co. tohle bylostažení více než deset milionů uživatelů Android a získat hodnocení který je klasifikován jako vyhovující, a to 4.7.

Tento alarm je dostatečně účinný, aby se uživatelé probudili, musíte pořídit konkrétní fotografie. Můžete si být jisti, že se musíte opravdu hýbat a soustředit se, dokud se ze spánku opravdu neprobudíte.

Produktivita aplikací HumanLogic KE STAŽENÍ

2. Nemůžu se probudit!

Aplikace, která vás ráno probudí s 99% úspěšností. Pokud selžete, můžete být v bezvědomí, v kómatu a dokonce přijít o život. To je zhruba Posouzení uživatelé, kteří použili Nemůžu se probudit!

Vytvořené aplikace Kogské výtvory Nejen, že vás probudí, ale také ráno stimuluje. Existuje několik režimů budíku, kterými můžete budík vypnout, jmenovitě: Úkol Shake, Paměťový úkol, Úkol s čárovým kódem a několik dalších režimů.

Aplikace Produktivita Kog Creations KE STAŽENÍ

3. Spánek jako Android

Více než jen probuzení, aplikace s názvem Spánek jako Android Pro své uživatele má různé užitečné funkce. Tým Urbandroid vytvořil tuto aplikaci, aby analyzoval kvalitu spánku svých uživatelů.

Jiné, než je, aplikace alarm která bylastažení Více než deset milionů uživatelů Androidu má funkci přirozeného zvuku, která pomáhá těm z vás, kteří mají problémy se spánkem. A pro ty, kteří mají problémy s probuzením, může tato aplikace proměnit budíky v různé výzvy, díky nimž se budete soustředit a znovu neusnout.

Produktivita aplikací Urbandroid Team STÁHNOUT

4. Včasný budík

Včasný budík je aplikace, která vás probudí, aniž byste museli dělat výzvy jako jiné aplikace. Ano, tato aplikace je skutečně více zaměřena na tóny a příjemný vzhled, aby bylo ráno uživatele veselejší.

Ačkoli mnozí zpochybňují jeho účinnost, umělou aplikaci Bitspin zůstává jedním z nejoblíbenějších s více než deseti miliony uživatelů. A co víc, tato aplikace je bez reklam.

Produktivita aplikací Bitspin STÁHNOUT

5. Wave Alarm

Vytvořené aplikace androidAm má jedinečný způsob použití. Uživatel Wave Alarm, jak už název napovídá, musí se třást chytrý telefon rukou, dokud nezazní alarm. Budete potřebovat pár sekund, než se budík spustí, a můžete si být jisti, že se probudíte a už nebudete spát.

Aplikace Produktivita androidAm STÁHNOUT

6. AlarmRun (sociální alarm)

Jeden z Aplikace budíku pro Android nejzábavnější. AlarmRun také nabízí výzvu nebo hru pro vypnutí zvuku, když se probudíte. Zábavné je, že tato aplikace poskytne skóre pro každou hru a vy můžete sdílet (podíl) přímo na sociálních sítích. Budete tedy vyzváni, abyste byli při brzkém vstávání pilnější, abyste nebyli zahanbeni svými přáteli na sociálních sítích.

Produktivita aplikací HANDSOME COMPANY (c) STÁHNOUT

7. Budík SpinMe

SpinMe je aplikace, která pravděpodobně vyžaduje největší úsilí svých uživatelů k vypnutí zvuku budíku, který je zapnutý. Tato aplikace bude vyžadovat, abyste několikrát stáli a otočili se na místě. Váš pohyb bude detekován aplikací, dokud nezazní zvuk alarmu, když je váš pohyb podle příkazu.

Aplikace Produktivita Abdulla Al-Shurafa STÁHNOUT

8. Puzzle budík

Wro Claw Studio vytvořte si aplikaci Puzzle Alarm Clock, která vás dokáže probudit způsobem, který není o nic méně zábavný. Kromě opakování vzorů a matematických úloh poskytuje tato aplikace také herní režim bludiště až vy gramotný aka probuzený z tvé ospalosti.

Aplikace Produktivita Wro Claw Studio STÁHNOUT

9. Kohoutův budík

Zvykli jste si na brzké vstávání, když jste slyšeli kokrhání kohouta? Poté aplikaci Kohout Budík je pro vás tou správnou volbou. Jako budík si můžete vybrat několik možností zvuků kohoutího kokrhání a roztomilý a atraktivní displej s hodinami na pozadí kohouta.

Aplikace Produktivita Swift STÁHNOUT

10. Záblesk

Nejen pomocí hlasu, aplikace tzv Záblesk probudí vás také vyzařováním světla z chytrý telefon. Vyzařované světlo připomíná ranní slunce, což vám jistě pomůže rychleji se probudit.

Aplikace Produktivita vuxia KE STAŽENÍ

11. SleepBot – Alarm spánkového cyklu

Také nejen aplikace alarm na starosti tě probudit, SleepBot je aplikace, která také slouží k monitorování, sledování a poskytování doporučení pro dobrý spánek pro vás. Kromě toho tato aplikace také poskytuje doporučení pro správné jídlo nebo pití pro podporu kvality spánku.

Aplikace Produktivita SuperCommon KE STAŽENÍ

12. SpotOn Alarm pro Spotify

Milovníci hudby aplikaci určitě znají proud Spotify, že? Prostřednictvím aplikace SpotOn Alarm, můžete své oblíbené skladby použít jako budík, který vás ráno probudí. Kompletní způsob použití aplikace se dozvíte v tomto článku.

Produktivita aplikací Sasa Cuturic KE STAŽENÍ

To je 12 nejlepší alarmová aplikace a je to zdarma na Androidu. Nyní už nemusíte zažít jméno pozdního příchodu do kampusu nebo do kanceláře, protože se probudíte pozdě. Která z 12 výše uvedených aplikací je pro vás nejvhodnější? Řekněte to ve sloupci komentářů.

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.