Software

nový způsob, jak se zbavit reklam na Androidu bez root

Toto je snadný způsob, jak se zbavit reklam na Androidu bez rootu pro ty z vás, kteří jsou otráveni množstvím reklam, které se zobrazují na vašem smartphonu Android.

Otravuje vás množství reklam, které se zobrazují na vašem smartphonu Android? Nyní se můžete těchto otravných reklam zbavit pomocí následujících nejnovějších aplikací.

Aplikace pojmenovaná AdClear To se ukázalo jako účinné při eliminaci různých druhů reklam, které se na Androidu často objevují

Další skvělá věc na této aplikaci AdClear je, že ji můžete používat na smartphonech Android, které ještě nebyly nainstalovány.vykořenit. Takže nemusíte vykořenit Android nejprve při používání AdClear.

Jak mohu používat AdClear? Zde je návod, jak se zbavit reklam na Androidu bez vykořenit s AdClear:

  • Jak stahovat filmy ZDARMA, aniž byste byli obtěžováni reklamami
  • Jak se vyhnout reklamám při stahování, abyste neuvízli
  • 4 efektivní způsoby, jak odstranit reklamy při hraní her na Androidu

Jak odstranit reklamy na Androidu bez rootu

AdClear je vytvořená aplikace pro Android Sedmá síť což má tu výhodu, že dokáže eliminovat různé druhy reklam na Androidu, ať už v prohlížeči nebo v aplikacích, jako je BBM, hry pro Android a tak dále.

Tuto aplikaci lze zdarma používat na různých chytrých telefonech Android. Kromě toho mohou uživatelé používat tuto aplikaci AdClear bez potřeby vykořenit za prvé. V podstatě se můžete zbavit reklam na Androidu bez vykořenit.

Jak funguje AdClear?

AdClear vytvoří novou VPN, která bude filtrovat veškerý datový provoz, ke kterému dochází na vašem smartphonu Android. Po filtrování dat AdClear automaticky zablokuje reklamy, které se zobrazují ve webových prohlížečích nebo aplikacích. Zhruba tak funguje AdClear.

Jak nainstalovat AdClear na Android

  • Stáhněte si AdClear a nainstalujte jako obvykle na Android.

    Produktivita aplikací Sedm sítí KE STAŽENÍ
  • Chcete-li začít, klikněte na tlačítko Napájenía poté, když se zobrazí oznámení VPN, klikněte na OK. Počkejte, dokud nebude proces dokončen.

  • Zde je příklad jeho úspěchu!

  • (Volitelné) Pokud se reklama stále zobrazuje, můžete znovu otevřít AdClear a vybrat Předběžná ochrana.

  • Vybrat Povolit pokročilou ochranu, později budete požádáni o instalaci certifikátu. Když se objeví, klikněte na tlačítko OK.

Videa AdClear

To je způsob, jak se zbavit reklam na Androidu bez vykořenit s novou aplikací s názvem AdClear. Pokud máte jiný způsob, můžete podíl v komentářích!

Nezapomeňte si také přečíst související články reklama nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.