Hry

fps příchuť moba! zde jsou 4 nejlepší fps moba hry, které můžete hrát

Co se stane, když se FPS hry připojí k MOBA? Zde je seznam nejlepších her Moba FPS, které můžete hrát.

MOBA hry jsou stále oblíbené, přátelé. Dokonce až do té míry, že vychovávají určité skupiny, jejichž jediným úkolem je komentovat a zesměšňovat ostatní MOBA hry, které nejsou považovány za ideální. Počínaje obviňováním Analoga, přes jeden pruh až po to, že byl považován za podvádění z toho, co už bylo populární.

Nicméně se na chvíli zastavíme, abychom to zpochybnili, protože v tuto chvíli chce Jaka poskytnout seznam MOBA her, které jsou zcela unikátní, víte. Tyto čtyři hry tedy kromě žánru MOBA obsahují také prvky FPS, které jistě přispějí k zábavě při hraní.

Pojďme se podívat na následující seznam nejlepších her Moba FPS, které můžete hrát. Checkidot!

  • 16 nejlepších MOBA her 2020 pro Android a PC, zdarma a návykové!
  • Mobile Legends: Bang bang, DotA hra pro telefony Android do 1 GB RAM

4 nejlepší MOBA FPS hry

1. Král legií

První FPS Moba hra je Král Legie. Král Legie se na první pohled podobá Overwatch. Nejen málo, některé postavy hrdinů v této hře také vypadají stejně a některé jsou si velmi podobné, například postava DVa.

Kromě kombinace MOBA a FPS má King of Legion ještě jednu jedinečnost, kterou je poskytnout herní zážitek v reálném čase s vizuálními prvky 3D arény a také širokým výběrem zajímavých hrdinů.

Pokud tedy rozumíte charakteristikám hry Overwatch, neměli byste při hraní této hry vidět velký rozdíl. Snaž se!

2. Battleborn

Battleborn je FPS hra, která má v sobě prvky MOBA s tématem výběru hrdiny v bitvě ve střílečce. Další jedinečnost této hry, z nichž jedna je hratelnost která je pestřejší a má v sobě i RPG prvky.

Pak se to příliš neliší od RPG her obecně, kde se síla soustředí na určité vybavení, aby způsobila velké poškození protivníkovi. Takže, na co čekáte, pojďme si pospíšit a zahrát si tuto hru hned teď.

3. Paladinové

Paladinové je hra, která nese žánr FPS doprovázený různými doplňkovými unikátními prvky. Ale navzdory žánru FPS má Paladins hratelnost a mechaniku ve stylu MOBA.

Každá postava v této hře má tedy určité přednosti, které každému hrdinovi poskytují jiný styl hry.

Kromě toho je tato hra stejná jako Dota 2 a League of Legends která využívá mechaniku předmětů, aby každému hrdinovi poskytla zajímavý mocenský efekt.

4. Quake Champion

Poslední FPS Moba hra je Quake Champion. Quake Champion je hra, která nese žánr FPS s tématem Classic Arena Shooter*. Mnozí si myslí, že Quake Champion je hra MOBA, ale není tomu tak.

Sám vývojář řekl, že hra, kterou vyvinul, záměrně nesla mechaniku ve stylu MOBA a dále řekl, že Quake Champion bude vyvíjen jako soutěžní eSport hra, aby napodobila úspěch Overwatch a DOOM, které jsou považovány za podobné.

Toto je seznam nejlepších her Moba FPS, které jsou pro vás vhodné. Tak přátelé, kterou si vyberete? Dejte nám zpětnou vazbu v komentářích níže.