Software

10 romantických webtoonů od dětí národa, které vám rozhodně udělají radost

Pro ty z vás, kteří rádi čtou komiksy zdarma na LINE Webtoon, JalanTikus, je zde doporučení na romantické komiksy Webtoon od dětí národa, které vás rozesmějí a necháte se unést příběhem.

Chcete-li číst komiksy zdarma, nyní nemusíte znovu chodit do knihkupectví a číst ve stoje, ale stačí si nainstalovat aplikaci LINE Webtoon. Pak si můžete zdarma číst tolik zábavných komiksů, kolik chcete, pouze za kvótový kapitál.

Nejen dobrodružné komiksy, pro ty z vás, kteří mají rádi romantické věci, najdete na Webtoonu mnoho komiksů, které vám udělají radost. Místo toho, abyste plýtvali svou kvótou na otevírání jednoho po druhém, je lepší zkontrolovat doporučení na 10 romantických komiksů Webtoon, které vám udělají radost!

  • To jsou tváře 10 úspěšných komiksů na LINE Webtoon Indonesia
  • 9 'Cogan' ve Webtoons, které děvčata baví
  • Zde je 7 romantických webtoonů, které mohou čtenáře rozbít

Romantický Webtoon, který z vás udělá Baper

Kromě toho, že je Webtoon zdarma, má spoustu skvělých zajímavých komiksů. Nejen zvenčí, ale i od místních komiksových umělců. Takže si pospěšte a stáhněte si Webtoon, abyste si mohli přečíst následující romantické komiksy Webtoon!

Apps Entertainment NAVER Corp. STAŽENÍ

1. Eggnoid (od Archieho The RedCat)

Kiranin život, který byl původně osamělý, se od přítomnosti Eggyho, krásného a nevinného chlapce, který vzešel z tajemného vajíčka, zbarvil. Kromě toho, že byl vzat, aby vystopoval Eggyho původ, Eggnoid budete žhavější a žárliví, protože Kiranin život je obklopen hezkými kluky jako Olfie a Selatan.

2. Příliš pozdě se zamilovat (od xzbonbon)

Barney Shoufle je super vytížený populární chlap. Důvodem je, že není slavný jen mezi studentkami, jsou na něm závislí i podtřídníci až přednášející. Okolnosti vedou Barneyho k tomu, aby se seznámil s Elvirou, která, jak se ukázalo, trpí nemocí, dokud není odsouzen k tomu, že nebude dlouho žít. Co by měl Barney udělat uprostřed svého uspěchaného života, než bude příliš pozdě?

3. Wonderwall (od Senaloli)

pro Jessie, zázrak je něco nebo někdo, kdo je tu vždy a může vám udělat radost. Problém je, že Jessy se musí vypořádat se svými 2 lidmi z Wonderwallu. S krásou Joea a Seana vás zaručeně postaví do pozice Jessy!

4. Flawless (od Shinshinhye)

Tento romantický webtoon vypráví příběh Sarah, drsné dívky, která se náhodou setká s pohledným a tajemným slepým chlapcem Eliosem. Sarah byla ještě zvědavější na Eliose. Je Sarah zamilovaná do hezkého slepého chlapce? Prostě následuj Bezvadný, a zaručeně budete baper!

5. Alice (by Angellina)

Jako "Alenka v říši divů", Angelina tvůrce tohoto romantického webtoonu vypráví příběh nového světa Alice, nemotorná dívka. Ve světě ne kouzlo, tento komiks vás provede každodenním životem Alice v jejím novém kampusu. Jmenuje se kampus, hezcí kluci a příběhy o opičí lásce, díky nimž jste baper, jsou připraveni vás rozesmát.

6. Zvědavé rande (telormatasappiho dílo)

Tedy pro ty, kteří drtí lidi Zvědavé datum je romantický Webtoon, který je pro vás vhodný ke čtení. Tento komiks vypráví o Orlinovi, který je zvědavý na drby o jeho milovaném hezkém chlapci. Dokáže Orlin přežít kolující zvěsti a získat srdce své lásky?

7. Ve snu (Cindy Chwa a Angellina)

Co uděláte, když se ukáže, že chlapa vašich snů nelze najít v reálném světě? Je to uvnitř? svět snů? To se stalo Valerii. Protože se mu často nedaří mít románek ve skutečném světě, potkává ve svých snech tajemného pohledného chlapce. Splní se tento sen?

8. Couples Gaje (od Annisy Nisfihani)

Adimas a Adek se konečně vzali! Pro ty z vás, kteří nevědí, Gaje pár je pokračováním romantického Webtoonu Moje předsvatba. No, pro ty z vás, kteří si chtějí přečíst tento romantický Webtoon, opravdu musíte dočíst Moji předsvatbu až do konce. No, jmenuje se novomanželé, Adimas a Adek vás zavedou do vtipného a romantického života novomanželů. Vzrušující!

9. 304. studovna (Felicia Huang)

Desyca, líný, ale super hokejový student, prošel na 40 dní fyzikální karanténou před OSN (National Science Olympiad) se 4 hezkými chlapci z elitní střední školy v r. Studovna číslo 304. Zaručeně se budete nudit a žárlit, protože Desyca má to štěstí, že je obklopena super hezkými a oblíbenými kluky jako Dirga, Juna, Reihan a Bejo.

10. Sweet EscapE (od kiyoshin_)

Sladký konec vypráví o společnosti Nana, a fanynka, který zbožňuje Juna z JI:NX. Kvůli situaci se Jun a Nana setkají. Navazující příběh vás donutí hádat, budou Nana a Jun spolu? Jaké to je chodit s idolem? Jedna věc, kterou je třeba podtrhnout, tato komiksová kresba Sweet EscapE je skvělá!

Eits, není to jen Sweet EscapE, jehož obrázky jsou dobré, všechny výše zmíněné romantické komiksy Webtoon od indonéských dětí mají dobrou hodnotu na obrázcích a také na kvalitě příběhu. Zaručeně se vám bude líbit. Ale připravte se, že budete baper ya!