Hry

musíš zkusit! 5 nejlepších her pro boj s bohy na Androidu, které mohou být návykové

Máte rádi řecké, egyptské, římské nebo čínské hry s bohem? Toto je nejlepší bojová hra mezi bohy na Androidu, kterou musíte vyzkoušet.

Existuje mnoho věcí, kterými můžete vyplnit svůj volný čas, jednou z nich je hraní her. V současné době existují tisíce her různých žánrů, které si můžete stáhnout a hrát zdarma.

Z mnoha her, které byly vytvořeny, se zde Jaka podělí o nejunikátnější Android hru s tématem bitvy mezi bohy. Jaké jsou boží bojové hry, které lze hrát na Androidu? Tady je recenze.

  • Toto je oblíbená hra pro Android pro indonéské herní Youtubery
  • 15 nejlepších místních her pro Android od indonéských dětí 2017

God Fighting Games na Android

1. Rozhněvaný Bůh

První je Naštvaný Bůh. Tuto hru žánru Hraní rolí vytvořil Hrát hry. Tato hra vypráví o nejsilnějších generálech ve 3 královstvích Číny, Guan Yu, Lu Bu a Zhao Yun. Stejně jako někteří mocní hrdinové jako Sun Wu Kong, Tong Samchong a Nazha.

Cílem této hry je vytvořit mír mezi bohy, kteří žijí v pekle, nebi a zemi. Existují různé dovednosti, které lze použít k poražení ztraceného boha.

Hru stahujte zde: Angry Gods - Crazy Gods

RPG hry hlavní hry KE STAŽENÍ

2. Bohové Říma

Dále je tu Bohové Říma. Tuto bojovou hru Action God vytvořil Gameloft. Hry s vysokou grafikou nabízejí různé postavy římských bohů, které můžete hrát, jako je Zeus, Hades, Vulcan, Atlas, Medusa, Spartakus a mnoho dalších.

Hru stahujte zde: Gods of Rome

Dobrodružné hry Gameloft KE STAŽENÍ

3. Bohové Olympu

Dále je tu Bohové Olympu. Tento žánr strategických her vytvořil Aegis Interactive, LLC. Zde převezmete kontrolu nad legendárním řeckým bohem, který budete používat v boji v reálném čase. Podobně jako u Clash of Clans si také musíte vytvořit silnou základnu, aby bylo těžké proniknout nepřítelem.

Hru stahujte zde: Gods of Olympus

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Olympus Rising

Dále je tu Vstávání Olympu. Tato bojová hra s bohem pro Android je strategický žánr vytvořený společností světlicové hry. Zde můžete nejen ovládat bohy, ale můžete také rekrutovat monstra, aby útočila a bránila vaše město.

Hru stahujte zde: Olympus Rising

5. Hra Gods Of Egypt

Poslední je Hra Bohové Egypta. S úspěchem filmu natočil Lionsgate hru na téma Action Adventure s tématem boje s egyptskými bohy. Zde vstoupíte do války mezi bohy. Posilujte se různými cviky, abyste nepřítele snadno porazili.

Hru stahujte zde: Gods Of Egypt Game

To jsou skvělé hry pro Android s tématem bitev mezi řeckými, egyptskými, římskými a čínskými bohy. Pokud máte doporučení na další hry Android god, nezapomeňte se o ně podělit ve sloupci komentářů. Hodně štěstí!

Nezapomeňte si také přečíst související články Play Station nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.