Out Of Tech

20 doporučení na nejlepší smutné a srdceryvné korejské filmy

Máte rádi melodramata a jste fanouškem korejských filmů? Toto je doporučení 20 nejvíce srdcervoucích smutných korejských filmů. Od rodinných filmů po romantiku.

Smutné korejské filmy mohou být alternativou, pokud jste příliš zaneprázdněni na sledování všech epizod smutných korejských dramat, která obecně nabízejí poměrně velké množství epizod.

I když je trvání kratší, nikdy nepochybujte o ději a míře smutku, bando! Protože zaručeně neudržíte slzy.

Korejské smutné filmy navíc obvykle nabízejí několik hlavních témat, jako jsou smutné korejské filmy o babičkách a vnoučatech, o rodině a tak dále, takže si můžete vybrat, který se vám líbí nejvíce.

No, pokud jste zmateni výběrem, který titul je nejlepší, tady je Jaka's doporučení na nejnovější a nejlepší smutné korejské filmy roku 2020 s indonéskými titulky.

Doporučení pro nejnovější a nejlepší smutné korejské filmy v roce 2020

Níže uvedený seznam korejských smutných filmů se skutečně již většinou nepromítá na velkém plátně nebo v kině, gang. Ale stále to můžete sledovat pomocí aplikace živý přenos Korea.

Tak jako Viu nebo také Netflix které můžete sledovat živě prostřednictvím chytrý telefon Android nebo iOS.

Ale pokud je vaše peněženka stále tenká a nemůžete si předplatit, můžete také sledovat tuto nejsmutnější řadu korejských filmů prostřednictvím stránek pro sledování korejských filmů.

Pojďte, podívejte se na úplný seznam níže uvedených doporučení!

Smutné korejské filmy o nemoci

Nejen západní filmy, ale korejské filmy, které berou příběhy o nemocech z pozadí, jsou skutečně nejúčinnější v tom, aby publikum ronilo slzy.

Pokud máte rádi a hledáte ty nejsmutnější korejské filmy o nemoci, zde jsou některá z nejlepších doporučení.

1. Jeden den (2017)

Jednoho dne je smutný korejský film z roku 2017, který vypráví o nemoci nebo komatu, které zažila jedna z filmových postav.

Jmenován pojišťovací vyšetřovatel Gang Soo (Kim Nam Gil) potkal ducha ženy jménem Mi-So (Chun Woo-hee) který měl autonehodu.

Jeho první setkání je v nemocnici a pouze Gang-Soo může vidět ženu.

Mi-So žádá Gang-Soo, aby udělal jednu věc a může to udělat pouze on. Jakou žádost chce Mi-So a probudí se konečně z kómatu?

TitulJednoho dne
Ukázat5. dubna 2017
Doba trvání1 hodina 58 minut
VýrobaVymyslet kámen
ŘeditelLee Yong-ki
ObsazeníKim Nam-gil, Chun Woo-hee, Baek Sang-hee a kol
ŽánrDrama, Fantasy
Hodnocení82% (AsianWiki.com)


6.5/10 (IMDb.com)

2. Příprava (2017)

Smrt je v životě jistá a absolutní věc. Každá lidská bytost ji tedy musí připravit, a to i pro své blízké, které opustí.

Film melodrama s korejským názvem Příprava je to o Ae-soon (Ko Du-shim) kterému byla diagnostikována rakovina a zbývala mu jen krátká doba života.

Zatímco čeká na svou smrt, musí připravit své dítě In-kyo (Kim Sung-kyun) které je 30 a je mentálně retardovaná v přípravě na život bez matky.

Smutný příběh o vztahu matky a jejího syna vám umožní uvědomit si, jakou lásku rodiče, zejména matky, ke svým dětem mají.

TitulPříprava
Ukázat9. listopadu 2017
Doba trvání1 hodina 44 minut
VýrobaOpus Pictures
ŘeditelCho Young-jun
ObsazeníKo Du-shim, Kim Sung-kyun, Yoo-sun a kol
ŽánrDrama
Hodnocení82% (AsianWiki.com)


8.0/10 (IMDb.com)

Doporučené smutné filmy o jiných nemocech~

3. Můj otravný bratr (2016)

Další nejsmutnější korejský film je tady Můj otravný bratr který vypráví smutný příběh vztahu mezi bratry Doo-sik (Jo Jung-suk) a Doo-young (Do Kyung-soo).

Doo-sik se konečně může dostat z vězení s výmluvou, že se postará o svého mladšího bratra, který byl slepý kvůli incidentu na soutěži v judu. Navíc prý oba jejich rodiče zemřeli.

Nečekaně se ukáže, že Doo-sik jen využívá peníze, které zdědil po rodičích, pro své potěšení. Blind Doo-young nadále zažívá stres a ztrácí chuť do života.

Až se jednoho dne zjistí, že Doo-sik trpí vážnou nemocí. Právě tato nemoc se později stala zlomovým bodem vztahu obou bratrů.

Sám Jaka zhlédl smutný korejský film o nemoci, kterou zažívají tyto postavy, gang. Zaručeně budete plakat, dokud vám nedojdou kapesníčky!

TitulMůj otravný bratr
Ukázat23. listopadu 2016
Doba trvání1 hodina 50 minut
VýrobaZábava CJ
ŘeditelKwon Soo-kyung
ObsazeníDo Kyung-soo, Ek Harris, Ji Dae-han a kol
ŽánrDrama, Komedie
Hodnocení90% (AsianWiki.com)


7.3/10 (IMDb.com)

4. My Brilliant Life (2014)

Další smutný korejský film je tady Můj skvělý život pro ty z vás, kteří hledají doporučení na korejské filmy, smutné, rodinné nebo o nemoci.

Mi-ra (Gang Dong-won) a Dae-soo (song Hye-kyo) jsou rodiči A-reum (Jo Sung-mok), teenager, který trpí vzácným onemocněním tzv proregia syndrom.

Tato nemoc způsobuje, že A-reum vypadá jako 80letý dědeček, když je mu pouhých 16 let. Tato nemoc způsobuje, že jeho rodina má mnoho negativních nálad.

Jednoho dne je A-Reum diagnostikován bez dlouhého života. Jeho rodiče se nadále snaží léčit A-Reum. Uzdraví se? Poslouchejte sami!

TitulMůj skvělý život
Ukázat3. září 2013
Doba trvání1 hodina 57 minut
VýrobaZip Cinema, Opus Pictures
ŘeditelLee Je-young
ObsazeníSong Hye-kyo, Gang Dong-won, Baek Il-seob a kol
ŽánrDrama
Hodnocení89% (AsianWiki.com)


6.8/10 (IMDb.com)

Smutné korejské filmy o matce

Matka je jednou z nejdůležitějších postav v našem životě. Jeho obraz, o kterém je známo, že je ochoten se obětovat, aby udělal radost svým dětem, dělá z jeho postavy slzy.

Totéž se stalo korejským filmům, gangu. Není jich málo filmař který vzal téma Matky k natočení smutného filmu, který by mohl spustit záplavu slz.

Například následující sérii smutných korejských filmů o matkách je škoda promeškat.

1. Kim Ji-young: Narozen 1982 (2019)

Zdroj fotografií: KoreanFilmBiz KoBiz (Kim Ji-young: Narozen 1982 je jedním z doporučených smutných korejských filmů, které byste měli vidět).

Pochází z jednoho z nejlepších korejských filmů, Kim Ji-young: Narozen 1982 opravdu vhodné, abyste se mohli dívat při čekání na uvedení nejnovějších smutných korejských filmů.

Tento film sám o sobě vypráví příběh ženy ve věku 30 let Kim Ji-yong (Jung Yu-Mi) která se zdá být zatížena každodenním životem ženy v domácnosti na plný úvazek.

Ji-young se zdá, že se při výchově dcery hodně změnila, i když se cítí dobře.

Z obav je manžel Jung Dae-hyun (Gong Yoo) Nakonec jsem šel pro pomoc k psychiatrovi.

TitulKim Ji-young: Narozen 1982
Ukázat20. listopadu 2019
Doba trvání1 hodina 58 minut
VýrobaLotte Cultureworks
ŘeditelKim Do-Young
ObsazeníJung Yu-Mi, Gong Yoo, Kim Mi-Kyung a kol
ŽánrDrama
Hodnocení90% (AsianWiki.com)


7.4/10 (IMDb.com)

2. Svatební šaty (2010)

Svatební šaty díky tomu můžete mít pocit, jako byste celou noc sledovali romantická korejská dramata. Tento film vás zaručeně při sledování dokáže rozbrečet.

Vyprávěj příběh o Ko-woon (Song Yoon-a), a svobodná matka která pracuje jako návrhářka svatebních šatů. Má jedinou dceru, So-ra (Kim Hyang-gi).

Tento smutný korejský film o matce odhaluje skutečnost, že Ko-woonovi byla diagnostikována rakovina a nezbývá mu mnoho času.

Aniž by to řekla svému dítěti, snaží se splnit všechna její přání, včetně výroby svatebních šatů pro svou dceru.

Dítě ale nečekaně zjistí svou nemoc. So-ra tajně plní všechna matčina přání.

TitulSvatební šaty
Ukázat14. ledna 2010
Doba trvání1 hodina 49 minut
VýrobaSilniční obrázky
ŘeditelKwon Hyeong-jin
ObsazeníKim Hyang-gi, Song Yun-ah, Jeon Mi-seon a kol
ŽánrDrama
Hodnocení90% (AsianWiki.com)


7.6/10 (IMDb.com)

Doporučené smutné filmy o jiných matkách~

3. Dlouhá návštěva (2010)

Dlouhá návštěva který vypráví o boji matky, opravdu se na to musíte dívat. Zaručeně budeme spěchat k pokání a omluvě naší matce doma.

Tento film vypráví o blízkém vztahu mezi matkou a dcerou. Ji-suk (park Jin-hee) je oblíbená dcera své matky, matka (Kim Hae-sook) ochoten pro něj udělat cokoliv.

Na jednu stranu je šťastný, ale i naštvaný, protože i když je Ji-suk dospělý, má rodinu a děti, jeho matka se k němu stále chová jako k dítěti.

Ji-sukovo srdce k matce však stále naplňuje láska. Jednoho dne se vrátil domů, aniž by oznámil nějakou zprávu, aby matku překvapil, a pak ji vzal na exkurzi.

TitulDlouhá návštěva
Ukázat22. dubna 2010
Doba trvání1 hodina 47 minut
VýrobaSilniční obrázky
ŘeditelYoo Sung-yup
ObsazeníPark Jin-hee, Kim Hae-sook, Jo Yeong-jin a kol
ŽánrDrama
Hodnocení87% (AsianWiki.com)


7.3/10 (IMDb.com)

4. Harmony (2010)

Odehrává se v ženské věznici v Koreji, Harmonie Takže doporučení na nejlepší smutné korejské filmy jsou tady, bando.

Tento film vypráví o Kim Moon Ok (Na Moon Hee), profesor hudby na univerzitě, který musí být kvůli případu držen ve vězení.

Tam je Moon Ok umístěna do vazební cely pouze pro ženy, která má různé kriminální pozadí.

Jedním z nich je Hong Jeong Hye (Kim Yun Jin) která byla nucena porodit a vychovávat své dítě ve vězení v důsledku zabití vlastního manžela, protože už nemohla vydržet opakované mučení.

Poté však musela Jeong Hye nechat své 18měsíční miminko adoptovat někým jiným.

Až do jednoho dne, aby se mohl na jeden den setkat se svým dítětem, založí Jeong Hye také sborovou skupinu ve vězení a Moon Ok jako dirigent.

TitulHarmonie
Ukázat28. ledna 2010
Doba trvání1 hodina 55 minut
VýrobaZábava CJ
ŘeditelKang Dae-Kyu
ObsazeníKim Yunjin, Na Moon-Hee, Gang Ye-Won a kol
ŽánrDrama
Hodnocení87% (AsianWiki.com)


7.4/10 (IMDb.com)

Smutné korejské filmy o tátovi

Otec je kromě matky postava, která je v našem životě neméně důležitá. Je velmi oddaný tomu, aby dokázal náležitě zajistit svou rodinu.

Právě toto úsilí a dřina je často využívána jako inspirace studentů filmař točit smutné filmy. Pokud máte zájem se na něj podívat, můžete se podívat na seznam doporučení níže.

1. Óda na mého otce (2014)

Dále je zde doporučení na smutný korejský film o tátovi s názvem Óda na mého otce. Film, který vyšel v roce 2014, obsahuje seznam nejlepších hráčů, z nichž jeden je Hwang Jung-min.

Deok-soo (Hwang Jung-min) je chlapec, který byl během korejské války oddělen od svého otce. Až do konce života musel žít těžký život.

Sedm dní v týdnu tvrdě pracoval, aby uživil rodinu a dodržel slib, který dal otci. Jeho oddanost ho přivedla k smrti vzdorujícím zaměstnáním v Německu.

Tam znovu potkal svou první lásku, Young-ja (Kim Yun-jin). Aby se však stal válečným vojákem, musel do Vietnamu.

Óda na mého otce je skutečně film, který vás naučí o obětavosti a oběti, gangu.

TitulÓda na mého otce
Ukázat17. prosince 2014
Doba trvání2 hodiny 6 minut
VýrobaJK Films
ŘeditelPark Su-jin
ObsazeníHwang Jung-min, Kim Yun-jin, Oh Dal-su a kol
ŽánrDrama, Válka
Hodnocení90% (AsianWiki.com)


7.8/10 (IMDb.com)

2. Zázrak v cele č. 7 (2013)

Zdroj fotografií: Shira Shero (Ve vězení, Zázrak v cele č. 7 je jeden z nejlepších korejských smutných filmů o tátovi).

Hledáte smutné korejské filmy ve vězení? Zázrak v cele č.7 je jednou z nejlepších voleb.

Tento film vám vypustí slzy příběhem o blízkosti otce a jeho jediné dcery.

Yong-goo (Ryu Seung-ryong) je s jedním rodičem s duševní chorobou, která se musí starat o vlastní dceru, tzn Ye-seung (Kal So-won).

Jednoho dne je Yong-goo obviněn ze znásilnění a vraždy dívky.

Kvůli obvinění byl uvržen do vězení v cele číslo 7. Zde začíná příběh o zázraku lásky mezi ním a jeho dítětem.

Díky pomoci svého spoluvězně se Yong-goo stále může tajně setkat s Ye-seungem. Nicméně, konec tohoto filmu bude velmi srdcervoucí, gangu. Běž se na to dívat!

TitulZázrak v cele č. 7
Ukázat19. července 2013
Doba trvání2 hodiny 7 minut
VýrobaFineworks, CL Entertainment
ŘeditelLee Hwan-kyung
ObsazeníRyu Seung-ryong, Kal So-won, Oh Dal-su a kol
ŽánrDrama, Komedie
Hodnocení86% (AsianWiki.com)


8.2/10 (IMDb.com)

Doporučené smutné filmy o jiných otcích~

3. Hope (2013)

Tragické, opravdu, pokud si přečtete pozadí příběhu, který byl pozvednut ve filmu s názvem Naděje tento.

Hope vypráví skutečný příběh 8leté dívky, která se stane obětí sexuálního napadení neznámým mužem, který ji traumatizoval na celý život.

Po této tragické události, So-woon (Lee-ra) vždy se odmítal setkat s dospělými muži včetně otce, Dong-hoon (Sol Kyung-gu).

Dong-hoon se neustále snaží komunikovat se svým synem, včetně toho, že musí nosit So-woonův oblíbený kreslený kostým.

Když vidíš, jak se otec snaží vychovat svou dceru, samozřejmě se cítíš dotčen, že?

TitulNaděje
Ukázat2. října 2013
Doba trvání2 hodiny 2 minuty
VýrobaZábava Lotte
ŘeditelLee Joon-ik
ObsazeníLee Re, Sol Kyung-gu, Uhm Ji-won a kol
ŽánrDrama
Hodnocení89% (AsianWiki.com)


8.3/10 (IMDb.com)

Romantické smutné korejské filmy

Smutné a romantické, když se to spojí, se musí stát filmovým mistrovským dílem, které diváky zaručeně rozzáří.

Pokud hledáte alternativu ke korejským smutným komediím, můžete se podívat na následující sérii romantických smutných filmů, gang. Nezapomeňte si připravit kapesníky!

1. Nalaďte se na lásku (2019)

Pokud hledáte romantické korejské filmy nebo smutná dramata, Nalaďte se na Lásku je jedním z nejlepších ke sledování.

Vypráví o lásce dvou mladých lidí; Mi Soo (Kim Go Eun) a Eun Ja (Kim Gook Hee) kvůli okolnostem nuceni odpojit.

Ekonomická krize, která zasáhla Jižní Koreu v roce 1997, navíc milostný příběh obou zkomplikovala a neprobíhala hladce.

Spojí je tedy osud znovu? Podívejte se na film, zatímco budete čekat na vydání nejnovějšího smutného korejského filmu z roku 2020, gangu!

TitulNalaďte se na Lásku
Ukázat5. listopadu 2019
Doba trvání2 hodiny 2 minuty
VýrobaFilm Rock
ŘeditelJung Ji Woo
ObsazeníKim Go-Eun, Jung Hae-In, Park Hae-Joon a kol
ŽánrDrama, Romantika
Hodnocení89% (AsianWiki.com)


7.1/10 (IMDb.com)

2. A Werewolf Boy (2012)

Má někdo z vás radost z nevinných a upřímných příběhů náctileté lásky?

Chlapec vlkodlaka dokáže přivést diváky do smutné atmosféry, která dělá baper, kde se příběh babičky jmenuje Kim Sun Yi (Park Bo Young) který vzpomíná na svou minulost, když mu bylo 17 let.

Kim Sun-yi je ale hezká dívka introvert. Pak potká dospívajícího chlapce, který se chová jako divoký vlk.

Kim Sun-yi se pokusil přiblížit k teenagerovi a zkrotit ho, pak pojmenoval Chul-soo (Song Jong-ki).

Jsou k sobě blíž a blíž. Chul-soo je však díky své síle pronásledován mnoha lidmi.

Jak jejich příběh přežít? Podařilo se Chul-soo žít život s Kim Sun-yi?

TitulChlapec vlkodlaka
Ukázat31. října 2012
Doba trvání2 hodiny 2 minuty
VýrobaFieldil Pictures, Hedvábná stezka
ŘeditelJo Sung-hee
ObsazeníSong Jong-ki, Park Bo-young, Lee Yeong-ran a spol
ŽánrFantazie, romantika
Hodnocení86% (AsianWiki.com)


6.9/10 (IMDb.com)

Další doporučené romantické smutné filmy~

3. Vždy (2011)

Stále chcete doporučení na další korejské smutné filmy? Pokud je to tak, zkuste se podívat na korejský film s názvem Vždy, gang!

Tento film vypráví příběh boxera jménem Cheol Min (So Ji Sub) který se rozhodl odejít ze zaměstnání a změnit povolání na příležitostná zaměstnání.

Uprostřed chaosu ve svém životě potká Cheol Min jednoho dne slepou dívku jménem Jung Hwa (Han Hyo Joo) díky čemuž si konečně uvědomil a cítil se provinile.

Kromě podání romantického příběhu jsou zde i některé akční scény, které vás dokážou napínat. Neméně vzrušující než korejské akční filmy!

TitulVždy
Ukázat14. března 2011
Doba trvání1 hodina 48 minut
VýrobaHB Entertainment
ŘeditelPíseň Il Gon
ObsazeníTakže Ji-Sub, Han Hyo-Joo, Yoon Jong-Hwa a spol
ŽánrAkční, Drama, Romantika
Hodnocení96% (AsianWiki.com)


7.8/10 (IMDb.com)

4. A Moment To Remember (2004)

Zdroj fotografií: An Ringfield (A Moment To Remember je jeden z nejlepších smutných romantických korejských filmů, které musíte vidět).

Nakonec je tu romantický smutný korejský film o nemoci s názvem Moment k zapamatování. Pro ty z vás, kteří ještě chodí, určitě automatická pračka při sledování tohoto romantického korejského filmu.

Tento film je adaptací japonského televizního seriálu, jmenovitě Čistá duše. Příběh se soustředí na milostný příběh mladého páru, jehož síly zkouší nemoc.

Su-jin (syn Ye-jin) kterému v té době bylo 27 let byla nemoc diagnostikována alzheimer díky čemuž si nedokázal vzpomenout, kdo je jeho současný milenec.

Místo toho nazval svou přítelkyni jménem jejího bývalého přítele. To nutí milence ptát se, koho Su-jin opravdu miluje.

TitulMoment k zapamatování
Ukázat5. listopadu 2004
Doba trvání1 hodina 57 minut
VýrobaCJ Entertainment, Sidus
ŘeditelJohn H. Lee
ObsazeníJung Woo-sung, Son Ye-jin, Baek Jong-hak a kol
ŽánrDrama, Romantika
Hodnocení90% (AsianWiki.com)


8.2/10 (IMDb.com)

Smutné korejské filmy o rodině

Ať už čelíte jakémukoli problému, rodina je jediná cesta domů, která vás vždy přijme takového, jaký jste.

Pokud máte rádi nebo hledáte doporučení na nejsmutnější korejské filmy o rodině, zde jsou ty nejlepší řádky.

1. narozeniny (2019)

Zdroj fotografií: EonTalk (Narozeniny jsou jedním z doporučení pro smutné korejské filmy o rodině).

Za prvé, existuje film s názvem Narozeniny což nemusí být tak šťastné, jak si představujete z názvu, gang.

Narozeniny jsou adaptací skutečného příběhu o nehodě trajektu MV Sewol, která zabila více než 300 lidí, z nichž většina byli studenti.

V tomto filmu je příběh dvou rodičů, Jung Il (Sol Kyung Gu) a Soon-nam (Jeon Do-yeon), který v důsledku incidentu přišel o syna.

Jung-il se stále cítí vinen za to, že nebyl se svým synem, když zemřel. Totéž se stalo se Soon-nam.

Aby si na něj vzpomněli, uspořádali narozeninovou oslavu na památku odchodu jeho syna, který už s ním nebyl, gang.

TitulNarozeniny
Ukázat3. dubna 2019
Doba trvání2 hodiny
VýrobaFilm RedPeter
ŘeditelLee Jong-un
ObsazeníSol Kyung-gu, Jeon Do-yeon, Tang Joon-sang a kol
ŽánrDrama
Hodnocení84% (AsianWiki.com)


6.9/10 (IMDb.com)

2. Be With You (2018)

Dále je tu smutný korejský film 2018 s názvem Být s tebou což je film s rodinnou tematikou.

Filmy adaptované z japonských filmů, Ima, Ai ni Yukimasu vypráví příběh rodiny, která přišla o matku, Soo-a (syn Ye-jin).

Až do otce, Woo-jin (So Ji-sub) musí se o své děti postarat sami. O rok později se Soo-a vrací, ale nic si nepamatuje.

Manžel a jeho syn se snaží obnovit paměť své ženy, aby se vrátili k životu jako dříve. Byli oba úspěšní? Jen to hned sledujte!

TitulBýt s tebou
Ukázat14. března 2018
Doba trvání2 hodiny 12 minut
VýrobaFilm Rock
ŘeditelLee Jang-hoon
ObsazeníTakže Ji-seob, Son Ye-jin, Bae Yoo-ram a spol
ŽánrDrama, Fantasy, Romantika
Hodnocení96% (AsianWiki.com)


7.6/10 (IMDb.com)

Doporučené smutné filmy o jiných rodinách~

3. Řepka (2016)

No a další je doporučení na smutný korejský film o babičce a její vnučce s názvem Canola což je příliš špatné na to, abys promeškal.

Tento film vypráví příběh babičky jménem Gye Choon (Youn Yuh Jung) a vnučka, Hye Ji (Kim Go Eun) který žije na venkově.

Jednoho dne se ti dva náhodou oddělili uprostřed rušného trhu. Od té doby se Yuh Jung snaží najít svého oblíbeného vnuka.

Po 12 letech odloučení jednoho dne Gye Choon potká ženu, o které věří, že je jeho dávno ztracená vnučka.

Ale bohužel, dívka se nyní změnila, na rozdíl od té, kterou Gye Choon znal dříve.

TitulCanola
Ukázat19. května 2016
Doba trvání1 hodina 57 minut
Výroba-
ŘeditelChang
ObsazeníYoun Yuh-Jung, Kim Go-Eun, Kim Hee-Won a kol
ŽánrDrama
Hodnocení86% (AsianWiki.com)


7.0/10 (IMDb.com)

4. Han Gong-ju (2013)

Han Gong-ju je nejlepší korejský film se smutným příběhem, který si nechcete nechat ujít.

Tento film vypráví příběh o cestě středoškolačky jménem Han Gong-ju (Chun Woo-Hee) která se stala obětí znásilnění svými přáteli ve škole.

Když se jeho nejlepší přítel, který je také obětí, rozhodne spáchat sebevraždu, protože nemůže vydržet psychickou zátěž, kterou cítí, Gong-ju se ze všech sil snaží dosáhnout spravedlnosti.

Bohužel jeho úsilí neprobíhalo hladce. Násilníci ve skutečnosti zastrašili Gong-ju, aby zprávu stáhl.

Ještě horší je, že Gong-juovi rodiče ani nepodporují snahy jeho syna a místo toho přijímají úplatky od rodičů pachatelů.

TitulHan Gong-ju
Ukázat17. dubna 2014
Doba trvání1 hodina 52 minut
VýrobaFilm Villa Lee
ŘeditelLee Su-Jin
ObsazeníChun Woo-Hee, Jung In-Sun, Chae So-Young a kol
ŽánrDrama
Hodnocení85% (AsianWiki.com)


7.2/10 (IMDb.com)

5. Umlčen (2011)

Dále je tu film s názvem Gong Yoo v hlavní roli Umlčen která vyšla v roce 2011.

Tento korejský melodramatický film založený na románu založeném na skutečném příběhu vypráví příběh Kang In Ho (Gong Yoo), učitel, který vyšetřuje případy mučení, které zažili jeho studenti.

Kang In Ho, který vyučuje umění na speciální škole pro neslyšící děti, zjistí překvapivý fakt.

Kde je známo, že některé děti zažily fyzické a sexuální násilí ze strany učitelů a ředitelů škol.

Nezůstávejte zticha, In Ho, kterému pomáhá jmenovaný aktivista za lidská práva Seo Yu Jin (Jung Yu Mi) okamžitě dětem pomohl a snažil se případ odhalit, aby ho znal celý svět.

TitulUmlčen
Ukázat22. září 2011
Doba trvání2 hodiny 5 minut
VýrobaSangeori obrázky
ŘeditelHwang Dong-Hyuk
ObsazeníGong Yoo, Jung Yu-Mi, Kim Hyun-Soo a kol
ŽánrDrama
Hodnocení90% (AsianWiki.com)


8.1/10 (IMDb.com)

BONUS: Seznam aplikací pro sledování smutných filmů titulky Indonésie zdarma (Aktualizace 2020)

Stejně jako na začátku recenzované ApkVenue můžete okamžitě sledovat a stažení Korejské filmy prostřednictvím více aplikací proud tak jako Viu nebo Netflix.

Kromě dvou placených aplikací ve skutečnosti existuje několik dalších alternativních aplikací, které můžete používat zdarma, gang.

Jaká jsou tedy doporučení? aplikace pro sledování smutných korejských filmů titulky Indonésie ? Pojďte, podívejte se na všechna doporučení níže, OK!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

VIDEO: Jak Stažení Korejské drama Hotel Del Luna, včetně korejských filmů!

No, to je seznam doporučení pro Jakovy smutné korejské filmy, které musíte vidět, bando. Jaka znovu připomněl, abyste si před sledováním připravili kapesníky!

Při čekání na vydání nejnovějšího smutného korejského filmu z roku 2020 se raději zkuste podívat na filmová doporučení od Jaka výše.

Který korejský film je podle vás nejsmutnější? Nebo máte nějaké jiné doporučení? Pojďte, napište to do sloupce komentářů níže.

Přečtěte si také články o korejské filmy nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.