Tech Hack

jak najít něčí polohu přes whatsapp na mobilu

Jak zjistit něčí polohu přes WhatsApp na vašem mobilním telefonu může pomoci těm z vás, kteří se obávají, kde se nachází vaše přítelkyně, přátelé nebo rodina. Jak na to se dozvíte zde!

Překvapilo vás někdy, že přítel nepřišel, i když to říkal? "otw"? Nebo si šla vaše sestra hrát, ale neřekla, kam jde? Je to opravdu znepokojivé!

No, víte, že můžete skutečně sledovat něčí polohu pouze pomocí WhatsApp, aplikace? povídat si nejoblíbenější, kterou používá téměř každý, gang.

Možná bude metoda trochu komplikovaná, ale stačí se podívat na Jakovu recenzi, abyste věděli jak zjistit něčí polohu přes WhatsApp na HP.

Jak sledovat něčí místo pobytu prostřednictvím nejnovější WhatsApp 2020

Zdroj fotografií: Jak snadno a přesně najít něčí polohu přes WA.

Nemysli na to jako první jak sledovat něčí místo pobytu přes WhatsApp To má co do činění s negativitou, bando. Důvodem je, že touto metodou můžete získat několik pozitivních výhod.

Například, když se snažíte sledovat něčí polohu na WhatsApp, může to ve skutečnosti pomoci snížit úzkost a obavy, když o vás někdo, koho milujete, náhle neslyší.

Jako vaše sestra, která často chodí přinášet gadgets ale neříkejte sbohem ani nepodezřívejte přítelkyni, která náhle zmizí bez jakýchkoli zpráv a často ignoruje váš WA chat, i když on-line.

Tento návod můžete také použít jako způsob, jak sledovat ztracený mobil přes WA, pokud například váš mobil najde někdo jiný, kdo ho má v úmyslu vrátit.

Rozdíl mezi polohou sledování a čísly hackerů na WhatsApp

Když se podíváte na účel a záměr, jak sledovat čísla WA jiných lidí na mobilních telefonech, zahrnuje věci, které jsou stále rozumné a dávají smysl!

Na rozdíl od odposlechů, které mají obecně negativní kontext, gangy. Jaký je tedy mezi nimi rozdíl? Podívejte se na níže uvedené body, dokud nepochopíte!

Klepnutím (Hackování)

 • Tapping podle KBBI znamená naslouchání (nahrávání) informací (tajemství, rozhovory) jiných lidí záměrně bez vědomí dané osoby.
 • Odposlech se provádí za účelem tajného získání osobních údajů bez vědomí a souhlasu dané osoby.
 • Odposlech má negativní účel, který může způsobit právní problémy s jinými lidmi.

Tady, gangu, pokud chcete vědět, jak jsou vlastnosti WhatsApp hacknuty, pospěšte si a přečtěte si, než váš WhatsApp napadne někdo jiný.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Dráha (Sledování)

 • Sledovat resp sledování podle KBBI znamená pečlivě sledovat, pozorovat nebo kontrolovat, zejména se zvláštním účelem; monitor.
 • Sledování nemá v úmyslu ani záměr ublížit druhým. Spíše preventivní opatření pro sledování a ochranu ostatních před hrozbami.

Pokud se podíváte na kontext, je jasné, že znalost umístění WhatsApp by měla spadat do kategorie sledovacích aliasů sledování, ne klepání.

Takže sledování tohoto čísla WA je spíše k zajištění přítomnosti dalších lidí, které znáte, gangu. Ale účel a smysl se samozřejmě vrací do rukou každého z vás.

Sbírka způsobů, jak sledovat něčí polohu přes WhatsApp

Zdroj fotografií: Jak sledovat něčí polohu bez povšimnutí přes WA

Nejnovější funkce WhatsApp jsou pro jeho uživatele skutečně velmi užitečné, včetně funkce, jak zjistit polohu někoho přes WA ve vašem seznamu kontaktů.

Kromě oficiálních funkcí samozřejmě existuje také způsob, jak sledovat něčí polohu přes WhatsApp na mobilním telefonu, aniž by to ostatní lidé museli vědět.

1. Jak najít něčí polohu přes oficiální WhatsApp

Jak bylo zmíněno v úvodní diskuzi, WhatsApp má také funkci pro sledování polohy jiných lidí i online reálný čas aka přímý.

Zde samozřejmě musíte znát osobu, kterou chcete sledovat její polohu, a požádat ji, aby tuto funkci použila Živá poloha, gang.

Chcete-li použít funkci sledování polohy prostřednictvím WA, můžete provést několik jednoduchých kroků takto.

 • Krok 1: Otevřete aplikaci WhatsApp a vyberte osobu nebo skupinu, se kterou chcete sdílet živé umístění. Klepněte ikona kancelářská svorka v dolní části a vyberte možnost Umístění. Sdílet živé umístění klepnete na možnost Sdílet aktuální polohu.

Zdroj fotografií: První krok, jak zjistit něčí polohu přes WhatsApp, je přes výchozí funkci.

POZNÁMKY:


Pokud vyberete možnost Odešlete svou aktuální polohu, pak WhatsApp odešle poslední místo, kam jste zprávu odeslali, gang.

 • Krok 2: Poté vyplňte dobu sdílení živé umístění a vyplňte zprávu v příslušném sloupci, klepněte na Poslat začít odesílat. Ostatní lidé, kteří obdrží vaši zprávu, nyní mohou vidět vaši polohu v reálném čase, včetně toho, když se pohybujete.

Zdroj fotografií: Zobrazí se, když je aktivována funkce sledování polohy pomocí WA.

Docela snadné, že? Tato funkce WhatsApp Live Location se také automaticky zastaví po uplynutí doby, kterou jste zadali dříve.

Můžete také zastavit před vypršením času klepnutím Přestat sdílet ve zprávě o poloze, kterou jste sdíleli dříve, gangu.

2. Jak sledovat číslo WhatsApp pomocí aplikace HLR Lookup

Pro sledování druhého čísla WA můžete použít aplikaci tzv HLR vyhledávání. V této aplikaci můžete sledovat HLR (Registrace místa domova), který napoví poskytovatel a umístění zákazníka.

Tuto metodu můžete skutečně provést, například když dostanete podvodnou zprávu přes WhatsApp a chcete vědět, kde se nachází pachatel, gang.

Přes WhatsApp na svém mobilu můžete zjistit polohu někoho, aniž byste si toho všimli. jak?

 • Krok 1:Stažení a Nainstalujte aplikace HLR vyhledávání přes odkaz, který Jaka poskytl níže, gangu.
Apps Utility DELTALabs STÁHNOUT
 • Krok 2: Otevřete aplikaci HLR Lookup a vše, co musíte udělat, je zadat číslo podvodníka WhatsApp, kterého chcete sledovat. Pokud jste právě klepněte na tlačítko Poslat.

Zdroj fotografií: Prvotní pohled na aplikaci HRL Lookup, alternativní způsob, jak zjistit něčí polohu přes WA.

 • Krok 3: Chvíli počkejte, dokud nebudete informováni o podrobnostech s předvolbou a službách poskytovatel, zemi, region a město čísla. Informace můžete také sdílet klepnutím na ikonu Podíl v níže uvedené sekci.

Zdroj fotografií: Zobrazení informací, které získáte v této alternativní aplikaci, jak sledovat toto číslo WA.

Tento způsob sledování čísel WhatsApp je skutečně méně přesný a neposkytne vám přesnou polohu osoby, kterou chcete sledovat.

Ale alespoň můžete předpovědět, odkud pachatel pochází. Zejména z informací, kde je číslo evidováno.

3. Jak zobrazit umístění přátel WhatsApp pomocí Map Google

Jak sledovat polohu přes WA je poslední pomocí výchozí aplikace na mobilu Android, jmenovitě Google mapy lol.

Kromě navigace se ukazuje, že tato aplikace od Googlu má také mnoho užitečných funkcí. Jedním z nich je přímé sdílení polohy s poměrně vysokou přesností.

Zde můžete také sdílet toto umístění v Mapách Google přes WhatsApp podle následujících kroků.

 • Krok 1: Otevřete na svém telefonu Android aplikaci Mapy Google. Na hlavní stránce klepněte na ikona hamburger a vyberte možnost Sdílení polohy jak následuje.

Zdroj fotografií: Počáteční zobrazení při použití Google Maps jako způsobu, jak zjistit něčí polohu přes WA.

Produktivita aplikací Google Inc. STAŽENÍ
 • Krok 2: Chcete-li začít sdílet, aby ostatní mohli sledovat vaši polohu, stačí klepnout Start. Objeví se několik možností sdílení, zde si stačí vybrat WhatsApp.

Zdroj fotografií: Zobrazení, kdy je k aplikaci připojeno, jak sledovat toto číslo WA.

 • Krok 3: Vyberte kontakt, kterému chcete odeslat polohu, a výsledek bude takový. Odkaz přesměruje vás na Mapy Google, kde můžete sledovat svou polohu, gang.

Zdroj fotografií: Poslední krok při používání Map Google jako alternativního způsobu sledování čísla WA.

Jak sledovat toto číslo WA, vše, co musíte udělat, je říct a použít ho, ať už přátelům, rodině nebo přítelkyním, které chcete sledovat, kde jsou.

Způsobem, který je poměrně snadný, by nemělo být příliš obtížné ho nasměrovat, že?

Bonus: Doporučení pro nejpřesnější aplikaci pro sledování mobilních čísel v roce 2020

Kromě aplikace, kterou ApkVenue používá výše, existuje ve skutečnosti několik alternativ Přesná aplikace pro sledování mobilních čísel co můžeš zkusit, bando.

Některé z níže uvedených aplikací také fungují ke sledování polohy ztraceného mobilního telefonu. Takže to bude docela užitečné, když dojde k nouzi.

Zajímá vás, jaké aplikace lze použít jako alternativní způsob sledování něčí polohy bez povšimnutí? Zde je více informací.

1. Google Najít moje zařízení

První aplikace, kterou ApkVenue doporučuje, je Google Najít moje zařízení Oficiální společností Google pro sledování ztracených telefonů Android.

V této aplikaci potřebujete znát pouze svůj e-mail a e-mail Heslo který je připojen ke ztracenému zařízení Android HP, abyste věděli jeho polohu.

Jak zjistit něčí polohu přes WA pomocí této jedné aplikace je také docela snadné, bando.

Aplikace Utility Google LLC STAŽENÍ

2. Prey Anti Theft

Prey Anti Theft je také další aplikací pro sledování mobilního telefonu pro skutečné sledování zařízení reálný čas složitější a přesnější.

Tento sledovač aplikací využívá GPS souřadnice a také některé další funkce, jako např Kontrolní zóna, Poplach, Bezpečnostní kamufláž, a mnoho dalších.

Tato aplikace doporučeno opravdu pro ty z vás, kteří potřebují alternativní způsob sledování polohy přes WA.

Apps Utility Prey Project KE STAŽENÍ

Další aplikace pro sledování mobilních čísel...

Pro ty z vás, kteří chtějí znát doporučení na další aplikace pro sledování mobilních čísel, které jsou hodné vašeho použití, je Jaka shrnul v plném znění v následujícím článku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je snadný způsob, jak sledovat svou polohu prostřednictvím aplikace WhatsApp přímo pomocí telefonu Android, který používáte.

Samozřejmě řadou výše uvedených metod můžete sledovat polohu nejbližších lidí kolem vás nebo také zjistit polohu podvodníků, kteří se vás snaží oklamat, gangu.

Máte nějaká další doporučení? Nezapomeňte se podělit ve sloupci komentářů níže a podíl tento článek, abyste i nadále získali další informace, tipy a triky na JalanTikus.com.

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Naufaludin Ismail