Tech Hack

jak repostovat instagram (ig) pro feed a insta příběh

Našli jste skvělý příspěvek a chcete jej znovu odeslat? Zde je návod, jak snadno repostovat Instagram (IG) jako příspěvek ve zdroji nebo InstaStory. Lze bez aplikace!

Jak repostovat Instagram (IG) je velmi snadné, víte! Ve skutečnosti to můžete udělat pro sdílení krmit nebo InstaStory bez pomoci jakýchkoliv dalších aplikací.

Když už mluvíme o Instagramu, tato platforma sociálních médií je skutečně jednou z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších u všech věkových kategorií. Důvodem jsou samozřejmě bohaté funkce.

I tak, bohužel pro triviální věci, jako je opětovné zveřejňování příspěvků na Instagramu, tato platforma sociálních médií zatím tuto funkci neposkytuje.

Výsledkem je, že stažení něčího příspěvku na IG a jeho opětovné odeslání na váš osobní účet je volbou některých lidí. Ale, uklidni se! Tady má Jaka tipy jak znovu odeslat příspěvek na IG jako zdroj nebo příběh.

Jak znovu odeslat příběh IG

Instagram Story lze považovat za jednu z funkcí, které se nyní stále více rozvíjejí a jsou také zajímavé. Počínaje přítomností estetických IG filtrů až po různé typy režimů příběhu, ze kterých si můžete vybrat.

Příběhy, které může účet generovat, jsou tak zajímavé, zajímalo vás někdy, abyste je znovu zveřejnili na svém vlastním IG příběhu? Nebo chcete znovu odeslat příběh, který bylznačky od přátel?

K tomu je metoda poměrně jednoduchá. No, pro ty z vás, kteří chtějí vědět, jak znovu odeslat zveřejněný příběh na IG,značky od přítele, zde jsou kroky:

 1. Najděte a otevřete DM, který vás upozorní, že váš IG účet je označen v něčím příběhu.

 2. Klepněte na tlačítko Přidejte do svého příběhu.

 1. Klepněte Poslat komu a vyberte možnost Tvůj příběh.

Mezitím pro ty z vás, kteří chtějí znovu odeslat něčí příběh na IG, ale váš účet není v příspěvku označen, to bohužel nelze provést.

Ale jako alternativu to můžete zkusit Snímek obrazovky příspěvku InstaStory a poté to zveřejněte na svém IG Story.

Jak znovu publikovat příspěvky na Instagramu

Kromě IG Stories jsou příspěvky na Instagramu také samozřejmě další možností, kterou můžete přeposílat a sdílet s následovníky.

Aplikace Instagram bohužel stále neposkytuje speciální funkci, která toto uživatelům umožňuje. V důsledku toho musíte také použít další aplikaci IG repost.

Jedním z nich, který je velmi oblíbený a široce používaný, je Repost pro Instagram. Pokud jde o to, jak jej používat, můžete se podívat na následující kroky:

 1. Stáhněte si aplikaci Repost for Instagram do svého mobilního telefonu.

>>Odkaz ke stažení Repost pro Instagram<<

 1. Klikněte na ikonu Instagram.
 1. Najděte příspěvek ve zdroji IG, který chcete znovu odeslat.

 2. Klepněte na ikonu se třemi tečkami a vyberte možnost 'Sdílet s...'.

 3. Vyberte aplikaci Repost pro Instagram.

 1. Otevřete aplikaci Repost for Instagram, klepněte na IG příspěvek, který jste vybrali.

 2. Umístěte polohu až do styl název zdrojového účtu zobrazený na fotografii. Vyberte ikonu nabídky Repost.

 1. Zvolte možnost Sdílet do zdroje.
 1. V případě potřeby ořízněte nebo použijte fotografické filtry, klepněte na ikonu zaškrtnutí začít znovu zveřejňovat příspěvky na IG kanálu.

Tipy:


Klepněte a podržte ve sloupci titulků a poté vyberte možnost 'Vložit' pokud chcete zkopírovat původní popisek příspěvku.

Ve skutečnosti existují jiné alternativy, pokud chcete jak repostovat Instagram a titulky bez aplikace a určitě praktičtější.

Trik je pořídit snímek obrazovky a poté výsledky zveřejnit na IG kanálu jako obvykle. Při použití doplňkových aplikací však výsledky samozřejmě nejsou tak dobré a úhledné, to ano.

Pokud toužíte stát se celebgramem a chcete si udělat pořádek ve svém IG feedu, určitě tato metoda není tou nejlepší volbou, že?

Jak přeposílat příspěvky IG na InstaStory

Algoritmus Instagramu, který se často mění, nyní způsobil, že tato platforma sociálních médií již nefunguje pro zobrazování příspěvků na základě času/chronologického pořadí.

Není tedy divu, že v současné době mnoho uživatelů znovu zveřejňuje své vlastní nové IG příspěvky na IG stories, aby přilákali pozornost sledujících.

Máte zájem si to také vyzkoušet? Pojďte, postupujte podle níže uvedených kroků, jak repostovat na IG, aby bylo vidět mnoho vašich příspěvků na Instagramu!

 1. Vyberte IG příspěvek, který chcete přeposlat na InstaStory.

 2. Klepněte na ikonu Podíl, Vybrat 'Přidat příspěvek do svého příběhu'.

 1. Upravte IG příběhy podle svých potřeb.

 2. Klepněte na tlačítko Poslat komu, Vyberte možnost Tvůj příběh.

Nejen, že je snadné přeposílat příspěvky Instagramu do Stories, ale také bez nutnosti instalace dalších aplikací.

Ach ano, kromě zveřejňování fotografií můžete také vyzkoušet, jak znovu zveřejňovat příspěvky Instagramu na Story pomocí výše uvedených kroků, víte!

No, to byla sbírka toho, jak repostovat příběhy Instagramu, kanály, snadno repostovat kanály do InstaStory. Ve skutečnosti to můžete udělat bez instalace dalších aplikací.

Ale mějte také na paměti, že pokud chcete přeposlat něčí Instagram, je to dobrý nápad požádejte o povolení nebo uveďte zdroj zprávy abyste ho neurazili.

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita