Tech Hack

jak nainstalovat xapk na Android a notebook bez složitých problémů

Jak nainstalovat XAPK na telefony a notebooky Android je docela snadné, víte! Zde Jaka sdílí, co je XAPK a jak nainstalovat XAPK.

Mnoho lidí stále neví jak nainstalovat XAPK a co je XAPK na telefonu Android. I když je dnes velmi důležité mít tento soubor, víte!

A co víc, existuje spousta aplikací a her, které v Obchodě Play nejsou, i když je mnoho lidí potřebuje a chce je hrát.

No, s XAPK si můžete libovolně instalovat aplikace a hry, které nejsou na Google Play Store. Velmi zajímavé, že?

Chcete-li to vědět jasněji, podívejte se na Jakovu diskusi o jak nainstalovat XAPK kterou můžete v plném rozsahu sledovat níže!

Co je XAPK?

Než vám Jaka řekne, jak nainstalovat XAPK, musíte to nejprve vědět co je XAPK a k čemu se používá?.

XAPK je nové typy instalačních souborů pro aplikace a hry pro Android který spojuje formáty APK a OBB do jednoho celku.

Tento design je záměrně vytvořen tak, aby uživatelům Androidu usnadnil instalaci nejlepších aplikací a her jednoduchou instalací XAPK bez nutnosti přesouvat soubor OBB.

Je vám tedy jasné, co je XAPK? v sekce Dále bude Jaka diskutovat o tom, jak nainstalovat XAPK na váš mobilní telefon.

Jak nainstalovat XAPK na HP

Jak nainstalovat XAPK na váš mobilní telefon je ve skutečnosti docela snadné, ale k instalaci XAPK na váš mobilní telefon potřebujete samostatnou aplikaci s názvem Instalační program XAPK.

Velikost instalačního souboru XAPK není příliš velká, chlapi, takže se nemusíte bát, že byste si pro stažení tohoto instalačního programu vyčerpali kvótu.

Kromě malé velikosti souboru také instalační program XAPK rozsvítí se, když jej používáte k instalaci aplikací nebo jakoukoli hru, kterou chcete.

 • Abyste mohli nainstalovat XAPK, potřebujete aplikaci Instalační program XAPK. Instalační program XAPK si můžete stáhnout na níže uvedeném odkazu!
Produktivita aplikací Apkpure STÁHNOUT
 • Udělte oprávnění k přístupu k instalačnímu programu XAPK pro Ukládání dat a Instalace aplikace z jiných zdrojů.
 • Kromě toho, protože XAPK se používá k instalaci aplikací mimo obchod Google Play, musíte také udělit přístupové oprávnění XAPK Installer k instalaci aplikací z jiných zdrojů.
 • Poté vyberte aplikaci, kterou chcete nainstalovat prostřednictvím tohoto rozhraní aplikace.

 • Pokud máte potíže s nalezením XAPK, který chcete nainstalovat, zkuste naskenovat SD kartu a nainstalovat požadovaný XAPK.

 • Poté, co aplikace dokončí instalaci požadovaného XAPK, lze aplikaci okamžitě používat bez přesouvání dalších souborů.

Můžete také vyzkoušet výše uvedené kroky pro ty z vás, kteří to chtějí vědět jak nainstalovat XAPK na Xiaomi, Samsung nebo jiné značky HP.

Jak nainstalovat XAPK na notebook

Nejen na chytrých telefonech si můžete vyzkoušet, jak nainstalovat XAPK PUBG nebo jiné na notebook nebo PC, gang.

Kroky se mohou zdát složitější než instalace na mobilní telefon, ale stále můžete pochopit proč. Zvědavý? Podívejte se na následující návod.

1. Jak nainstalovat XAPK na notebook pomocí BlueStacks

Vzhledem k tomu, že instalační aplikaci XAPK, kterou ApkVenue diskutovalo dříve, nelze přímo nainstalovat do notebooku, potřebujete aplikaci emulátoru Android.

BlueStacks je jedním z nejpopulárnějších emulátorů a snadno se používá.

Poznámky:


Před provedením tohoto kroku se ujistěte již máte instalační soubor XAPK dříve diskutované.

 • Nejprve si stáhněte a nainstalujte BlueStacks do svého notebooku. BlueStacks si také můžete stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu:
Apps Drivers & Smartphone Bluestacks KE STAŽENÍ
 • Pak, přejděte do adresáře, kde je uložen soubor XAPK Installer který ApkVenue použil v předchozí metodě.

 • Dvojklik k instalaci aplikace přes BlueStacks.

 • Opakováním výše uvedených kroků nainstalujte soubor APK Amaze File Manager. Pro ty z vás, kteří aplikaci nemají, si ji můžete stáhnout pomocí následujícího odkazu:
Apps Utilities Team Amaze STÁHNOUT

>>Stáhněte si správce souborů Amaze<<

 • Poté znovu otevřete aplikaci BlueStacks na notebooku a přejděte do nabídky 'Domov'a vyberte nabídku 'Moje hry'.

 • Klepněte na složku "Systémové aplikace" a vyberte „Nastavení Android“.

 • Na stránce Nastavení systému Android svitek dolů a vyberte "Importovat soubory Windows".
 • V tomto stádiu, najít a otevřít soubory XAPK který chcete nainstalovat do notebooku. Například ApkVenue nainstaluje aplikaci Bus Simulator MOD APK.
 • Otevřete aplikaci Správce souborů Amaze na stránce Moje hry. Přejděte do složky DCIM > Sdílená složka, pak Zkopírujte soubory XAPK který chcete nainstalovat do svého notebooku.
 • Dále vložte soubor do Složka ke stažení.
 • Stále v nabídce Moje hry v aplikaci BlueStacks poklepejte na aplikaci XAPK Installer otevřít. Pokud se zobrazí okno oprávnění k přístupu, vyberte 'Dovolit'.
 • Nakonec nainstalujte XAPK jako obvykle.

Bohužel poté, co Jaka vyzkoušel tuto metodu, nebyly všechny soubory XAPK úspěšně nainstalovány. Obecně je problém způsoben zařízením, které není kompatibilní s hrou nebo aplikací.

Nemusíte se však obávat, protože Jaka má níže alternativní způsob instalace XAPK na jiné notebooky.

2. Jak nainstalovat XAPK na notebook pomocí čisté instalace APK

Pokud jste v předchozí metodě použili pomoc aplikace emulátoru Android, abyste mohli nainstalovat soubory XAPK, pak je zde mnohem jednodušší způsob.

Tentokrát použijete software tzv Čistá instalace APK který si můžete stáhnout přes následující odkaz.

Apps Utility Apkpure STÁHNOUT

>>Stáhněte si Pure APK<<

Pokud jste si jej stáhli, postupujte podle následujících kroků:

 • Nainstalujte software Pure APK Install do notebooku jako obvykle. Další podrobnosti si můžete přečíst v článku Jaka o tom, jak instalovat aplikace do notebooku.

 • Pokud byla úspěšně nainstalována, otevřete aplikaci. Poté klikněte na tlačítko 'Otevřít soubor APK' na hlavní stránce aplikace.

 • V této fázi najděte a vyberte soubor XAPK, který chcete nainstalovat do svého notebooku.
 • Nakonec stiskněte tlačítko 'Nainstalujte' k dokončení instalace XAPK na notebook.

Jaka však bohužel opět nedokázal, jak nainstalovat XAPK na notebook pomocí této metody, gang.

Ze všech experimentů, které Jaka provedl, lze usoudit, že vy nelze nainstalovat soubory XAPK na notebook.

Pokud pomocí výše uvedených kroků nainstalujete soubor XAPK do svého mobilního telefonu pomocí notebooku aktivací funkce USB ladění a vývojářský režim.

Pokud si chcete zkusit nainstalovat XAPK bez aplikace na váš mobil, možná můžete zkusit tento trik.

Výhody XAPK

Tento nový typ instalačního souboru má několik výhod oproti instalaci aplikací přímo z obchodu Google Play nebo pomocí souborů APK.

V porovnání s Obchodem Google Play aplikace a hry s rozmanitějším formátem XAPK protože Google zakázal oběh některých aplikací a her.

Kromě toho existuje také mnoho aplikací, které nejsou v Obchodě Play a které si můžete stáhnout prostřednictvím XAPK, jako je aplikace pro stahování videa z Youtube nebo jiné podobné aplikace.

Jak otevřít soubor XAPK a nainstalovat jej do mobilního telefonu je také mnohem jednodušší než instalace souboru typu APK, který někdy musí přesunout OBB samostatně.

Nevýhody XAPK

I když je XAPK klasifikován jako nejnovější typ instalačního programu, má také některé nevýhody, kterým musíte věnovat pozornost, víte!

První nevýhodou je, že hry nebo aplikace nainstalované pomocí XAPK zřídka podporují funkci aktualizace. Často musíte tuto aplikaci aktualizovat ručně.

Protože se navíc nejedná o oficiální aplikaci Google, zabezpečení aplikací nainstalovaných přes XAPK také není tak bezpečné jako z Obchodu Play.

Při výběru důvěryhodné stránky ke stažení souborů XAPK, jako je Jalantikus.com, musíte být chytří, protože Jaka vyzkoušela všechny nahrané aplikace. Zaručená bezpečnost, dobře!

To je způsob, jak nainstalovat XAPK na Android přímo přes mobil nebo PC, který si můžete procvičit. Docela snadné sledovat, že?

Tento nový typ instalačního souboru je nyní skutečně trendy, protože je mnohem více jednoduchý jak jej nainstalovat spíše než s jinými typy souborů.

Přestože vyžaduje speciální aplikaci, velikost instalační aplikace XAPK je při spuštění poměrně malá a lehká.

Přečtěte si také články o Aplikace nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.