Aplikace

10 nejlepších a nejnovějších chatovacích aplikací 2020 pro Android

Jste zmateni při výběru doporučení chatovací aplikace, která má spoustu čísel? Zde vám ApkVenue nabízí 10 nejnovějších a nejlepších chatovacích aplikací pro Android (aktualizace 2020).

Každý potřebuje komunikovat a komunikovat s ostatními lidmi, ať už přímo nebo nepřímo, například prostřednictvím chytrých telefonů, gangů.

Z tohoto důvodu v současné době existuje mnoho chatovacích aplikací, které je nutné vlastnit, aby komunikace probíhala hladce. Chatovací aplikaci lze používat i zdarma.

O chatovací aplikaci se dá říci, že je to cool a propracovaná aplikace, kterou můžete používat na svém Android telefonu. Není divu, že existují různé možnosti tohoto typu aplikací.

Abyste se nespletli, Jaka vám dá doporučení nejnovější a nejlepší chatovací aplikace pro telefony Android, které si zasloužíte používat v roce 2020. Poslouchejte, jdeme na to!

Sbírka nejnovějších a nejlepších chatovacích aplikací pro Android (aktualizace 2020)

Na Google Play Store najdete široký výběr chatovacích aplikací pro Android, které se počítají na stovky nebo dokonce tisíce.

Chcete-li zjistit, která z nich je pro vaše potřeby správná, je lepší nejprve zkontrolovat doporučení chatovací aplikace pro rok 2020 od Jaka níže!

1. WhatsApp

WhatsApp známá jako jedna z nejlepších chatovacích aplikací pro uživatele Androidu. Důkazem je, že WA si nainstalovalo více než 5 miliard uživatelů.

Kromě chatu nabízí tato aplikace také řadu zajímavých funkcí, jako jsou videohovory a odesílání nálepek. Můžete si také vytvořit vlastní nálepky WhatsApp na svém mobilu, gangu.

WhatsApp je také populární chatovací aplikace pro iPhone. Můžete jej také použít na PC přes WhatsApp Web bez instalace chatovacího softwaru, gangu.

popisWhatsApp
VývojářWhatsApp Inc.
Minimální OS28 MB
VelikostAndroid 4.0.3 a vyšší
Stažení5 000 000 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si WhatsApp přes následující odkaz:

Aplikace Sociální sítě a zprávy WhatsApp Inc. STAŽENÍ

2. ČÁRA

Tato aplikace vám musí být známá. Poskytuje řadu funkcí pro chatování, včetně výběru roztomilých a zábavných nálepek, které zaručeně učiní chatování zábavnější.

Tyto nálepky jsou k dispozici zdarma nebo placené. Za ty placené si je můžete koupit za mince. Pokud nemáte dostatek coinů, můžete si koupit LINE coiny s kreditem.

Tato aplikace vytvořená společností LINE Corporation, kterou si nainstalovalo více než 500 milionů uživatelů, se skutečně stala jednou z nejpopulárnějších chatovacích aplikací, gang.

popisČÁRA
VývojářSpolečnost LINE
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení500 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stáhněte si LINE přes následující odkaz:

Aplikace Social & Messaging Naver STÁHNOUT

Další chatovací aplikace...

3. WeChat

WeChat je aplikace, která byla vydána v roce 2011. Kromě chatu poskytuje tato aplikace také zábavné hry pro hraní s přáteli, gangy.

WeChat nabízí kromě chatovacích služeb spoustu zábavných funkcí a již má více než 100 milionů uživatelů, kteří si jej nainstalovali prostřednictvím obchodu Google Play.

WeChat je také chatovací aplikace pro Android k nalezení přátel, protože poskytuje funkci Friend Radar, která dokáže detekovat ostatní uživatele ve vašem okolí.

popisWeChat
VývojářWeChat
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
VelikostLiší se
Stažení100 000 000 a více
Hodnocení3.7/5 (Google Play)

Stáhněte si WeChat přes následující odkaz:

Aplikace Tencent WeChat pro sociální sítě a zprávy ke stažení

4. Setkání

Kdo by neznal službu Hangouts? Jednu z nejlepších chatovacích aplikací vytvořil technologický gigant Google.

Hangouts je špičková aplikace, protože se integruje s Google+. Tato aplikace také poskytuje zábavné funkce, jako je odesílání nálepek a emotikonů.

Kromě chatu lze tuto aplikaci využít i pro SMS/MMS. K dispozici je také funkce videohovoru s vynikající kvalitou videa. Zkusil jsi?

popisHangouts
VývojářGoogle LLC
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení1 000 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stáhněte si Hangouts prostřednictvím následujícího odkazu:

Aplikace Sociální sítě a Zprávy Google STÁHNOUT

5. Facebook Messenger

Facebook, jedno z nejpopulárnějších sociálních médií, má na svém původním webu a v aplikaci funkci chatu. Musíte být také uživatelem této aplikace, že?

Facebook si uvědomil, jak důležité a oblíbené jsou chatovací aplikace pro uživatele chytrých telefonů, a nakonec se rozhodl vytvořit samostatnou chatovací aplikaci, Facebook Messenger.

Tato aplikace, kterou si nainstalovala více než 1 miliarda uživatelů Androidu, vám umožňuje komunikovat se všemi vašimi přáteli na sociálních sítích Marka Zuckerberga.

popisFacebook Messenger
VývojářFacebook
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení1 000 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stáhněte si Facebook Messenger přes následující odkaz:

Facebook Browser Apps, Inc. STAŽENÍ

6. Skype

Skype takže jedna z nejlepších chatovacích aplikací nejen pro Android, ale téměř všechna zařízení jako iPhone a PC, gang.

Díky vzrušujícím funkcím, které Skype nainstalovala více než 1 miliarda uživatelů systému Android, je více než jen běžná chatovací aplikace.

Kromě chatování je Skype také nejlepší online schůzkovou aplikací, která pojme až 50 lidí najednou v jednom videohovoru.

popisSkype
VývojářSkype
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení1 000 000 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si Skype přes následující odkaz:

Technologie Skype Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv STAŽTE

7. Telegram

I když ji zasáhly nepříjemné problémy, Telegram ve skutečnosti je stále jednou z nejoblíbenějších chatovacích aplikací a dnes se stále častěji instaluje.

Na tuto aplikaci, kterou si nainstalovalo více než 500 milionů uživatelů Androidu, se můžete spolehnout při hraní her a sledování korejských dramat zdarma. V pohodě, že?

Kromě toho, že je praktický a bezplatný, přichází Telegram také s velmi užitečnou cloudovou službou pro uložení uživatelských dat. Máš zájem to zkusit, bando?

popisTelegram
VývojářTelegram FZ-LLC
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení500 000 000 a více
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

Stáhněte si telegram přes následující odkaz:

Aplikace Social & Messaging Telegram LLC KE STAŽENÍ

8. KakaoTalk

Tato bezplatná chatovací aplikace je známá svou vysokou rychlostí při odesílání zpráv. KakaoTalk je také známo, že často dává svým uživatelům poukázky nebo kupony.

Tato chatovací aplikace na HP nebo PC má také funkci pro vytváření skupin s neomezeným počtem členů. Takže můžete snadno chatovat s mnoha přáteli.

popisKakaoTalk
VývojářCocoa Corporation
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost105 MB
Stažení100 000 000 a více
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si KakaoTalk přes následující odkaz:

Aplikace Sociální sítě a zprávy Kakao Corp. STAŽENÍ

9. IMO

IMO je aplikace pro chat a videohovory pro chytré telefony a tablety Android. S IMO můžete snadno kontaktovat svou rodinu, přátele nebo přítelkyni.

Tato aplikace poskytuje funkce chatu a bezplatné telefonní hovory přes sítě 3G, 4G nebo Wi-Fi. Můžete také chatovat s mnoha přáteli prostřednictvím skupinového chatu.

Chatování bude také vzrušující, protože IMO poskytuje řadu roztomilých a bezplatných nálepek, které můžete poslat, abyste popsali svůj výraz, gangu.

popisIMO
Vývojářimo.im
Minimální OSLiší se
VelikostLiší se
Stažení500 000 000 a více
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stáhněte si IMO přes následující odkaz:

Aplikace Sociální sítě a zprávy imo.im STÁHNOUT

10.Airtripp

Airtripp je druh sociálního média, které vám umožní seznámit se a chatovat s bělochy z různých zemí, které chcete, gang.

Tato mezinárodní chatovací aplikace také poskytuje chatovou podporu, která se automaticky překládá. Nemusíte se tedy bát záměny.

Kromě chatování je Airtripp také aplikací pro dohazování, protože můžete poznat nové lidi, kteří by o vás mohli mít zájem.

popisAirtripp
VývojářSpolečnost KiHeiTai Inc.
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost38 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stáhněte si Airtripp přes následující odkaz:

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

Video: Sbírka chatovacích aplikací s bělochy! Aplikace Rich Tantan

To je doporučení nejlepší a nejnovější chatovací aplikace 2020 na telefonech Android. Kterou z výše uvedených aplikací máte nejraději a používáte ji nejčastěji?

Nebo máte oblíbenou chatovací aplikaci mimo výše uvedených deset aplikací? Nezapomeňte to říct do kolonky komentářů, bando.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.