Out Of Tech

5 směšných her, které jsou ‚zbytečné‘, ale zaručeně vás rozesmějí

Kromě Toilet Time se ukazuje, že existují i ​​další směšné hry. Zvědavý? Podívejte se na tento článek!

V Obchodě Play jsou tisíce vzrušujících her, které si můžete zahrát, od her žánru RPG, závodů, dobrodružství a tak dále. Nicméně, pokud jste unaveni hraním hry - to je vše, co je příliš hlavní proud, můžete vyzkoušet jiné hry, které jsou jedinečné a hloupé. Například hra Toilet Time, kde budete dělat různé věci hloupý úkol jako je zabíjení švábů, holení vousů, čištění zubů a další jedinečné úkoly.

kromě Čas na toaletu, ukázalo se, že existují ještě další hloupé hry. Zvědavý? No, tentokrát to bude Jaka ještě vědět 5 hloupých her kterou musíte hrát, aby byly vaše dny plné smíchu. Poslouchejme!

  • PHP hry! 7 her se skvělými obaly, ale ve skutečnosti...
  • 10 nejvíce podvádějících bossů ve hře, nelze prohrát!
  • 5 nejlepších aplikací pro čtení zpráv s nejvíce aktualizacemi o nejnovějších událostech

5 hloupých her „zbytečných“, ale zaručeně vás rozesmějí

1. Sperminátor

Nevím, co je základem vývojář vytvořil tuto hru. Tato hra je jasná neměl by hrané dětmi. Protože v této hloupé hře budete působit jako strážce vejce takže vejce nehnojené pomocí spermií.

Pak jste povinni zabít spermie kteří se toulají cestouklepnout na procházející spermie. Můžete dokonce najít podivné předměty související s jinými reprodukčními orgány v této hře.

2. Bláznivý zubař

Pro ty z vás, kteří touží být zubař, je správné hrát tuto hru. Protože ve hře Bláznivý zubař, budete působit jako zubař.

Jedinečně můžete pacientovi udělat cokoliv, jako např trhání zubů neuvážené a různé jiné směšné akce. Překvapivě to mohou i pacienti reagovat za ty hloupé věci, které děláš.

3. Čas na toaletu

Ve hře Čas na toaletu, budete dostávat hloupé úkoly, jako je zabíjení švábů a také další zábavné úkoly. Kromě toho se také musíte vykoupat na záchodě s mýdlem, vyčistit si zuby a oholit si vousy a knír jako skutečný člověk, který se koupe. Po dokončení několika misí můžete získat speciální předměty jako stroj času a tak dále.

4. Troll Face Quest Videa Memy

V této hře budete vyzváni k řešení různých hádanek a jedinečné a směšné dohady kterým lze upravit úroveň obtížnosti. Kromě směšných hádek je však na této hře zajímavé to, že pokaždé, když hádání dokončíte, získáte cenu v podobě hloupá videa.

5. Směšné rybaření

Stejný jako rybářská hra jiný, v Směšné rybaření budete lovit pomocí rybářského prutu anti-mainstreamové kleště. Namísto použití rybářského prutu vám bude v této hře poskytnuta motorová pila, pistole, vysoušeč vlasůa další podivné nástroje používané k rybolovu.

To je 5 hloupých her, které vás mohou zbavit únavy a aby byl váš den plný smíchu. Pokud se nemůžete dočkat, až si ji zahrajete, můžete si ji přímo stáhnout z Obchodu Play nebo může být na Jalantikus.com.