Telekomunikace

3 způsoby, jak zkontrolovat nejnovější kvótu Telkomsel 2021

Jak zkontrolovat kvótu Telkomsel je nyní jednodušší. Zde jsou 3 způsoby, jak zkontrolovat nejnovější kvótu Telkomsel simPATI v roce 2021.

Jak zkontrolovat kvótu Telkomsel je nyní jednodušší. Navíc právě teď internetová kvóta je jednou z věcí, kterou dnes městští lidé musí vlastnit.

Samozřejmě potřebují internet, aby mohli jednoduše komunikovat nebo mít zábavu, jako je sledování streamovaných filmů. Městští lidé proto samozřejmě vždy věnují pozornost své internetové kvótě.

Pro ty z vás, kteří spadají do této skupiny a využívají poskytovatele Telkomsel, jsou zde: jak zkontrolovat kvótu Telkomsel nejnovější a nejúplnější v roce 2021!

Jak zobrazit zbývající kvótu Telkomsel pomocí telefonního vytáčení

Pokud jste líní nainstalovat novou aplikaci, protože dochází vnitřní paměť, můžete si zkontrolovat kvótu Telkomsel pomocí této metody vytočit přes aplikaci Hovory na vašem smartphonu.

Jak zjistit zbývající kvótu Telkomsel na tomto je opravdu snadné, každý krok můžete sledovat úplným způsobem níže.

  1. Otevřete aplikaci Telefon na mobilním telefonu.

  2. Zadejte číselný kód *888#, stiskněte tlačítko Volat.

  1. Odpovězte číslem zobrazujícím nabídku Zkontrolujte kredit a kvótu.
  1. Zadejte číslo označující nabídku Zkontrolujte kvótu.
  1. Vyberte nabídku Zkontrolujte kvótu internetu.

Po dokončení všech výše uvedených kroků obdržíte SMS od operátora Telkomsel, která poskytuje kompletní informace o zbývající výši kvóty.

Jak snadné je zkontrolovat internetovou kvótu Telkomselu pomocí této metody? Aplikaci již nemusíte stahovat, ale stále můžete zkontrolovat svou kvótu Telkomsel Halo a také zjistit, kdy internetový balíček skončí.

Jak zkontrolovat kvótu Telkomsel pomocí SMS

Kromě dial *888#Kvótu internetového balíčku Telkomsel můžete také zkontrolovat pomocí SMS.

Tuto metodu kontroly kvóty můžete použít jako alternativu, pokud je předchozí metoda považována za příliš komplikovanou nebo jste možná rušeni.

Chcete-li zkontrolovat vlastní internetovou kvótu Telkomsel Simpati, metoda je velmi snadná. Stačí poslat SMS na číslo 3636.

Stále zmatený o tom, jak? Pokud ano, zkontrolujte celou metodu níže.

  1. Otevřete na mobilním telefonu aplikaci Zprávy.

  2. Vytvořte novou SMS ve formátu UL(mezera)INFO.

  3. Pošlete SMS na číslo 3636.

  1. Počkejte na odpověď od operátora Telkomsel.

Poznámky:


V případě rušení můžete také psát Flash (mezera) infov2 získat podobné informace.

Pamatovat si! Jaka vám připomíná, abyste vždy kontrolovali svůj kredit a kvótu Telkomsel a pravidelně je naplňovali internetovými balíčky Telkomsel.

Nenechte to hořet nebo zemřít, protože to bude velmi nepohodlné znovu aktivujte!

Jak zkontrolovat kvótu prostřednictvím aplikace MyTelkomsel

Máte mobilní telefon s velkou vnitřní pamětí a chcete ještě jednodušší způsob, jak zkontrolovat kvótu Telkomsel Simpati? Pak to můžete provést stažením aplikace MůjTelkomsel.

Aplikace Telkomsel pro produktivitu STÁHNOUT

Dost s přihlaste se pomocí čísla Telkomsel ty pak všechny informace vztahující se k číslu se zobrazí včetně zbývající internetové kvóty z internetového balíčku Telkomsel.

Navíc pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak zkontrolovat právě používaný balíček Telkomsel, můžete tyto informace získat také prostřednictvím aplikace MyTelkomsel.

No a pro ty z vás, kteří nevědí, jak aplikace MyTelkomsel vypadá, zde je víceméně jak vypadá.

Kromě kontroly kvóty si můžete také vyzkoušet, jak zkontrolovat kredit Telkomsel, ať už jde o Simpati, Halo karty nebo jiné produkty Telkomsel.

Trik, stačí se podívat na nominální Rupiah výše. To je částka vašeho kreditu Telkomsel za den.

Můžete také zjistit své Telkomsel číslo, jako je Simpati, AS karta, Halo karta a tak dále prostřednictvím aplikace MyTelkomsel, víte! Jak zkontrolovat čísla Telkomsel v této aplikaci je velmi snadné, protože se zobrazuje přímo na obrazovce.

Nejen jako způsob, jak zkontrolovat simPATI kvótu, můžete si také zakoupit internetové balíčky Telkomsel prostřednictvím aplikace MyTelkomsel, gang.

Pokud jste uživatelem poskytovatele Telkomsel, vy opravdu musí mít Aplikace.

InformaceMůjTelkomsel
VývojářTelkomsel
Recenze (počet recenzentů)4.3 (1.148.484)
Velikost12 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.1
StaženíOdkaz

BONUS: Jak zkontrolovat číslo Telkomsel

Kromě kontroly zbývající internetové kvóty a kreditu Telkomsel je také docela důležité vědět, jak zkontrolovat čísla Telkomsel, zejména pro ty z vás, kteří si nezapamatovali své vlastní číslo, víte!

Stačí přejít na Hovory na svém mobilním čísle a stisknout *808#a poté stiskněte tlačítko Volat volat. Později se objeví vyskakovací okno který zobrazuje vaše číslo HP, jak je uvedeno níže.

Pro více podrobností si můžete přečíst Jakův článek o tom prostřednictvím následujícího odkazu:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Bohužel, pokud provedete výše uvedený způsob, bude vám účtován poplatek admin sazba velký jako 55 Rp. Místo plýtvání si raději zkontrolujte své Telkomsel číslo přímo od aplikace MyTelkomsel ne, gang.

Tento způsob kontroly čísel Telkomsel platí pro libovolného poskytovatele Telkomsel od karet Simpati po Halo. Takže si můžete zaregistrovat nejlepší internetový balíček Telkomsel na své číslo, gang!

To je nějaký jak zkontrolovat kvótu Telkomsel nejnovější 2021, kterou můžete snadno použít na kartách simPATI, ace kartách a tak dále.

Když budete znát zbývající internetovou kvótu, můžete být klidnější, když budete chtít surfovat po internetu nebo streamovat videa.

Nyní tedy znáte některé ze způsobů, jak můžete, když chcete zkontrolovat internetovou kvótu společnosti Telkomsel?

Přečtěte si také články o Kvóta nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah