aplikace

7 lehkých a nejlepších kancelářských aplikací pro Android roku 2020

Tato nejlepší a nejlehčí kancelářská aplikace pro Android skutečně pomůže vaší produktivitě. Podívejte se sem!

Jak víme, Google Play nabízí miliony aplikací, které uživatelům Androidu usnadňují život. Většina z toho, co se hledá, jsou například zábavní aplikace nejlepší online a offline hudební přehrávač aplikace.

Ukazuje se, že existují i ​​​​jiné typy aplikací, které jsou neméně důležité, a to: Kancelářské aplikace pro Android. Tento typ aplikace je velmi užitečný při práci. Nejen pro administrativní pracovníky, ale i studenty s jejich povinnostmi.

K tomu tentokrát Jaka recenzuje o 7 nejlepších aplikací pro Android Office který je lehký a bez reklam, což je jistě užitečné, abyste byli produktivnější.

Nejlepší odlehčené a kancelářské aplikace 2020 pro Android

Některé z níže uvedených aplikací Android Office lze provozovat offline nebo online. Existuje i verze, která zabírá nejlehčí paměť a je bez reklam. Zvědavý? Zde je seznam!

1. Kancelář WPS

Pro vaši informaci, WPS Office je ve skutečnosti jednou z nejlepších aplikací pro iPhone. Tato aplikace je však dostupná i pro Android, víte! Prostřednictvím této aplikace si tedy můžete vyzkoušet používání iOS.

Byl pojmenován Kingsoft Office, tato aplikace je zkratka nebo zkratka Writer, Presentation and Spreadsheets (WPS).

Jako jedna aplikace kancelář nejlepší androidi, Kancelář WPS umožňuje svým uživatelům otevírat dokumenty z mnoha místních zdrojů a přistupovat k souborům uloženým na serveru úložný prostor uživatel.

Pokud jde o zabezpečení, tato aplikace také poskytuje hesla pro určité soubory, které chcete zabezpečit.

PodrobnostiKancelář WPS
VývojářKingsoft Office Software Corporation Limited
Minimální OSAndroid 5.1 a vyšší
Velikost57 MB
Nainstalujte100.000.000+
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Kancelář WPS pod tímto:

Aplikace Kancelář a obchodní nástroje Kingsoft Office Software Corporation Limited KE STAŽENÍ

2. Kancelář Polaris

Tato aplikace je jednou z aplikací kancelář Android s nejúplnějšími funkcemi. Kancelář Polaris poskytuje funkce pro prohlížení, prohlížení, úpravu a ukládání jakéhokoli typu dokumentu kdekoli a kdykoli.

Opět super, tato aplikace schopný pro všechny formáty souborů označujte DOC/DOCX, HWP, PPT/PPTX, TEXT, XLS/XLSX do PDF. Kromě toho je vzhled této aplikace více uživatelsky přívětivý tak, aby jeho nošení bylo pro uživatele pohodlné.

O zatížení, není třeba se obávat, protože tato aplikace také poskytuje cloudová jednotka se nazývá Polaris Drive. I když stále můžete zvolit použití jiného disku.

PodrobnostiKancelář Polaris
VývojářSpolečnost Infraware Inc.
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost61 MB
Nainstalujte50.000.000+
Hodnocení3.9/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Kancelář Polaris pod tímto:

Apps Office & Business Tools INFRAWARE, INC. STAŽENÍ

3. OfficeSuite

Tato aplikace se často nazývá více než jen aplikace kancelář. Důvodem je pojmenovaná aplikace Kancelářský oblek Je schopen otevřít všechny typy souborů, dokonce i nad rámec základních formátů souborů Microsoft.

Kromě formátů jako DOC, DOCX, DOCM, XLS, XLSX, XLSM, PPT, PPTX, PPS, PPSX, PPTM a PPSM je tato aplikace schopna číst také formáty souborů, jako jsou RTF, TXT a ZIP.

Tato aplikace je dobře synchronizovaná, takže má rychlý přístup k datům nebo souborům. Přestože existuje placená verze aplikace, bezplatná verze má také všechny dříve zmíněné funkce.

PodrobnostiKancelářský oblek
VývojářMobiSystems
Minimální OSAndroid 5.1 a vyšší
Velikost53 MB
Nainstalujte100.000.000+
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Kancelář Polaris pod tímto:

Aplikace Office & Business Tools MobiSystem STÁHNOUT

4. Docs To Go

Staňte se jednou z aplikací kancelář Nejstarší a nejlehčí Android, Docs To Go stále si zaslouží být zařazen mezi nejlepší s řadou funkcí, které uživatelsky přívětivý.

Její jednoduchý a jednoduchý vzhled, stejně jako rychlost přístupu a zpracování dat činí z této aplikace stále oblíbenou aplikaci.

Jednou z jedinečných funkcí této aplikace je, že je schopna znát změny provedené v souborech. Například, váš upravený soubor Microsoft Word, můžete znát změny s touto aplikací Docs To Go.

PodrobnostiDocs To Go
VývojářDataViz
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost10 MB
Nainstalujte50.000.000+
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Kancelář Polaris pod tímto:

Kancelářské aplikace a obchodní nástroje KE STAŽENÍ

5. Microsoft Word, Excel, PowerPoint

Musíte být obeznámeni se třemi výše uvedenými jmény. Po úspěchu PC verze v roce 2015 obří technologická společnost Microsoft oficiálně vydala tyto tři aplikace pro Android.

Tyto tři bezplatné aplikace Microsoft Office pro Android bez reklam, které uživatelé okamžitě napadli, jakmile byla oficiálně vydána, jsou zde a jsou pro uživatele velmi užitečné, protože jejich použití je flexibilnější.

Microsoft Word, Vynikat a Power point na Androidu není tak kompletní jako verze na PC nebo notebooku. Ale díky tomu, že si jej můžete nainstalovat zdarma nebo bez nákladů, samozřejmě nebudete zklamáni třemi aplikacemi kancelář a

PodrobnostiMicrosoft Word, Excel, PowerPoint
Vývojářspolečnost Microsoft
Minimální OSAndroid 6.0 a vyšší
VelikostMicrosoft Word: 57 MB


Microsoft PowerPoint: 57 MB

Nainstalujte10.000.000+
HodnoceníMicrosoft Word: 4.3/5 (Google Play)


Microsoft Excel: 4.3/5 (Google Play)


Microsoft PowerPoint: 4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Microsoft Word, Excel, PowerPoint pod tímto:

Microsoft Corporation Office & Business Tools Aplikace STÁHNOUT Microsoft Corporation Office & Business Tools Aplikace STÁHNOUT Microsoft Corporation Office & Business Tools Aplikace STÁHNOUT

6. Disk Google

Kdo by neznal tuto aplikaci Android Office? Pokud je cílem výše uvedené aplikace zapisovat, upravovat nebo číst data/soubory, je za bezpečné ukládání dat zodpovědný Disk Google.

To je pravda, stále souvisí s výše uvedenou aplikací, Disk Google v systému Android vám umožňuje přístup ke všem souborům aplikací Microsoft Word, Excel a PowerPoint uloženým na disku.

Přítomnost této aplikace na Androidu má ve skutečnosti za cíl usnadnit přístup k souborům na chytrých telefonech nebo gadgetech s OS vytvořeným společností Google. S volnou kapacitou 15 GB můžete svá pracovní data volně ukládat!

PodrobnostiDisk Google
VývojářGoogle LLC
Minimální OSAndroid 5.1 a vyšší
Velikost16 MB
Nainstalujte5.000.000+
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Disk Google pod tímto:

Aplikace Google Office & Business Tools Apps STÁHNOUT

7. Quip: Dokumenty, Chat, Tabulky

aplikace kancelář Android je bezesporu jeden z nejlehčích a bez reklam. Poskytuje takové funkce tabulky, může tato aplikace vytvářet a zvát ostatní k úpravě souborů snadno, rychle a snadno.

Stejné jako aplikace kancelář jiný, Bonmot taky schopný s různými typy a formáty souborů, takže s otevřením souborů zde nemusíte váhat.

Jednou z dalších výhod Quipu je funkce chatu, která usnadňuje komunikaci editorů souborů. Kromě toho lze soubory vytvořené v této aplikaci také snadno exportovat do jiných aplikací, jako je DropBox, EverNote a tak dále.

PodrobnostiVtip: Dokumenty, Chat, Tabulky
VývojářKingsoft Office Software Corporation Limited
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost31 MB
Nainstalujte500.000+
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Vtip: Dokumenty, Chat, Tabulky pod tímto:

Apps Productivity Quip, Inc. STAŽENÍ

To je sedm kancelářské aplikace pro Android zaručeně zvýší vaši produktivitu.

Nepoužívejte jen svůj Android povídat si, stýkat se nebo hrát hry, občas dělat domácí úkoly a být produktivní s výše uvedenými aplikacemi.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.