Software

23 nejlepších aplikací pro hudební přehrávač 2018 (Android a PC)

ApkVenue má doporučení pro nejlepší a nejnovější aplikace hudebního přehrávače 2018 pro Android i PC/laptop. Je v něm i odkaz na stažení zdarma!

Posloucháte rádi nejnovější dangdutové písně nebo máte rádi K-Pop hudbu? Bez písně se dá jen stěží žít hráč vaše hudba je špatná a praská?

Ať už si vyberete jakoukoli hudbu, je to zdarma! Hudba je univerzální jazyk!

Pokud opravdu hledáte aplikaci pro hudební přehrávač, je to perfektní!

Jaka má toto, doporučení pro nejlepší aplikaci hudebního přehrávače 2018! Obě aplikace pro Android a PC!

K dispozici je také online aplikace hudebního přehrávače popř proud další hity všichni to používají!

Aplikace hudebního přehrávače offline

Ve skutečnosti ApkVenue neznamená, že vám zakáže používat výchozí aplikaci k poslechu hudby.

Nicméně, protože poslech hudby může uklidnit vaše srdce a mysl, když jste ve stresu, určitě chcete vidět vzhled vaší aplikace hudebního přehrávače na smartphonu Android, který vypadá okouzlující.

Proto ApkVenue poskytne některé z nejlepších referenčních možností aplikace hudebního přehrávače pro uživatele Androidu, jako jste vy.

1. Fonograf

Chcete-li přehrávat hudbu na smartphonu Android, Fonograf může být jednou z dobrých aplikací pro přehrávání hudby.

Protože fonograf byl zabalen do Material Design a rozhraní je velmi hladké a příjemné na pohled.

V této aplikaci můžete také změnit primární barvu a barvu zvýraznění podle svého přání, takže si můžete vytvořit nejlepší aplikaci hudebního přehrávače na Androidu podle svých ideálů a charakteru. Skvělý!

Karim Abou Zeid Video & Audio Apps KE STAŽENÍ

2. Hudební přehrávač Pulsar

Hudební přehrávač Pulsar vytvořené také na základě Material Design. Tato aplikace vám umožňuje procházet hudbu podle dostupných složek, alb, žánrů nebo dokonce umělců.

Kromě toho tato aplikace hudebního přehrávače také poskytuje několik dalších zajímavých funkcí, včetně podpory přímého přehrávání last.fm, umělecká díla ke stažení automaticky jsou prezentována různá témata a také chytrý seznam skladeb.

Podle Jaka se jedná o jednu z nejlepších aplikací pro offline hudební přehrávač pro Android vůbec.

Auto News Video & Audio Apps KE STAŽENÍ

3. Shuttle Music Player

Možná bude tato aplikace nejlépe vypadající aplikací hudebního přehrávače na vašem smartphonu Android.

Protože, Přehrávač hudby Shuttle má řadu zajímavých funkcí, jako je prezentace 6-pásmový ekvalizér zlepšit kvalitu bas, přehrávání bez mezer

Kromě toho existuje funkce, aby se hudba nezastavila při změně skladeb, podpora last.fma nejjistější je, že existuje časovač vypnutí.

na co se ještě ptáš? Pospěš si staženíchlapi!

SimpleCity Video & Audio Apps STÁHNOUT

Další offline aplikace hudebního přehrávače ~

4. Musixmatch

Musixmatch někdy být"Nejlepší aplikace roku 2015“ v Obchodě Google Play. Kromě poslechu hudby zde můžete vidět i texty prezentované.

Musixmatch je také synchronizován s aplikací proud jiná hudba jako Spotify, Přehrávat hudbu a tak dále. Když chcete vidět text, ale zapomenete název, je pro vás snadné napsat část textu TENG! Najděte skladbu, kterou chcete najít. Skvělé, že?

Video a audio aplikace MusXmatch KE STAŽENÍ

5. Hudební přehrávač jetAudio + EQ

Hudební přehrávač jetAudio + EQ je bezplatný hudební přehrávač s funkcemi ekvalizér nad 10 kapela, který vám umožňuje kombinovat různé zvukové efekty.

Tato aplikace hudebního přehrávače pro Android také podporuje pluginy jako Crystalizer, AM3D Audio Enchancer a také Bongiovi DPS. v CNET.com, jetAudio se stává hodnotnou aplikací stažení nejvyšší lol. Použili jste to?

SimpleCity Video & Audio Apps STÁHNOUT

6. MixZing Music Player

Chcete-li poslouchat rozhlasové kanály pomocí nejlepší aplikace hudebního přehrávače na smartphonu Android, použijte ji MixZing hudební přehrávač.

S touto aplikací budete mít možnost přístupu ke skvělým rozhlasovým stanicím k poslechu. Kromě toho vám MixZing také umožňuje vyhledávat skladby podle žánru.

Ach ano, tato aplikace může také zobrazovat texty písní, stejně jako prezentovat grafický ekvalizér zajímavé, takže se při používání MixZing nebudete nudit při pohledu na telefon.

MixZing Video & Audio Apps STÁHNOUT

7. Hudební přehrávač Poweramp

Kromě toho je aplikace, která dokáže přehrávat vaši hudbu s okouzlujícím rozhraním Hudební přehrávač Poweramp. Aplikace je schopna přehrávat zvukové formáty jako .MP3, .MP4/MP4A včetně .ALAC, .OGG, .WMA, .FLAC, .WAV, .APE, .WV, .TTA, .MPC a také .AIFF . Můžete také nastavit bas a ztrojnásobit podle vašeho přání.

Mezi další funkce patří podpora přehrávání bez mezer, zisk opakování, přehrávejte hudbu ze složek, přizpůsobitelné vizuální motivy a další.

Aplikace Video & Audio Max MP STAŽENÍ

8. Hudební přehrávač PlayerPro

Hudební přehrávač PlayerPro kategorizovat hudbu z alb, umělců, skladatelů, žánrů, písní, seznamy skladeb až složek. Kromě toho můžete prostřednictvím této aplikace také přehrávat videa nebo dokonce videa vyhledávat.

Když už vás nebaví dívat se na své rozhraní, tato nejlepší aplikace pro hudební přehrávač pro Android vám umožní jej změnit instalací jednoho z skiny který je k dispozici zde.

Bohužel tuto aplikaci lze využívat pouze po dobu 10 dnů zkušební doby, zbytek si musíte zaplatit 55 000 IDR.

Karim Abou Zeid Video & Audio Apps KE STAŽENÍ

9. Hudební přehrávač n7player

Tento hudební přehrávač pro zařízení Android je poměrně intuitivní, pokud jde o procházení hudby.

Pojmenovaná aplikace hudebního přehrávače Hudební přehrávač n7player velmi vhodné pro ty z vás, kteří nemají rádi složité, protože aplikace je prezentována v jednoduchém rozhraní uživatelsky přívětivý.

Tady můžete vyrobit vlastní předvolby ekvalizéru sebe, abyste i vy mohli být kreativní ve světě hudby jako profíci. n7player je také připojen k ToasterCast,

Tato funkce vám umožňuje poslouchat vaši oblíbenou hudbu na externím zařízení prostřednictvím Chromecast, AirPlay, a také DLNA.

Video a audio aplikace Reactle STAŽTE

10. Raketový hráč

Raketový hráč se také stala jednou z působivých aplikací hudebního přehrávače pro Android. Budete mít více než třicet různých témat.

Kromě toho, že nechce prohrát s ostatními, poskytuje také Rocket Player časovač vypnutí, podpora přehrávání videí, podpora scrobling, možnost Dávka pro výběr několika skladeb najednou a zobrazení textů.

Jsem si jistý, že touto aplikací nebudete zklamáni. Stahujte rychle!

SimpleCity Video & Audio Apps STÁHNOUT

11. ZAMIŘIT

AIMP staňte se jedním z hudebních přehrávačů vytvořených pro váš smartphone se systémem Android. Zvukové formáty, které zde lze přehrát, jsou .APE, .MPGA, .MP3, .WAV, .OGG, .UMX, .MOD, .MO3, .IT, .S3M, .MTM, .XM, .AAC, .FLAC .MP4, .MP4A, .M4B, .MPC, .WV, .OPUS, .DFF, .DSF a .TTA. AIMP má také schopnost vícekanálový zvuk.

Navíc je zde mnohem více funkcí, které vás rozhodně nebudou litovat stažení AIMP.

AIMP Video & Audio Apps STAHOVÁNÍ

12. hudební přehrávač doubleTwist

hudební přehrávač doubleTwist je jedna aplikace anti-mainstream k dispozici na Androidu. Důvodem je, že tato aplikace je další zajímavou aplikací pro ty z vás, kteří ji nepoužívají iTunes.

Hudbu můžete synchronizovat do smartphonu Android z počítače Mac nebo PC pomocí kabelu USB.

Poté si také můžete legálně stáhnout obaly alb, které jsou vhodné pro vaše hudební data, takže když otevřete tuto aplikaci hudebního přehrávače, bude vypadat elegantně.

Aplikace Video & Audio Vývojáři map oblohy STÁHNOUT

13. Hudební přehrávač Laya

Hudební přehrávač Laya je nejlepší aplikace pro hudební přehrávač pro Android, která je jednoduchá a snadno se používá. Hudbu můžete vyhledávat podle alba, interpreta a skladby.

Podpora audio formátů je také poměrně široká, včetně .MP3, .AAC, .AMR, .FLAC, .MIDI, .VORBIS a .PCM.

Zejména pro ty z vás, kteří mají rádi hudbu s výkonem bas Překvapivě Laya Music Player poskytuje funkce Bass Boost a také 3D Surround Virtualizer. Méně natož zkusit tuto aplikaci?

MixZing Video & Audio Apps STÁHNOUT

Aplikace pro online hudební přehrávač

1. Lávová hudba

První online aplikace hudebního přehrávače, kterou ApkVenue velmi doporučuje, je Lava Music!

Mnoho lidí neví, že tento online hudební přehrávač je skutečně kompletní a kombinuje všechny funkce, které lze nalézt v jiných aplikacích.

Můžete změnit tapetu a můžete také vidět každý text v písni, kterou hrajete. Navíc si nyní můžete užít Lávu zdarma, aniž byste museli cokoliv platit!

Produktivita aplikací STÁHNOUT

2. JOOX

Když vás nebaví poslouchat hudbu na vašem zařízení, JOOX připravit proud hudba zdarma.

Tato funkce není náhodná, proud podávané ve vysoké kvalitě chlapi. Navíc, pokud jste VIP, nikdy vás nebudou obtěžovat otravné reklamy.

Dalším potěšením je, že tato aplikace dokáže kliknutím načíst i hudební data, která mají interní nebo externí paměť.import za prvé.

Tencent Mobility Limited Video & Audio Apps KE STAŽENÍ

3. Spotify

Spotify je nejlepší aplikace pro streamování hudby pro Android, kterou vlastní švédská společnost.

Spotify byl spuštěn v roce 2008 a již podporuje více než 70 jazyků. Spotify má dva typy streamování, a to typy Free a Premium.

Typ Premium samozřejmě podporuje více funkcí, jako je zlepšení kvality zvuku a také stahování funkcí pro hraní offline.

Kromě toho, že může být použit pro zařízení Android/iOS, lze Spotify použít také pro stolní počítače, jako jsou PC nebo notebooky.

V dnešní době asi většina z nich používá k poslechu hudby Spotify.

Další aplikace online hudebního přehrávače ~

4. Apple Music

Apple Music je aplikace, kterou lze stáhnout pro smartphony Android a iPhone.

Tuto aplikaci lze použít, když vás svět Androidu nudí a chcete na svém zařízení Android zažít potěšení z rozhraní iOS.

Můžete si také přehrát více než třicet milionů skladeb v katalogu Apple Music.

Bohužel tuto jednu funkci lze zdarma pocítit pouze tři měsíce, zbytek si musíte zaplatit. Podle některých je kvalita hudby na Apple Music lepší než na jiných.

Apple Inc Video & Audio Apps KE STAŽENÍ

5.SoundCloud

SoundCloud je bezplatná aplikace pro poslech hudby, která uživatelům umožňuje propagovat nebo distribuovat jejich skladby.

SoundCloud má ve skutečnosti téměř stejné funkce jako YouTube, ale více k hudbě.

Uživatelé SoundCloud tedy mohou nahrávat své vlastní skladby, aby je ostatní uživatelé mohli poslouchat.

SoundCloud má mnoho formátů skladeb, které lze nahrát, jako jsou WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA.

SoundCloud Video & Audio Apps STÁHNOUT

Aplikace PC Music Player

1. Winamp

Jedná se o jednoho z nejlegendárnějších hudebníků vůbec.

Údajně to udělá Winamp vrať se se svěžím vzhledem, konceptem a novými funkcemi.

Jednou z věcí, díky kterým si Winamp mnoho lidí oblíbilo, je uživatelské rozhraní což je zajímavé.

Můžete změnit motiv, barvu na ekvalizér poslouchat písničky.

Video a audio aplikace Nullsoft ke stažení

2. Hudba Groove

Toto je oficiální aplikace hudebního přehrávače Windows 10 pro PC a je určitě nainstalována.

I když to vypadá jednoduše, Jaka osobně má tuto aplikaci opravdu rád.

Displej je také tváří v tvář protože se nepodobá Windows Media Player!

V této aplikaci můžete přehrávat různé zvukové soubory!

ApkVenue jako výchozí aplikaci hudebního přehrávače velmi doporučuje aplikaci Groove Music!

3. VLC

I když je známá jako aplikace pro přehrávání videí, ve skutečnosti umí VLC poslouchat i písničky!

Téměř všechny mediální soubory včetně hudebních souborů lze snadno přehrávat na počítači.

Pro ty z vás, kteří nejsou zvyklí používat VLC k poslechu skladeb, zkuste VLC jednou za čas poslouchat hudbu!

VideoLAN.org Video & Audio Apps STÁHNOUT

Jiné aplikace PC Music Player ~

4.JetAudio

Podle Jaka je vzhled uživatelského rozhraní JetAudio jako Winamp v propracovanější a modernější verzi.

V této aplikaci hudebního přehrávače lze přehrávat téměř všechny soubory pižma!

Kdo z vás používá JetAudio na svém notebooku nebo PC?

SimpleCity Video & Audio Apps STÁHNOUT

5. GOM Audio

Kdo by neznal GOM Player? Stejně jako VLC můžete také poslouchat skladby na sesterské aplikaci GOM Player!

Vzhled nebo uživatelské rozhraní podle Jaka je také chladnější než GOM Player, který se zdá jednoduchý.

Není to špatné, pro ty z vás, kteří jste zvyklí na uživatelské rozhraní GOM Player, stačí použít tuto aplikaci!

Apps Utility STÁHNOUT

To byla doporučení pro nejlepší aplikace hudebních přehrávačů roku 2018 pro Android i PC!

Jaká je tedy vaše oblíbená aplikace pro poslech písniček?

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com

Přečtěte si také články o Hudební aplikace nebo jiné zajímavé články z Naufal.