Gadgety

nejlepší doporučení herního monitoru 4k hdr (2019) - 4k monitor benq ew3270u

Hledáte nejlepší herní monitor s rozlišením 4K? Ujistěte se, že zkontrolujete tento monitor, bando. Má kompletní funkce a dostupnou cenu. Pojďte, uvidíte více!

Hledáte monitor, který je vhodný pro hraní na jiné úrovni? Kvalita monitoru 1080p není pro vás uspokojivá?

Pokud ano, pak je čas, abyste svůj monitor vyměnili za kvalitnější! Velké rozlišení obrazovky plus podpora 4K je jedním z požadavků na nejlepší herní monitor.

Výběr 4K herního monitoru by samozřejmě neměl být svévolný. Jedním z herních monitorů, které jsou pro vás vhodné, je monitor od Benq. Proč by měl Benq? Pojďte, podívejte se na úplný důvod níže!

Nejlepší doporučení pro herní monitor 4K HDR (2019) – 4K monitor BenQ EW3270U

Herní monitory je jedním z nejdůležitějších prvků při získávání zkušeností super zábava při hraní her na PC.

Herní monitory jsou určitě navrženy tak, aby herní zážitek více využily přidáním určitých funkcí, které nejsou dostupné na běžných monitorech.

Dobrý herní monitor prémiové kvality by měl mít vysoké rozlišení obrazovky až okouzlující technologii HDR.

Jednou z nejlepších technologických společností, které poskytují kvalitní herní vybavení, je Benq.

Benq má na výběr řadu kvalitních monitorů. Jedním z nich je 4K monitor BenQ EW3270U, ​​který má nejlepší kvalitu obrazu ve své třídě.

Tento monitor s 31,5palcovou plochou obrazovky byste měli zvážit, když hledáte 4K herní monitor. Zde je důvod:

1. Ostrá obrazovka 4K

Monitor BenQ EW3270U 4K má rozlišení obrazovky 3840 x 2160 s poměr stran 16:9. Kromě velkého rozlišení je tento monitor také vyvážený Šířka obrazovky 31,5 palce uspokojivý.

Obrazovky jsou také vyrobeny pomocí panelů VA nebo Vertikální zarovnání což je lepší než IPS obrazovka, pokud jde o řešení problémů krvácení podsvícení.

A nejen to, tento monitor má také velký pozorovací úhel až až 178 stupňů. Aby nedošlo k drastickému snížení kvality světla při pohledu ze strany obrazovky.

Při používání tohoto 4K monitoru jsou všechny herní aktivity a sledování filmů maximalizovány. Tím to nekončí, tento monitor má také řadu pokročilých technologií, které dokážou zlepšit kvalitu obrazu.

Mezi jinými jsou HDR, AMD FreeSync, Oční péče, stejně jako Jas Intelligence Plus. Všechny tyto technologie mohou pomoci podpořit ohromující vizuální kvalitu her a filmů.

2. Technologie HDR a Brightness Intelligence Plus

HDR nebo vysoký dynamický rozsah je technologie, která zvětšuje dynamické osvětlení a výsledkem je barevnější a jasnější obraz.

Tato technologie je aplikována na 4K monitor BenQ EW3270U s 95% DCI-P3 Wide Color Gamut, takže kvalita barev a kontrast budou živější a jasnější.

Tím to nekončí, tento 4K HDR monitor také doplňuje své HDR funkce o technologii Brightness Intelligence Plus (B.I.+) který dokáže detekovat světlo a barevnou teplotu místnosti.

B.I.+ automaticky upraví jas a barvu obrazovky tak, aby byla obrazovka příjemná pro oči. Funkce HDR a B.I.+ můžete aktivovat pomocí tlačítek v pravém dolním rohu obrazovky.

Tlačítko HDR lze také použít k simulaci obsahu, který nemá funkci HDR. Stačí stisknout jedno tlačítko a simulovat filmy nebo hry bez podpory HDR.

3. Funkce péče o oči, které jsou pro oči příjemné

Tento herní monitor má kromě funkcí HDR a B.I.+ také technologie péče o oči díky čemuž bude činnost dlouhého zírání na obrazovku pohodlnější.

Tato péče o oči byla poskytnuta Certifikace TUV Rheinland protože můžeš snížit modré světlo který je škodlivý pro oči, a tam jsou rysy Flicker Free což snižuje problém roztříštění obrazu.

Tato technologie je integrována s Brightness Intelligence Plus, která dokáže upravit osvětlení a teplotu barev obrazovky podle prostředí v místnosti.

Senzor Brightness Intelligence Plus umístěný pod monitorem upraví okolní světlo tak, aby odpovídalo světlu monitoru. I tak si ale můžete snímek prohlédnout v detailech.

Vhodné pro ty z vás, kteří často dlouho sedí před monitorem.

4. Kompletní připojení

Další je kompletní konektivita4K monitor BenQ EW3270U má řadu portů, které lze připojit k různým zařízením, jako je PS4 Pro, Xbox, notebook a Macbook.

Herní konzole můžete připojit pomocí portu HDMI, zatímco notebooky lze připojit k portu DP.

Tím to nekončí, je zde port USB-C, který se na jiných monitorech vyskytuje jen zřídka, takže jej lze integrovat s Macbooky.

5. Vlastnosti montáže na stěnu

Poslední je Vlastnosti nástěnného držáku stejně jako na moderních televizorech má monitor BenQ EW3270U 4K formát pro montáž na stěnu 100 x 100 mm, které lze snadno připevnit na stěnu.

Tato funkce vám jistě pomůže použít jej jako přídavný monitor nebo jako primární obrazovku pro hraní her s HD grafikou.

4K monitor BenQ EW3270U není jedinou variantou 4K HDR monitoru Benq. Vybrat si můžete další modely, a to řady EW3270U a EL2870U.

Pro ty z vás, kteří jsou na tento monitor zvědaví, se na oficiálních stránkách mohou podívat na další informace o 4K monitoru BenQ EW3270U.

BenQ EW3270U 4K Tento monitor má velmi dostupnou cenu za 4K monitor za cenu 7,3 milionu IDR. Máte zájem o jeho koupi? Podívejte se na oficiální obchod zde.

BenQ EW3270U 4K herní monitor 1 StreetRat BenQ EW3270U 4K herní monitor 2 StreetRat BenQ EW3270U 4K herní monitor 3 StreetRat BenQ EW3270U 4K herní monitor 4 BenQ EW3270U 4K herní monitor 5 StreetTikus BenQ EW3270U 4K herní monitor 6 Street Mouse BenQ EW3270U 4K herní monitor 7 JalanTikus

To je doporučení pro nejlepší 4K herní monitor, který je relativně dostupnější ve srovnání s monitory ve své třídě. Co si myslíte o 4K monitoru BenQ EW3270U, ​​gang?

Napište svůj názor do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o Herní monitor nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi