Hry

10 nejlepších her pro Nintendo Switch, které musíte hrát

Máte Nintendo Switch, ale nevíte, jakou hru hrát? Neboj se, bando. ApkVenue vám řekne nejlepší hry Nintendo Switch, které musíte hrát

Kdo se zde vyzná v konzolích produkovaných o Nintendo? Od první generace Game Boy až po Nintendo Switch, nejnovější konzole Nintendo dneška.

Na trhu je tolik her pro Nintendo Switch. Počínaje RPG hrami, bojovými hrami, adventurami a mnoha dalšími.

V tomto článku bude ApkVenue diskutovat o 10 nejlepších her pro Nintendo Switch což by vás mohlo zajímat o koupi Switch Lite, který bude brzy vydán.

10 nejlepších her pro Nintendo Switch, které musíte hrát

Nintendo Switch si dokázalo získat srdce mnoha hráčů, kteří byli dříve věrnými hráči dalších 2 konzolí, konkrétně PlayStation 4 a XBOX ONE.

Podle Jaka je Nintendo Switch pokusem o pokání ze strany Nintenda po jejich předchozí konzoli, Wii U, neuspěl na trhu.

Switch, který lze hrát kdykoli, je volbou mnoha lidí, kteří jsou neustále zaneprázdněni, takže po práci doma nemají čas hrát hry.

Pro uživatele Nintendo Switch vám ApkVenue řekne 10 nejlepších her pro Nintendo Switch, které musíte hrát. Koukni na to!

1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Pokud jste věrnými fanoušky Nintenda, musíte tento titul znát.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild je nejlepší hrou pro Nintendo Switch, kterou opravdu musíte hrát.

Tato hra žánru RPG má opravdu dobrou grafiku a animaci, gang. Navíc hratelnost a skvělá bojová mechanika ve vás udělají závislost.

Tato hra s otevřeným světem je pravděpodobně nejlepší hrou pro Nintendo Switch, jakou kdy Nintendo vytvořilo. Spousta lidí si Switch kupuje kvůli této exkluzivní hře Nintendo, gangu.

PodrobnostiInformace
VývojářPlánování a vývoj zábavy Nintendo
PlatformyNintendo Switch, Wii U
Datum vydání3. března 2017
ŽánrAkční adventura

2. Super Mario Odyssey

Kromě série Zelda existují také nejlepší exkluzivní hry pro Nintendo Switch, konkrétně série Super Mario. 2. nejlepší hra pro Nintendo Switch Super Mario Odyssey, gang.

Super Mario Odyssey má podobnou hru jako staré hry Super Mario. Tato hra má však 3D grafiku a nese téma otevřeného světa, gang.

Tato hra vám dá pocit, že hrajete jinou hru Super Mario. Při hraní vás potěší uhlazená grafika doprovázená veselou hudbou.

PodrobnostiInformace
VývojářPlánování a vývoj zábavy Nintendo
PlatformyNintendo Switch
Datum vydání27. října 2017
ŽánrPlatformy, akční adventura

3. Mario Kart 8 Deluxe

3. nejlepší hrou pro Nintendo Switch je hra z nejnovější série Mario Kart, jmenovitě Mario Kart 8 Deluxe. Tato hra se stala inspirací pro podobné hry jako Crash Team Racing.

Tato hra je motokárová závodní hra s jedinečnými postavami, které můžete najít ve franšíze Super Mario. Dostupné předměty můžete využít k tomu, abyste svého soupeře překonali.

Tato hra je opravdu zábavná pro hraní online nebo offline se svými přáteli. V této hře není nic uspokojivějšího než porazit své přátele.

PodrobnostiInformace
VývojářPlánování a vývoj zábavy Nintendo
PlatformyNintendo Switch
Datum vydání28. dubna 2017
ŽánrZávodění

4. Fire Emblem: Three Houses

Fire Emblem: Tři domy je hra tahové RPG kterou musíte hrát, pokud jste fanouškem strategických her.

Tato hra je jednou z nejlepších her pro Nintendo Switch v roce 2019. Série Fire Emblem je již dávno známá svou taktickou hratelností a vyžaduje vyspělou strategii.

V této zbrusu nové sérii Fire Emblem si musíte vybrat studenta ze 3 frakcí a proměnit ho v hrdinu v probíhající válce.

PodrobnostiInformace
VývojářHry Koei Tecmo
PlatformyNintendo Switch
Datum vydání26. července 2019
ŽánrTaktické RPG

5. Tetris 99

Kdo by hru neznal? Tetris? Jestli to nevíš, tak jsi ještě moc mladý, bando. Tetris je jednou z nejprodávanějších her na světě.

Zdá se, že Nintendo Switch má také hru Tetris, víte, gang. I když je to hra ze staré školy, je to hra Tetris 99 přináší nový systém, který si zaslouží udělat z něj jednu z nejlepších her pro Nintendo Switch.

V této hře budete hrát Tetris s 98 dalšími lidmi současně. Podobně jako ve hře Battle-Royale vyhrává poslední stojící, gang.

PodrobnostiInformace
VývojářNintendo
PlatformyNintendo Switch
Datum vydání13. února 2019
ŽánrPuzzle, Arkády, Battle Royale

Další nejlepší hry pro Nintendo Switch...

6. Pokémon Let's Go Pikachu / Eevee

Který pravý fanoušek Nintenda by neznal hry? Pokémon? Pokémon Let's Go Pikachu / Eevee je jedna z nejlepších her Pokémon, kterou můžete hrát.

Stejně jako dříve, Nintendo vždy vydává 2 verze v každé hře Pokémon. Řekl, že každopádně oba mají exkluzivní druhy Pokémonů, které v jiných verzích nenajdete.

Tato hra má ohromující 3D grafiku a nezapomíná zahrnout důležité prvky jako ostatní hry Pokémon. Tato hra je přirozeně jednou z nejlepších her Nintendo Switch roku 2018.

PodrobnostiInformace
VývojářHra Freak
PlatformyNintendo Switch
Datum vydání16. listopadu 2018
ŽánrRPG

7. Super Smash Bros. Ultimátni

Super Smash Bros. Ultimátni je hra ze série Super Smash Bros nejnovější a také první, který byl spuštěn speciálně pro platformu Nintendo Switch.

Tato hra bojového žánru má 74 postav, za které můžete hrát. Nejen to, existuje spousta anime postav nebo jiných her, které můžete hrát.

Jako nejlepší hra pro Nintendo Switch má tato hra detailní grafiku a velmi flexibilní animace. Každopádně je to opravdu zábavné hrát online nebo offline, gang.

PodrobnostiInformace
VývojářNintendo, Bandai Namco
PlatformyNintendo Switch
Datum vydání7. prosince 2018
Žánrbojování

8. Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Mario + Rabbids: Kingdom Battle nese hlavního hrdinu Maria ze série Super Mario, ale má velmi odlišnou hratelnost, gang.

V této nejlepší hře pro Nintendo Switch už nehrajete hry Mario s dobrodružnými tématy, gang. Tato hra má systém tahové což vyžaduje strategii.

Ach ano, tato hra je křížovou hrou mezi hrami Super Mario a Rabbids Invasion, gang. Určitě to bude hodně legrace!

PodrobnostiInformace
VývojářUbisoft
PlatformyNintendo Switch
Datum vydání29. srpna 2017
ŽánrTahové, RPG

9. Splatoon 2

Splatoon 2 je nejlepší multiplayerová hra, kterou můžete hrát na Nintendo Switch. Tato hra má roztomilou grafiku a velmi jasné barvy.

Splatoon byla původně exkluzivní hra na Wii U. Splatoon 2 byla vydána speciálně pro fanoušky, kteří přešli na Nintendo Switch.

Ty jsi Inklings, napůl člověk napůl chobotnice. Musíte soutěžit o barvu arény barvou svého týmu, abyste porazili svého nepřítele. Tolik zábavy, bando!

PodrobnostiInformace
VývojářNintendo EPD
PlatformyNintendo Switch
Datum vydání21. července 2017
ŽánrStřílečka z pohledu třetí osoby

10. Údolí Stardew

Údolí Stardew je farmářská simulační hra, která má velmi podobnou hratelnost jako legendární hra Harvest Moon.

Tato hra má stále pixelovou grafiku. I tak je pro vás tato hra opravdu zábavná, když jste unavení nebo příliš pozdě.

Stejně jako Harvest Moon můžete farmařit, pěstovat, sklízet, rybařit a mnoho dalšího. Tuto hru můžete hrát i v multiplayeru.

PodrobnostiInformace
VývojářEric Barone, Sickhead Games
PlatformyNintendo Switch, PS4, Android, PC, XBOX One, iOS
Datum vydání26. února 2016
ŽánrSimulační, taktické, RPG

To je Jakův článek o 10 nejlepších hrách Nintendo Switch, které musíte hrát. Pokud nemáte Nintendo Switch, možná vás budou zajímat výše uvedené herní tituly.

Snad vám Jakův článek pomůže a pobaví vás, bando. Uvidíme se v dalších článcích Jaka!

Přečtěte si také články o Nejlepší hry nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba