Hry

opravdu mrtvý! Zde je 5 her, které jsou jako skutečné

Jste jedním z těch hráčů, kteří chtějí hry jako skutečné? Pokud ano, podívejme se na doporučení her, které jsou jako skutečné z následujícího ApkVenue. Zaručeně vám poskytne jiný herní zážitek!

Výběr her, které dnes existují, je tolik a rozmanitý. Ale v průměru hráči hledají hry, které vypadají jako skutečné. Z tohoto důvodu hráči často dělají mody.

Jste jedním z těch hráčů, kteří chtějí hry jako skutečné? Pokud ano, podívejme se na doporučení her, které jsou jako skutečné, z následujícího ApkVenue. Zaručeně vám poskytne jiný herní zážitek!

  • 5 PC her s nejlepší grafikou a hratelností všech dob
  • Těchto 7 skvělých počítačových her lze hrát na chytrých telefonech Android
  • 5 nejlepších bezplatných klasických počítačových her, které musíte vyzkoušet

Zde je 5 her, které jsou jako skutečné

1. Jeden život

Zdroj fotografií: Obrázek: PC Tech Magazine

Herní žánr FPS je mezi hráči velmi oblíbený. Obecně platí, že pokud zemřete ve hře FPS, objeví se nebo se vrátí k životu. To ale bohužel neplatí pro hru s názvem Jeden život. Mrtvý, ano, dá se říci opravdu mrtvý. Protože to už nikdy nebudete moci hrát.

2. Metal Gear Solid 3: Snake Eater / Obživa

Zdroj fotografií: Obrázek: samotny w drowiec

Jedna z nejglobálnějších herních franšíz, jmenovitě Metal Gear Solid. Na Metal Gear Solid 3Jaka může říct, že je to nejepičtější seriál. Lesní téma a živé. Pokud vás postřelí, musíte operovat, nemůžete se hned vyléčit. A také musíte najít jídlo, abyste přežili.

3. ARMA 3

Zdroj fotografií: Obrázek: Giant Bomb

Zpět ke hře žánru FPS. FPS hry jako Bojiště nebo Volání povinnosti, možná můžeš zaútočit naslepo. Ale ne pro hru s názvem ARMA. V této hře musíte opravdu používat vojenskou taktiku. Pro ty, kteří na to nejsou zvyklí, zaručená závrať při hraní této hry.

4. Špatně vytvořený

Zdroj fotografií: Obrázek: Keen Gamer

Zombie témata jsou vždy zajímavá pro použití jako hry. Tato hra má podobné téma jako Resident Evil, kde se celé město stalo zombiemi. Musíte přežít budováním přístřešků a hledáním jídla.

Po cestě můžete také komunikovat s ostatními hráči online. Ach ano, tato hra využívá stejný čas jako skutečný svět.

5. Harvest Moon: Back To Nature

Zdroj fotografií: Obrázek: ArkusArchiv

Pokud tato hra, jsem si jistý, že všichni mí přátelé to budou vědět. Je legendární hra na PS1, kde máte za úkol starat se o pole v minerálním městě. Nejen, že se staráte o pole, ale v této hře se můžete také oženit a mít děti, takže to vypadá jako skutečné.

Zdravím tvůrce her, ano, dokážou vytvořit hry, které vypadají jako skutečné. Co myslíte, která hra je jako skutečné číslo?

Ach ano, určitě si přečtěte články související s hrami nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: ShutterStock

ZOBRAZIT ČLÁNEK