Gadgety

7 neúspěšný a neuspokojivý hp od různých značek, ne. 3 může být bomba!

Ne všechny mobilní telefony, které mají velký humbuk, se budou líbit mnoha fanouškům. Důkazem je, že existuje několik mobilních telefonů, které jsou neúspěšnými produkty a zklamou své fanoušky

Dnes mají všechny smartphony stejnou podobu a funkce. Obdélníkový tvar a dotyková obrazovka / dotyková obrazovka se staly povinným vzorem pro dnešní smartphony.

Na rozdíl od mobilních telefonů, které byly vydány před tuctem let, můžete sami vidět, jak jedinečné jsou designy a inovace starých školních telefonů. Oproti dnešku je to opravdu daleko, bando!

Přestože jsou jedinečné a neobvyklé, ve skutečnosti ne všechny nabízené jedinečnosti a funkce jsou užitečné a dávají smysl. Existují také některé mobilní telefony a smartphony, které na trhu z různých důvodů selhávají.

7 Neúspěšné a zklamané produkty HP od různých značek

V tomto seznamu Jaka nechce mluvit jen o neúspěšných mobilních telefonech, které byly nedávno vydány, gangu. Ukazuje se, že existuje také mnoho, víte, starých mobilních telefonů, které mnoho lidí považuje za selhání.

Možná někteří z vás měli mobilní telefon, o kterém se Jaka zmíní níže. Pokud ano, Jaka může jen říct "Promiň, máš smůlu".

Místo toho, abyste byli zvědavější, stačí se podívat na články o produktech HP, které selhávají a zklamávají od každé z těchto značek, gangu.

1. Ostružinová bouře

Jak víme, polovina roku 2000 byla érou mobilních telefonů Ostružina. S jedinečným tvarem a vybavenou QWERTY klavesnice, Blackberry je řada mobilních telefonů, kterou musíte mít.

Ale v roce 2007 se trend začal měnit kvůli jeho vydání iPhone. Z trendu QWERTY jsou všechny smartphony upovídané tím, že následují trend dotykové obrazovky, který zpopularizoval iPhone.

Nyní, Ostružinová bouře Toto je pokus Blackberry sledovat trendy na trhu, aby se nepotopil, gangu. Blackberry Storm však ve skutečnosti získal mnoho negativních recenzí kvůli svým fatálním chybám.

Blackberry Storm má nízkou kapacitu baterie, zpožděný dotykový displej a buggy (kvůli Dotyková obrazovka musí být opravdu stisknuto) a není mnoho aplikací a her, které podporují tento HP.

2. Xiaomi Mi Note Pro

Xiaomi Mi Note Pro je vlajkovou lodí smartphonu od Xiaomi v roce 2015. Tento mobil je také vybaven různými skvělými funkcemi a slušnými specifikacemi.

Tento mobil, vybavený 4GB RAM a 1,5GHz osmijádrovým procesorem Snapdragon 810, by měl stále běžet hladce a poskytovat svým uživatelům pohodlí.

Ve skutečnosti se ukázalo, že Snapdragon 810 má chybu, kdy tento procesor způsobí, že mobilní telefon bude častý přehřívání, při hraní her nebo sledování videí se tento mobil rychleji zahřeje.

Ve skutečnosti by s takovými specifikacemi měl mít tento vlajkový telefon dobrý výkon a rychle se nezahřívat s ohledem na vyspělost procesoru Snapdragon 810 v té době.

Fotoaparát Xiaomi Mi Note Pro je navíc nekvalitní a výkon baterie je velmi podprůměrný.

3. Samsung Galaxy Note 7

Na rozdíl od jiných telefonů v tomto seznamu Samsung Galaxy Note 7 se zpočátku setkalo s dobrým přijetím od fanoušků produktů Samsung ve světě.

Velká baterie, ostrý zakřivený displej, kvalita fotoaparátu, která konkuruje iPhonu, a funkce S Pen což je velmi užitečné při práci na tom, aby tento HP očekávalo mnoho lidí.

Příběh se však změnil, když byl vydán Samsung Galaxy Note 7. Existuje tolik incidentů, kdy tento HP náhle začal hořet, dokonce explodoval.

Tento mobilní telefon bylo také konečně zakázáno nosit při letu letadlem, protože byl považován za nebezpečný. Samsung tento produkt okamžitě stáhl z trhu a zastavil výrobu této vlajkové lodi HP.

Přestože byl odhalen důvod, proč Galaxy Note 7 explodoval, stále existuje mnoho lidí, kteří se diví, proč by tak velký výrobce mobilních telefonů jako Samsung mohl udělat takovou chybu.

4. Nokia N-Gage (2003)

Kdo na tomhle používal jeden z legendárních mobilních telefonů Nokia? Přestože je velmi populární, ukazuje se, že první generace N-Gage byla mnoha lidmi považována za selhání.

Nokia N-Gage vydala, aby převzala herní trh ruční které tehdy dominovalo Nintendo Game Boy. Nokia prodává N-Gage jako sofistikovaný mobilní telefon určený pro hraní her, jako je Game Boy.

Bohužel se N-Gage prodává za 3x dražší než Game Boy. Hra není tolik jako Game Boy. Pokud je to takhle, je lepší si koupit levný mobil a Game Boy, jasný, bando?

Ach ano, nezapomeňte na reproduktor a mikrofon N-Gage, které jsou umístěny na horní straně mobilu. Když vezmete do ruky telefon s Nokií N-Gage, budete vypadat opravdu divně.

5. HTC Thunderbolt

HTC Thunderbolt je první 4G mobilní telefon, který podporuje sítě LTE a byl vydán společností HTC ve spolupráci s Verizon, mobilní operátor ve Spojených státech (USA).

Tento mobil je v USA netrpělivě očekáván, protože tolik lidí chce na svém smartphonu cítit, jak rychlá je 4G síť.

Vydání tohoto HP se však tak zpozdilo, že mnoho fanoušků bylo zklamáno. Kromě toho má tento mobil také omezenou síť 4G a neodpovídá tomu, co je inzerováno.

Špatná baterie, HP, která běží velmi pomalu, ráda se sama restartuje, jsou některé z dalších špatných věcí, které má HTC Thunderbolt. Zklamání, ano, gang.

6. Motorola Droid Bionic (2011)

Motorola Droid Bionic je mobilní telefon Motorola, který selhal a zklamal mnoho fanoušků. V roce 2011 byl tento mobil vydán s 8 měsíců zpoždění od předpokládaného data vydání.

Od zpoždění fanoušci očekávají upgrade tohoto jednoho HP. Ukázalo se však, že to bylo ještě větší zklamání, gangu.

Tvar vybouleného zadního těla, plýtvání baterií, špatný dotykový displej a UI který není pečlivě navržen, činí tento jeden mobilní telefon hodný zařazení do seznamu Jaka.

7. iPhone 5c

iPhone 5c vydán v r 2013 toto je levná verze iPhone 5, která byla vydána o rok dříve. iPhone 5c je známý tím, že má plastové tělo v zářivých barvách.

Při pohledu z ceny má ve skutečnosti iPhone 5c cenu, která není daleko od iPhone 5. S nepříliš vzdáleným cenovým rozdílem získáte pouze barevný smartphone vyrobený z plastu jako hračka.

iPhone 5c postrádá funkci Touch ID, má málo úložné paměti a pomalý výkon, zejména při spouštění nejnovějších aplikací.

To je Jakův článek o 6 neúspěšných a zklamaných produktech HP od různých značek. Je váš mobilní telefon zahrnut ve výše uvedeném seznamu Jaka?

Svou odpověď napište do komentáře ano!

Přečtěte si také články o Gadgety nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba