Produktivita

chceš být profi hacker? Toto jsou znalosti, které se musíte naučit jako první

Jste ten, kdo se zajímá o vědu o hackování? Pokud ano, neměli byste prostě začít. Protože než se naučíte vědu o hackování, musíte se nejprve naučit toto. Podívejme se na diskusi!

Vstup do poloviny roku 2017, profese hacker stále zůstává oblíbeným mezi IT aktivisty. Důvodem je, že tato profese je nejen cool, ale i finančně velmi perspektivní.

Patříte k těm, kteří mají zájem o studium přírodních věd? hackování? Pokud ano, neměli byste prostě začít. Protože před studiem vědy hackování, to je věda, kterou se musíte naučit jako první. Pojďte se podívat do diskuze!

  • 10 fotek zavazadla HACKER Progressbar Team
  • Hackeři mohou hacknout počítače za 13 sekund! Zde je návod, jak tomu zabránit

Toto je znalost, kterou se musíte nejprve naučit, než začnete hackovat

Ne každá věda může stát sama o sobě, někdy musí být některá z nich podporována jinými vědami. Pro vědu hackování, to je znalost, kterou se musíte nejprve naučit, abyste ji podpořili.

Pochopte, jak jsou počítače vzájemně propojeny

Zdroj fotografií: Obrázek: SDN Square

A hacker bude obecně cílit na počítače nebo jiná zařízení. Díky tomu musíte rozumět vědě o sítích a zařízeních běžně používaných v počítačových sítích. Nedovolte, abyste vytvořili virus, ale nevěděli, jak ho poslat do cíle.

Ve vědě o počítačových sítích se běžně používají dvě značky zařízení, a to: Cisco a Mikrotik. Značka Cisco se stala standardem pro bankovnictví. Pokud jde o Mikrotik, jedná se o řešení síťového zařízení za přijatelnou cenu.

Detailní pochopení OS Linux

Zdroj fotografií: Obrázek: Linux News

Pentest OS běžně používaný para Certifikovaný etický hacker (CEH), je založen na Linuxu. Takže samozřejmě musíte také rozumět tomu, jak operační systém Linux funguje. Počínaje příkazy Linuxu až po všechny jeho funkce, kterým musíte rozumět.

Existuje mnoho důvodů, proč si hackeři sami vybírají Linux. Jedním z nich je Linux, což je operační systém s otevřeným zdrojovým kódem. Což znamená, že Linux je snadněji přizpůsobitelný podle vašich potřeb.

Závěr

Síťová věda a Linux, to jsou skutečně dvě vědy, které byste se měli nejprve naučit, než začnete studovat vědu hackování. Pokud se to chcete naučit, lze to provést také online prostřednictvím webu Intra. Nemusíte oficiálně chodit na vysokou školu.

Zde jsou odkazy na online učení o sítích a Linuxu prostřednictvím webových stránek společnosti Intra.

Školení sítě a Linuxu Intra

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Takže, to je jen diskuse Jaka o znalostech, které se musíte naučit nejdříve před vědou hackování. Co si o tom myslíte, jsou nějaké další poznatky, které by měly mít přednost? Zanechte svůj názor ve sloupci komentářů, děkujeme.

Nezapomeňte si také přečíst související články Zaseknout nebo jiné zajímavé příspěvky od Syn Andalas.

Bannery: Chicago Tribune