Out Of Tech

10 doporučení pro nejnovější a nejlepší anime filmy roku 2018

Kromě anime seriálů, které se vysílají každý týden, existují i ​​speciální anime filmy, které nabízejí zajímavé příběhy a ty by sis samozřejmě neměl nechat ujít. Jaka proto dává doporučení na 10 nejnovějších anime filmů z roku 2018. Musíte to vidět!

Chcete vědět, jaké jsou nejnovější anime filmy, které se objeví v roce 2018? Anime neboli animovaný seriál z Japonska se skutečně stal globální popkulturou, a to i v Indonésii.

No, kromě anime série, na kterou jste čekali každý týden, existují také anime filmy alias anime filmy, které se vysílají pouze na velké obrazovce.

V roce 2018 jich je několik nejnovější anime filmy které byste si neměli nechat ujít! Je tam něco? Zde jsou kompletní doporučení od Jaka!

Nejnovější anime 2018

1. Bungou Toulaví psi: Mrtvé jablko

Síla způsobuje mnoho jevů, mnoho lidí spáchá sebevraždu, protože v jejich oblasti došlo k tajemné mlhové události. Speciální detektiv pověřený řešením tohoto případu také podezírá Tatsuhiko Shibusawu jako strůjce útoku a přiznává se jako "kolektor".

Nyní Bungo Toulaví psi: Mrtvé jablko To je ideální pro ty z vás, kteří mají rádi detektivky s temnou a tajemnou atmosférou!

Podívejte se na trailer k Bungou Stray Dogs: Dead Apple zde!

TitulBungou Toulaví psi: Mrtvé jablko
Ukázat3. března 2018
ŽánrAkční, mysteriózní, komedie, super síla, super přirozenost
StudioKosti
Doba trvání1 hodina 30 minut

2. Mazinger Z Movie: Infinity

Na základě mecha anime, které bylo populární v 80. letech, Mazinger Z Movie: Infinity vypráví příběh Kouji Kabuto, legendárního robotického pilota Mazingera Z, který odešel před 10 lety do důchodu poté, co porazil Dr. Peklo, které se snaží zničit lidskou civilizaci.

Ale poté, co incident pominul a všichni se vrátili do stavu míru, nepřátelé se vrátili se silnějšími silami. Zvláště poté, co poznal nebezpečné tajemství skryté pod horou Fudži.

Podívejte se na trailer k Mazinger Z Movie: Infinity zde!

TitulMazinger Z Movie: Infinity
Ukázat13. ledna 2018
ŽánrAkční, Sci-Fi, Komedie, Super síla, Mecha, Shounen
StudioAnimace Toei
Doba trvání1 hodina 35 minut

3. Ninja Batman

Batmanova bitva již není v Gotham City, nyní pokračuje v éře japonské říše, která je známá svými samuraji a katanou. Ninja Batman vyzvednout spiknutí po incidentu, který učinil odst padouch a Batmanovi spojenci se odrazili v čase.

Zde vám bude představena bitva mezi dvěma tábory za použití tradičních japonských zbraní minulosti. Takže v tomto anime filmu nečekejte Batmobil, dobře! Pro fanoušky DC Comics je ale stále zábavné to sledovat.

Podívejte se na trailer Ninja Batmana zde!

TitulNinja Batman
Ukázat15. června 2018
ŽánrAkce, bojová umění, samuraj
StudioKamikadze Douga
Doba trvání1 hodina 25 minut

4. Film detektiva Conana 22: Zero The Enforcer

Kdo by neznal detektiva Conana? Nyní dobrodružství detektiva uvězněného v těle tohoto malého chlapce pokračuje v anime filmu s názvem Detektiv Conan Movie 22: Zero the Enforcer se stále napjatějším příběhem a odhaluje také řadu důležitých zápletek.

Ach ano, i tato 22. série je poznamenána vystoupením Zero alias Tooru Amura, bývalého člena Black Organization, který je vlastně členem týmu. Úřad veřejné služby v přestrojení.

Podívejte se na trailer k filmu Detective Conan Movie 22: Zero the Enforcer zde!

TitulDetektiv Conan Movie 22: Zero the Enforcer
Ukázat13. dubna 2018
ŽánrAkční, Mysteriózní, Policie, Drama
StudioZábava TMS
Doba trvání-

5. Boku no Hero Academia The Movie: Futari no Hero

Pro fanoušky anime shounenMyslím, že budu čekat na uvedení tohoto anime filmu do kin! Boku no Hero Academia The Movie: Futari no Hero je film, který vypráví příběh All Might spolu s jeho partnerkou, když byl mladý.

V současnosti All Might přinese také Midoriya 'Deku' Izuku, nástupce moci Všichni za jednoho stát se superhrdinou číslo jedna místo něj chlapi.

Podívejte se na upoutávku na Boku no Hero Academia The Movie: Futari no Hero zde!

TitulBoku no Hero Academia The Movie: Futari no Hero
Ukázat3. srpna 2018
ŽánrAkční, Komedie, Škola, Shounen, Super Power
StudioKosti
Doba trvání-

6. Mirai no Mirai

Nadpřirozený příběh čtyřletého Kun Ooty se odehrává ve chvíli, kdy začne žárlit na svou novorozenou sestřičku Mirai Oota. Ale díky incidentu se setká s dospívající Mirai, která ve filmu pochází z budoucnosti Mirai ne Mirai.

Nejen, že se setkal s Mirai, Kun se také setkal s dalšími bratry z minulosti. Páni, tohle je anime se zábavnou tématikou cestování časem!

Podívejte se na trailer Mirai no Mirai zde!

TitulMirai ne Mirai
Ukázat20. července 2018
ŽánrDobrodružný, Drama, Fantasy
StudioStudio Chizu
Doba trvání1 hodina 43 minut

7. Mobile Suit Gundam NT (příběh)

Vezmeme-li časovou osu Universal Century (UC), Mobilní oblek Gundam NT (příběh) je jedním z Gundamových anime filmů, na které budete čekat. Zvláště pokud jste sledovali události v předchozím anime Mobile Suit Gundam Unicorn.

V tomto filmu se objeví několik nových postav, jako je Yona Bashuta, který je pilotem Narrative Gundam a Zoltan Akkanen, který je jeho rivalem a pilotuje Sinanju Stein. Nenechte si ujít RX-0 Unicorn Gundam 03 Phenex, který je ikonou této série.

Podívejte se na trailer k Mobile Suit Gundam NT (Narrative) zde!

TitulMobilní oblek Gundam NT (příběh)
Ukázat30. listopadu 2018
ŽánrAkční, Drama, Mecha, Vojenské, Sci-Fi, Vesmír
Studiovýchod slunce
Doba trvání-

No, to je on 10 doporučení pro nejnovější anime filmy v roce 2018. Pandemie Corona si bohužel vynutila odložení většiny výše uvedených filmových titulů.

Kromě výše uvedeného seznamu, máte nějaká další doporučení? Pojď podíl ve sloupci komentářů níže!

Přečtěte si také články o Anime nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.