Produktivita

5 aplikací pro Android pro bezplatné nákupy v aplikacích ve hrách

Chcete mít placené herní předměty, ale nepotřebujete utrácet peníze? Podívejte se tímto způsobem. Kdo ví, možná budete mít štěstí, že získáte herní položky zdarma k nákupu v aplikaci!

Hraní her je skutečně zábavná činnost velmi milovaný různé kruhy. Od lidí v kanceláři až po školní děti, všichni rádi hrají hry. Kvůli jeho koníčku nezřídka mnoho hráčů ochoten obětovat čas, dokonce i peníze kvůli hrám.

Při hraní her, například na zařízeních Android, skutečně existují skvělé předměty nebo zbraně, které lze pouze získat nákupem (nákup v aplikaci). Pak je otázka, jestli můžeme získat ty předměty a zbraně bez placení? Samozřejmě, že můžu. Jak můžete využít pomoc o těchto 5 aplikací.

  • 8 nejbohatších herních společností na světě
  • 9 šokujících událostí, které díky hrám změnily někomu život
  • 7 položek ve hře prodaných za fantastické ceny (až 8,5 miliardy)

5 aplikací pro Android, abyste získali ZDARMA nákupy v aplikaci ve hrách

1. Lucky Patcher

Zdroj fotografií: Foto: luckypatchers.com

Lucky Patcher je starý přehrávač, který je již velmi oblíbený mezi těžaři Androidu. Lucky Patcher můžete použít k odstranění reklam v aplikacích, odebrání licencí aplikací a také k získání placených položek ze hry. Je třeba poznamenat, že ne všechny hry položku lze získat pomocí této aplikace. Proto se tato aplikace jmenuje Lucky Patcher.

2. Creehack

Zdroj fotografií: Foto: creehack.net

Creehack můžete použít ke zlepšení schopností své postavy ve hře bez utrácení nákupem věcí. Creehack mohou používat všichni uživatelé smartphonů Android, ať už mají root nebo ne. Chcete-li zobrazit seznam her, které můžete hrát zaseknout s Creehack, můžete navštívit webová stránka Oficiální Creekack.

3. Svoboda

Zdroj fotografií: Foto: Obchod Google Play

Pomocí aplikace Svoboda, můžete si koupit mince, drahokamya další herní položky zdarma. skutečnou svobodu využít bezpečnostních děr obsaženo v Funkce nákupu v aplikaci Google Play. Je to tedy, jako byste platili penězi, ale neplatíte.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Leo PlayCard

Zdroj fotografií: Foto: Leo PlayCard

Leo PlayCard kombinuje funkce CreeHack a Lucky Patcher. Mnozí tvrdí, že Leo PlayCard lepší ve srovnání s CreeHack a Lucky Patcher, protože k jeho použití nepotřebuje root.

5. AppSara

Zdroj fotografií: Foto: AppSara

Stejně jako čtyři výše uvedené aplikace, AppSara můžete použít k získání položek In-App-Purchase ve hrách pro Android, aniž byste museli utrácet nějaké peníze. AppSara má ještě jednu výhodu, a to vzhled jednoduché a snadné použití.

Tady je 5 aplikací pro Android které můžete použít k získání položek ve hrách pro Android zdarma. Pokud existuje hra, která nekompatibilní s jednou aplikací můžete použít druhou. Hodně štěstí při vyzkoušení těchto pěti aplikací jednu po druhé. Nezapomeň podíl vaše zkušenosti po vyzkoušení.