Software

6 aplikací pro Android, které mohou optimalizovat výkon vašeho Androidu

Smartphony Android jsou skutečně efektivní z hlediska hardwaru, ale bohužel tento smartphone Android není imunní vůči problému úložného prostoru, zbytkových souborů, zde jsou nejlepší systémové nástroje pro Android, které mohou optimalizovat výkon vašeho Androidu.

Smartphony Android jsou známé svou kvalitou, Hardware a software a ještě překvapivější je, že tento smartphone s Androidem můžete mít za dostupnou cenu. Můžete zkontrolovat cenu 2 milionů smartphonů Android a nejlepších smartphonů Android.

Smartphony Android jsou efektivní z hlediska HardwareBohužel tento smartphone Android není imunní vůči problémům s úložným prostorem, soubory zbytky, aplikace spotřebovávající zdroje a mnoho dalšího. Abychom vám pomohli udržet váš smartphone Android v nejlepším stavu, JalanTikus již má seznam 6 nejlepších systémových nástrojů Android pro optimalizaci výkonu smartphonu Android.

 • 8 snadných způsobů, jak zrychlit pomalý Android za 5 minut
 • 5 příčin pomalého smartphonu a jak to překonat
 • 15 způsobů, jak překonat pomalé zrychlení telefonů Android, ty nejvýkonnější!

Nejlepší systémový nástroj Android pro optimalizaci smartphonu Android

1. DiskUsage – vizualizace úložného prostoru

Produktivita aplikací Ivan Volosyuk. STAŽENÍ

Systémové nástroje AndroidVyužití disku Jedná se o aplikaci, která vám pomůže vizualizovat úložný prostor vašeho smartphonu Android. Aplikace pro Android systémové nástroje Má jednoduchý design a jasné rozhraní. Po otevření aplikace DiskUsage pro Android stačí počkat, až dorazí skenovat Po dokončení pak můžete snadno vidět vizualizaci úložného prostoru na smartphonu Android.

V této aplikaci DiskUsage pro Android se zobrazují 3 barvy, konkrétně modrá, zelená a oranžová. Funkcí této aplikace DiskUsage pro Android je poskytovat informace soubory cokoliv, co zabírá hodně místa v úložišti, takže to můžete smazat a optimalizovat práci svého smartphonu Android.

2. Greenify – omezení aplikací pro Android

Nástroje pro vývojáře aplikací Oasis Feng STÁHNOUT

Best Android System Tool Greenify je aplikace, kterou lze použít k omezení jiných aplikací. Tato aplikace pro Android analyzuje, které aplikace budou problematické, zvýrazní název aplikace a poté vám umožní „hibernovat“ aplikaci pro Android.

Když spustíte aplikaci Greenify Android System Tool, uvidíte v nabídce „analyzátor aplikací“ seznam aplikací, které jsou v aplikaci aktuálně spuštěny. Pozadí a seznam aplikací, které mohou zpomalit váš smartphone Android. Stačí kliknout na aplikaci, kterou chcete hibernovat, a poté kliknout na tlačítko „Zzz“.

3. SD Maid - Odstraňte nepotřebné soubory

Apps Cleaning & Tweaking darken STÁHNOUT

SD Maid je aplikace pro Android, která vám pomůže udržet váš smartphone Android čistý a uklizený. aplikace Systémový nástroj Android nabízí sadu funkcí pro správu aplikací a souborů.

Služka základní školy má 4 základní funkce, a to Corpse Finder (pro mazání odinstalovaných dat aplikací), System Cleaner (pro mazání nežádoucích souborů), App Cleaner (pro mazání aplikací, které nebyly dlouho používány) a Database (pro mazání databázových souborů) ze smazaných aplikací). Kromě toho existují také funkce Vyhledávání najít požadovaný název souboru. Používáním aplikace Android System Tool je zaručeno, že váš smartphone zůstane v nejlepší kondici.

4. CCleaner – Udělejte svůj Android čistý, bezpečný a rychlý

Čištění a ladění aplikací Piriform STÁHNOUT

Nejlepší systémový nástroj pro Android CCleaner je světově nejoblíbenější aplikace pro čištění smartphonů. Stejně jako verze CCleaner vytvořená pro počítače. Tato aplikace Android System Tool odstraní nevyžádané soubory, obnoví úložný prostor vašeho smartphonu Android a také bude sledovat váš systém smartphonu Android. Zde je několik užitečných funkcí CCleaneru pro vás:

Optimalizovat a vyčistit

 • Zrychlete svůj smartphone se systémem Android a bezpečně odstraňte nevyžádané soubory.

 • Vymazat mezipaměti aplikace, složky ke stažení, historie prohlížeče, obsah Schránka a mnohem víc.

 • Vymazat log jednotlivá volání a SMS zprávy hromadně a podle času nebo kontaktu.

Obnovit úložný prostor

 • Zefektivněte svůj smartphone nebo tablet Android.

 • Rychlé a snadné odinstalovat některé nechtěné aplikace.

 • Uvolněte cenný úložný prostor ve smartphonu Android.

Snadné použití

 • Optimalizujte svůj smartphone Android pomocí několika kliknutí.

 • Jednoduchá a snadná navigace.

 • Bez reklam.

 • Rychlé, kompaktní a efektivní s nízkou spotřebou paměti a CPU.

Monitorovací systém

 • Zkontrolujte využití procesoru smartphonu.

 • Sledujte RAM a vnitřní úložný prostor.

 • Zkontrolujte stav baterie a teplotu smartphonu Android.

5. Clean Master - Vyčistí soubory a antivirus

Aplikace pro čištění a ladění Cheetah Mobile Inc STÁHNOUT

Tato aplikace Clean Master je užitečná pro čištění nevyžádaných souborů a zlepšení výkonu vašeho smartphonu Android. Tato aplikace Android System Tool Clean Master má 4 hlavní funkce, a to:

 • Vyčistěte nevyžádané soubory

Vymazat mezipaměti a zbytkové soubory z aplikací, které byly smazány, aby se uvolnil úložný prostor na vašem smartphonu Android.

 • Posílení telefonu

Čištění běžících aplikací Pozadí pro urychlení výkonu vašeho smartphonu Android. Kromě toho jsou zde také funkce CPU Cool Down (ulehčení práce CPU), Game Boost (správa zdrojů při hraní her) a Autostart Manager (správa aplikací, které se spouštějí automaticky).

 • Antivirus

Zjistěte viry a další hrozby, které jsou škodlivé pro váš smartphone se systémem Android. Musíte často aktualizace Tato antivirová funkce udržuje váš smartphone Android v bezpečí.

 • Šetřič baterie

Vypněte aplikace, které vybíjejí baterii. Protože některé aplikace běží, i když jsou zapnuté Pozadí a to vybije baterii vašeho smartphonu Android.

6. Avast Cleanup & Boost – Čistič nevyžádaných souborů a integrovaný s Avastem

Avast Cleanup & Boost je aplikace pro systémový nástroj Android, která je užitečná pro čištění nevyžádaných souborů a nepoužívaných aplikací. Avast Cleanup & Boost má jednoduché rozhraní a snadno se používá.

Některé z vynikajících funkcí Avast Cleanup & Boost zahrnují:

 • Remove Junk: Analyzujte a vyčistěte všechna nepotřebná data.

 • Safe Clean: Okamžitě vyčistí nepotřebná data, mezipaměť systému, galerie náhledů, soubory instalace a zbytkové soubory.

 • Správa aplikací: Dokáže odinstalovat aplikace a sleduje, kolik vnitřní paměti je využito pro aplikace a aplikační data.

No, to bylo 6 nejlepších systémových nástrojů Android pro optimalizaci smartphonů Android. Tato aplikace je dokonalá k tomu, aby váš smartphone s Androidem nebyl pomalý a aby se vám vnitřní paměť Androidu rychle nevybíjela kvůli přeplněnosti. Hodně štěstí, doufám, že užitečné!