Aplikace pro Android

7 nejlepších poskytovatelů zpráv ve fotbale a mistrovství světa 2018 na Androidu

Různé sportovní zprávy jsou nyní snadněji dostupné prostřednictvím chytrých telefonů. Díky podpoře různých aplikací, které poskytují sportovní zprávy, vám usnadní získávání aktualit o novinkách ze světa sportu.

Různé sportovní zprávy jsou nyní snadněji dostupné prostřednictvím chytrých telefonů. S podporou různých aplikace který představuje sportovní zprávy a usnadňuje vám je získat aktualizace novinky ze světa sportu.

Počínaje novinkami z fotbalu, basketbalu, tenisu, MotoGP až po různé další sporty, je nyní snazší získat tyto aplikace. Nebuďme zvědaví, stačí se podívat na následující článek!

  • 5 technologických společností, které sponzorovaly mistrovství světa
  • 7 nejlepších aplikací pro sledování fotbalu pro mistrovství světa 2018
  • 10 krásných žen, které ovlivnily svět fotbalu

Toto je 7 nejlepších aplikací pro poskytovatele fotbalových zpráv pro Android

1. 365 skóre

zdroj fotek: googleplay

365Scores je aplikace, která poskytuje velmi kompletní řadu sportovních aktualizací, počínaje výsledky zápasů, náhledy, umístěními, sportovními zprávami, přestupy a tak dále. Nejen zprávy o fotbale z různých lig, tato aplikace pokrývá také další sporty, jako je kriket, rugby, tenis, basketbal, lední hokej, baseball, volejbal, americký fotbal a házená.

Různé funkce obsažené v této aplikaci zahrnují přenosové zprávy a drby, aktivity hráčů, plány živých zápasů, konečné výsledky, sportovní zprávy, zvláštní oznámení oblíbených týmů z různých lig. A na této aplikaci je zajímavé, že se dá sledovat momenty zápasu pár minut po skončení hry, takže nebudete mít převrat o konečný výsledek vašeho oblíbeného týmu.

2. Cíle

zdroj fotek: googleplay Apps Productivity Goal.com KE STAŽENÍ

Mezi nimi musíte být obeznámeni Goal.com, Tato stránka poskytuje různé zprávy o fotbale. Kromě toho, že je Goal přístupný prostřednictvím webových stránek, je nyní k dispozici také v aplikaci pro Android, která vám umožní získat další novinky aktualizace a rychlejší ve srovnání s webem.

Některé z důležitých funkcí cíle jsou: živé skóre což vám vždy umožní aktualizace o probíhajícím zápase, kterým se také řídil přímý komentář. Nesmíme zapomenout ani na novinky o přestupech hráčů, tabulkách nejvyšší ligy, výsledcích zápasů z různých hlavních lig. Můžete si také přizpůsobit svůj oblíbený tým, abyste dostávali co nejvíce oznámení o novinkách aktualizace.

3. MSN Sports

zdroj fotek: googleplay

Tato aplikace Microsoftu poskytuje zprávy z více než 150 lig a tisíců týmů, včetně sportovních arén NFL, NBA, MLB, MLS, PGA, NASCAR, Formule 1, kriket, tenis, mezinárodní fotbalová liga, jako je Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Liga mistrů, Evropská liga a tak dále.

Abych nezapomněl, tato aplikace také poskytuje nejoblíbenější novinky aktualizace o sportu po celém světě. Mezi vynikající vlastnosti této aplikace patří, Aktualizace her NBA, MLB, NFL, NCAA Football, NCAA Basketball, Kriket a Fotbal v reálném čase. Tato aplikace navíc nabízí i snadné použití, například pro čtení článků, prohlížení videí nebo další fotografii stačí přejet prstem po displeji doleva nebo doprava.

4. Zpráva z tribuny

zdroj fotek: googleplay

Bleacher Report poskytuje různé informace o sportu na hřišti i mimo něj. Některé ze sportovních zpráv obsažených v této aplikaci zahrnují fotbal, NBA, MLB, NHL. Také vám neuniknou zprávy o vašich oblíbených hráčích, protože tato aplikace vždy představuje fámy a novinky, které se vyvíjejí ve světě sportu.

Některé z vynikajících funkcí, které tato aplikace přináší, jsou aktualizace skóre, rozpisy, statistiky a umístění ve všech sportech, včetně NFL, NBA, MLB, NHL, NCAA fotbalu a basketbalu, MLS, UFC, WWE a dalších.

5. Thuuz Sports

zdroj fotek: googleplay

Stejně jako ostatní sportovní zpravodajské aplikace poskytuje Thuuz Sports aktualizace z různých sportů jako např fotbal, NFL, MLB, NBA, NHL, basketbal, tenis, kriket, rugby až po golf. Všechny tyto sporty budou vždy aktualizovány každý den, od výsledků zápasů, hráčských drbů až po zajímavosti mimo zápasy.

6. Skóre

zdroj fotek: googleplay

TheScore je jedna z nejúplnějších aplikací pro sportovní zpravodajství, v něm můžete vidět skóre, statistiky a videa z fotbalu (Premier League, La Liga, Champions League, FIFA World Cup), NBA Basketball, NFL Football, NCAA Football, NHL Hockey, WNBA Basketball, PGA Golf a různé další sportovní akce.

Některé z hlavních funkcí této aplikace jsou živé skóre každého sportovního zápasu, který bude pravidelně aktualizován reálný čas, novinky převod, sportovní momenty na hřišti i mimo něj. Stejně jako nejoblíbenější sportovní zprávy aktualizace jiný.

7. Super Soccer TV

zdroj fotek: googleplay

Super Soccer TV je aplikace, která se specializuje na poskytování různých fotbalových zpráv ze všech nejvyšších světových lig. Počínaje anglickou, italskou, francouzskou, španělskou, německou ligou a tak dále. Nejen, že poskytujeme nejnovější zprávy, můžete je také zjistit prostřednictvím Super Soccer historické momenty ve světě fotbalu.

Super Soccer TV také poskytuje speciální kanály z evropské klubové televize, jako je MUTV a tak dále. Kromě toho si můžete také přečíst náhledy zápasů, statistiky zápasů, prognózy sestava, živé skóre dokud aktualizace transferový trh a tabulka umístění jsou v této aplikaci.

Toto je 7 aplikací poskytovatelů fotbalových a dalších sportovních zpravodajských služeb, které můžete použít stažení vědět aktualizace sportovní zprávy z celého světa.