Software

Tyto 4 věci musíte zvážit před upgradem na Android Nougat

Chcete upgradovat na Android Nougat? Tyto 4 věci MUSÍTE zvážit!

Jako technicky důvtipný, rozhodně se nemůžu dočkat NS-aktualizace naše zařízení. já nevím vylepšithardware, software, nebo jednoduše aktualizujte nejnovější verzi aplikace. Poté okamžitě vyzkoušejte nové funkce, abyste pocítili rozdíl oproti předchozí sérii.

Bohužel někdy upgrade skutečně přinese různé věci hmyz a chyba otravné, které nikdy předtím neexistovalo. Může také způsobit pomalost,pověsita různé další problémy.

Totéž platí pro upgrady Android OS nejnovější verze. Nakonec Google vydal Android Nougat. Otázkou nyní je, zda byste měli upgradovat na tuto nejnovější verzi operačního systému, nebo jen být vděční Android Marshmallow vy? Poslouchejme Výhody a nevýhody Android Nougat což lze vzít v úvahu!

 • Toto je 18 nejvybavenějších funkcí systému Android N
 • POZNÁMKA! Zde je 50+ smartphonů, které mohou aktualizovat Android 7.0 Nougat
 • Ne všechny vlajkové smartphony Získejte Android Nougat!

4 věci, které je třeba zvážit před upgradem na Android Nougat

1. Velikost displeje

Zdroj fotografií: Foto: randomheads

Jednou z výhod Androidu Nougat je nejnovější funkce, Android Nougat vám umožňuje nastavit velikost ikony aplikace na obrazovce. To bude pro uživatele velmi užitečné phablet.

Důvodem je, že dokážou změnit měřítko ikony tak, aby nebylo možné zobrazit více aplikací na jedné stránce obrazovka. Uživatelé smartphonů s průměrnou velikostí obrazovky nebude potřebovat příliš mnoho je to proto, že pokud je ikona příliš malá, je obtížné ji přečíst a kliknout.

 • Lepší upgrade If : Vaše obrazovka je poměrně velká a chcete upravit velikost ikon aplikací.

 • Není třeba upgradovat, pokud: Stále vám vyhovuje aktuální velikost.

2. Rozdělená obrazovka

Zdroj fotografií: Foto: Yahoo

Další výhodou Androidu Nougat je rozdělená obrazovka. Nyní můžete otevřít 2 aplikace najednou na jedné obrazovce. Dříve to bylo možné pouze na notebooku nebo PC.

Ale opět se zdá, že tato funkce pouze optimální při používání na širokoúhlých zařízeních, jako jsou tablety. Dělat rozdělenou obrazovku na smartphonu s malou obrazovkou vám ve skutečnosti ztíží jasné vidění. Navíc stále existuje mnoho aplikací, které tuto funkci nemohou podporovat.

 • Lepší upgrade If : Aplikace, které potřebujete multi-taskingjiž podporováno funkce rozdělené obrazovky. Také velikost obrazovky je docela pohodlná pro zobrazení několika aplikací najednou.

 • Není třeba upgradovat, pokud: Aplikace, kterou jste chtěli, se ukázala být nemůže rozdělená obrazovka. Nebo opravdu nepotřebujete multitasking. Nebo pokud je velikost obrazovky příliš malá, takže z rozdělené obrazovky budou skutečně bolet oči.

3. Záhadně se mi vybíjí baterie

Zdroj fotografií: Foto: blogspot

Jako nová aplikace není neobvyklé, že OS Android má problémy s jejich nejnovějšími řadami. Součástí je také pro Android 7.0 Nougat. Existují nejrůznější stížnosti vyjádřené uživateli.

Nicméně nevýhody Androidu Nougat, na které si většina lidí stěžuje, jsou stav baterie se rychle vybíjí bez zjevného důvodu. Ve skutečnosti existuje několik tipů, jak problém vyřešit. Ne každý je však ochoten a schopen tyto techniky dělat sám.

 • Lepší upgrade If : Vy připraven přijmout rizikochyba tento. Nevadí vám zkoušet různé způsoby, jak to napravit, nebo to brát jen jako zábavnou výzvu.

 • Není třeba upgradovat, pokud : Vy líný řešit chyby a líný najít cestu ven.

4. Android 7.0 vs 7.1 vs 7.1.1?

Zdroj fotografií: Foto: worldhab

Android Nougat existuje několik sérií. Jako první se objevil Android 7.0 Nougat. Poté následuje 7.1 a nakonec 7.1.1. Novější verze mají stabilnější systém a opraveny různé chyby z předchozí verze. Například pro případ vybíjení baterie což je velmi běžné v Nougat 7.0. Riziko bylo výrazně sníženo v 7.1.1.

 • Lepší upgrade If: Nyní je k dispozici Android Nougat 7.1.1.

 • Není třeba upgradovat, pokud: Nově dostupný Android 7.0. Raději počkejte pouze nejnovější verzi.

Další obecnější úvahy

 • Vlastnosti nugátu

Zdroj fotografií: Foto: gadgetbazaar

kromě Velikost Displeje a rozdělená obrazovka, existuje mnoho dalších zajímavých funkcí Android Nougat. Pokud existují funkce, které potřebujete využít, možná byste měli upgradovat. Ale pokud tyto funkce nejsou opravdu potřeba, je to lepší nadále používat starou verzi Androidu abyste se vyhnuli riziku.

 • Fuss of Fixing Error

Zdroj fotografií: Foto: výše Android

Nejen problémů s vybíjením baterie, stížností na problémy, které nastanou po upgradu na Android Nougat, je mnoho. V určitých ohledech lze skutečně zlepšit všechno. Otázkou je, je jsi schopen a ochotný?

 • Povyk se zálohováním dat

Zdroj fotografií: Foto: androidwidgetcenter

Vezměte prosím na vědomí, že upgrade OS stejné jako Factory Reset. Všechna data na gadgetu budou ztracena. Abyste mohli být uloženi, musíte nejprve vše zálohovat. Po upgradu jej musíte znovu zadat, znovu nainstalovat různé aplikace a tak dále. Někdy jsou lidé líní to udělat.

 • Nelze se vrátit

Zdroj fotografií: Foto: AndroidPIT

Jakmile upgradujete OS, vy neumím downgrade na starší verzi operačního systému. Pokud se vám to nelíbí, musíte počkat na novou verzi a znovu upgradovat. Takže se ujistěte, že budete milovat tento Android Nougat a přijmout všechny nedostatky který je na Androidu Nougat.

No, to je něco Výhody a nevýhody Android Nougat které můžete zvážit před upgradem na nejnovější verzi operačního systému. Tak jak se máš? Budete pokračovat v upgradu na Android Nougat? Nezapomeňte své odpovědi zanechat ve sloupci komentářů!