Out Of Tech

8 nejlepších webů pro streamování videa kromě YouTube

Kromě YouTube existují další weby pro streamování videa, které nejsou o nic méně cool a vysoce kvalitní. Zde je seznam!

Kdo neví Youtube? Jedna z aplikací resp web pro streamování videa Nejlepší a nejoblíbenější navštívily každý den stovky milionů návštěvníků, aby sledovali různé druhy poskytovaného video obsahu.

Nicméně i YouTube má stále řadu nedostatků, zejména často vyvstává problém s nekvalitním obsahem. Takže samozřejmě není nic špatného, ​​když se pokusíte mrknout na jiné alternativní streamovací weby kromě YouTube.

Pak cokoli nejlepší streamovací web kromě YouTube? Nebojte se, zde jsou výsledky vyhledávání Jaka!

1. Metacafe

Zdroj fotografií: OSINT Base

Metacafe (//www.metacafe.com/) je streamovací stránka s miliony krátkých videí, která jsou rozdělena do několika kategorií od hry, hudba, filmy a TV.

Skvěle, tato stránka používá speciální systém algoritmů, takže se později můžete podívat vysoce kvalitní videa jen podle vašeho zájmu.

Zase super, odsud můžete také získat peníze zdarma, bando. Je to také velmi snadné!

Stačí na tuto stránku nahrát video a pokud vaše video získá více než 20 000 zhlédnutí, dostanete peníze. Není to špatné, že pro vás, aby alternativní aplikace pro vydělávání peněz?

Přebytek:

 • Dokáže vydělat peníze
 • Vysoce kvalitní videa
 • Spousta možností výběru kategorií

Nedostatek:

 • Většinu tvoří videa od zahraničních tvůrců

2. Vimeo

Zdroj fotografií: variety.com

Kromě YouTube, Vimeo (//vimeo.com/) je populární web pro streamování videa, který v roce 2020 nadále roste. To je v pořádku, Vimeo se stává nejtěžší soupeř YouTube zatím.

Unikátní je, že Vimeo je od roku 2014 blokováno indonéskou vládou. Důvodem je, že Vimeo představuje obsah, který je v rozporu s indonéskými kulturními hodnotami.

Ve skutečnosti lze říci, že samotné Vimeo je mnohem lepší kvůli kvalitnějšímu obsahu. Kromě toho podporuje Vimeo kvalita videa až 4K. Není divu, že kvalita streamování Vimeo je vždy dobrá a jasná.

Přebytek:

 • Podporuje 4K videa
 • Spousta zajímavého a kvalitního videoobsahu

Nedostatek:

 • Přístup je možný pouze pomocí VPN

3. Dailymotion

Zdroj fotografií: Netsec

Moc se neliší od Vimeo, Dailymotion (//www.dailymotion.com/en) je další web pro streamování videa, který může konkurovat YouTube.

Vzhledem k samotnému vzhledu Dailymotion je to pochopitelné vypadá jako YouTube, začínající od trendová videa na hlavní stránce a rozdělení videí podle kategorií.

Stránka pro streamování videa se sídlem ve Francii nabízí kvalitu streamování až 720p a samozřejmě rozmanitý kvalitní obsah od profesionálů. Ano, i když je zde i obsah od běžných návštěvníků.

Přebytek:

 • Vzhled uživatelsky přívětivý
 • Spousta možností výběru kategorií
 • Nabízí kvalitu streamování 720p

Nedostatek:

 • Ne veškerý obsah pochází od známých tvůrců

4. Škubnutí

Zdroj fotografií: PCMag

Neprohlašujte se, že jste skutečnými hráči, pokud jste o tomto streamovacím webu nikdy neslyšeli. Kromě YouTube Škubnutí (//www.twitch.tv) se stal jedním z nejoblíbenějších webů hráči.

Je to kvůli Twitchi 100% oddaný poskytovat aktualizace o vývoji herního světa. Zde se můžete podívat na různá videa živý přenos hrát hru

Kromě toho můžete také sledovat živě streamovaná videa související s diskusemi o určitých hrách. Můžete také udělat povídat si s ostatními hráči pomocí Twitche a samozřejmě nahráváním vlastních videí.

Přebytek:

 • Nejoblíbenější web pro streamování her
 • Existuje mnoho možností výběru videí
 • K dispozici funkce chatu

Nedostatek: -

5. Veoh

Zdroj fotografií: veoh.id.aptoide.com

veoh (//www.veoh.com/) je web streamovací služby se sídlem v San Diego. Tato stránka obsahuje řadu videí, včetně anime videí a populárních hudebních videí.

Výhodou tohoto webu je, že můžete nahrávat videa libovolné velikosti. Je to kvůli této stránce nemá žádný limit velikost nahrát videa a také podporuje různé formáty souborů videa.

To je skvělé, že jo, takže nemusíte zmenšovat velikost videa, což by to určitě zkomplikovalo!

Díky jednoduchému vzhledu je web o něco rychlejší zatížení velký obsah. Zde můžete okamžitě sledovat svá oblíbená videa!

Přebytek:

 • Bez omezení velikosti nahrávaného videa
 • Podporuje mnoho video formátů

Nedostatek:

 • Vzhled stránek není atraktivní

6. Video

Zdroj fotografií: Video

Video (//www.vidio.com/) je služba webu pro streamování videa, která byla založena v říjnu 2014. V současné době je její vlastnictví v rukou skupiny Emtek. Správně, tuto stránku založily vlastní děti národa, víte!

Vidio obvykle uvádí populární pořady, které jsou v současné době v Indonésii žhavé, včetně živých přenosů různých událostí nebo sportovních utkání.

Pořád si tu událost pamatujte Asijské hry 2018 a Asijské para hry 2018? Všechny akce jsou živě přenášeny prostřednictvím videa. Není divu, že jeho prestiž až doteď rostla.

Zajímavější je, že můžete zhlédnout i řadu nejnovějších filmových titulů domácí i zahraniční produkce. Ano, i když bibliografie není tolik jako speciální stránka pro streamování filmů.

Přebytek:

 • Velký výběr video obsahu
 • K dispozici funkce online TV

Nedostatek:

 • Některá videa mohou sledovat pouze odběratelé s prémiovým účtem

7. TED

Zdroj fotografií: TED Blog - TED Talks

Být naštvaný? Mrtvý mozek? Potřebujete inspiraci? TED je odpověď! TED nebo běžně známý jako TED Talk (//www.ted.com/), je stránka pro sledování videí jiná než YouTube, která je opravdu vhodná pro vás, zejména pro generaci mileniálů.

TED sám o sobě je nezisková organizace která obsahuje různá inspirativní videa; Ať už jde o talk show, semináře, až po projevy významných světových osobností, kde to všechno z akce pochází TED Talk které hostí.

Například Bill Gates, Michelle Obama a papež František byli hostujícími hvězdami na TED Talks. Zaručeně po zhlédnutí jejich videí bude váš život klidnější a šťastnější, bando!

Přebytek:

 • Velký výběr zajímavých a inspirativních videí

Nedostatek:

 • Dostupné pouze v angličtině

8. Internetový archiv

Zdroj fotografií: Internetový archiv

Další web pro streamování videa jiný než YouTube je Internetový archiv (//archive.org/details/movies). Tato stránka nabízí širokou škálu videoobsahu se širokým výběrem kategorií.

Zajímavé je, že na tomto webu pro streamování videa můžete najít nejen novější videoobsah, ale také nějaký starý videoobsah. Jako například film Charlieho Chaplina, který je dokonce ještě černobílý.

Ach ano, moc se neliší od YouTube. Na tuto stránku můžete také nahrávat svůj videoobsah, aby jej mohlo sledovat mnoho lidí!

Přebytek:

 • Poskytuje velký výběr videí z různých kategorií

Nedostatek:

 • Některý obsah videa je méně zajímavý a stará škola

To byla některá z doporučení pro nejlepší a nejnovější weby pro streamování videa kromě YouTube v roce 2020.

I když je nepopiratelné, že videoobsah na YouTube působí čerstvějším dojmem a je naplněn dnešními tvůrci, výše uvedený seznam webů pro streamování videa lze jistě použít jako alternativu.

Kterou stránku máte vůbec nejraději, gangu?

Přečtěte si také články o Streamovací web nebo jiné zajímavé články z Diptya.